[OFFICIAL][Nexus 5] EOS ROM

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
[OFFICIAL][Nexus 5] EOS ROM

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ben beğendim romu. Hızlı, akıcı, sade... Heads UP ve NX olayları da güzel. Üstteki videodan bakabilirsiniz.

avast

avast

Üye
Bu gece bi rom kurup 1 gun kullanmayi deniycem bakalim :ehe

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bunu deneyebilirsin. :ehe

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
avast

avast

Üye
Ben henüz bir şey durduruldu hatası almadım. Bu senin takıntın. :D
Farkı çok, videoya bakıver. :D
Baktimda hic extra ozellik yok gibi :D varsada ben anlamadimL nasildi onda hata falan varmi bugun bi xperia klabye cakiyim bide sen ne kullaniyosan deneyim bakoyim :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Güzel ayarlamışlar, hızdan kayıp yok. Bence çok seri ve ben dalvikteyim, art da kullanabilirsin. PA'nın yeni recent menüsü ile dsb'sini çok daha geliştirmesi lazım. Hafif lag yapıyor, gıcık ediyor ve bataryayı da emikliyor. :D

Heads Up var, android l deki bildirim olayı. Hani bir şey açık atıyorum browser, biri arıyor ekranına gelmiyor da üstten çıkıyor ya...

Bir de navbarı garip yapmışlar. Şöyle ss atayım. :D Tabi ayarlayabiliyorsun istersen stock romdaki gibi oluyor.

CM Temaları yok.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi

Batarya hakkında konuşmak için erken aslında ama iyi gibi. En azından kötü değil. :DO alttaki işaretten sola sağa çekerek geri, recents ya da last app ya da işte komut atayabilirsin ya da standart nav bar'ı da kullanabilrsin.L de iyiydi de ben sosyal ağları kullanmıyorum. Sonradan düzelttiler mi bilmiyorum ama twitterda falan sorun vardı başta. Araştır istersen xdade konusu vardı L ile uyumsuz uygulamaların listesi. Zaten Kasımda gelir, büyük ihtimalle. :D

avast

avast

Üye
Ha bende sosyal ag kullanmiyorum bitek hangouts ve g+ simdi klavye ve xperia ivir ziviri ile en uyumlu calisan hangisi :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hepsinde çalışıyor hacı onlar.

avast

avast

Üye
Test cozuyodum su turkce klavye icin yulliycemcsirf ya

Invoke

Invoke

Üye