Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

est90

Üye
catapult emplacement i mutlaka inşa edin ve okçu kulelerinin arkasına falan gizlemeye çalışın acayip savunma kazanıyorsunuz benim koye bakabilirsiniz ediz orhan

emz

emz

Üye
catapult emplacement i mutlaka inşa edin ve okçu kulelerinin arkasına falan gizlemeye çalışın acayip savunma kazanıyorsunuz benim koye bakabilirsiniz ediz orhan

:oke:
Abi birde benimkime bakın. Daha hiç kaybetmedim :ehe :eller: EMZry

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
:oke:
Abi birde benimkime bakın. Daha hiç kaybetmedim :ehe :eller: EMZry

Gelen geçen çakıyor bana ya :(

versino2

versino2

Üye
Bana çakamıyorlar artık :D kaleler sağlam yerlerde okçularda fena indiriyor :D

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

speedrecep

Üye
Beyler ya oyunda önemli olan kral taçları mı ? Benim kaleyi alamıyorlar fakat tahtalar domatesler taşlar fena gidiyor. Hangisine önem vermeliyim aydınlatın beni.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Beyler ya oyunda önemli olan kral taçları mı ? Benim kaleyi alamıyorlar fakat tahtalar domatesler taşlar fena gidiyor. Hangisine önem vermeliyim aydınlatın beni.
En önemlisi taç. Kaleyi alamazlarsa zaten siz taç kazanırsınız.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Sürekli bağlanmak gerekiyor ve hafta içi sıkıntı ya :/ Hafta sonu iyi kastık ama telefon şarjını silip süpürüyor.

speedrecep

Üye
En önemlisi taç. Kaleyi alamazlarsa zaten siz taç kazanırsınız.
Peki taçları kullanabildiğimiz bi yer var mı yada taçlar ne işe yarıyor diyeyim. Yoksa süs gibi duracak mı. Kaleyi koruyalım derken diğer mallardan oluyorum da :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Peki taçları kullanabildiğimiz bi yer var mı yada taçlar ne işe yarıyor diyeyim. Yoksa süs gibi duracak mı. Kaleyi koruyalım derken diğer mallardan oluyorum da :)
Şu an için sadece sıralamada yükselmeyi sağlıyor :)

speedrecep

Üye
Şu an için sadece sıralamada yükselmeyi sağlıyor :)
266 tane tacım var. Aslında beklediğim clash da ki kupalar gibi taclarında bi yerlerde kullanılması. Kaleyi bir türlü 5. Level yapamadım tahtalarımı yürütüyorlar hep :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
266 tane tacım var. Aslında beklediğim clash da ki kupalar gibi taclarında bi yerlerde kullanılması. Kaleyi bir türlü 5. Level yapamadım tahtalarımı yürütüyorlar hep :D
Siz ittifakta yoksunuz galiba?

emz

emz

Üye

Abi sabah 23 deydim şimdi 37. Ne ara bu kadar kastınız puanı?:ehe
Yahu yetişemiyorum hızınıza. Ama beni alan çıkmıyor artık. Dalanı indirmişim hep. Her gelenden +5 :eller: Savunmam olmuş galiba :ehe

speedrecep

Üye
İttifak derken ? Bu foruma yeni üye oldum da. Bu arada kimse campaigne yi geçememiş diye okudum. Ben hiç campaignede savaşmamıştım ve savaşayım dedim. En yüksek malzeme veren yere savaş açtım ve kaleyi yıkarak tüm ödülleri aldım :) ( 7bin tahta, 7bin domates 2500 taş :) )

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
İttifak derken ? Bu foruma yeni üye oldum da. Bu arada kimse campaigne yi geçememiş diye okudum. Ben hiç campaignede savaşmamıştım ve savaşayım dedim. En yüksek malzeme veren yere savaş açtım ve kaleyi yıkarak tüm ödülleri aldım :) ( 7bin tahta, 7bin domates 2500 taş :) )
Maxicep olarak ittifak oluşturduk. Sizi de bekleriz. Alliance kısmından Maxicep yazıp katılabilirsiniz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Abi sabah 23 deydim şimdi 37. Ne ara bu kadar kastınız puanı?:ehe
Yahu yetişemiyorum hızınıza. Ama beni alan çıkmıyor artık. Dalanı indirmişim hep. Her gelenden +5 :eller: Savunmam olmuş galiba :ehe

Yakında ilk 10dayız :ehe

• Beğen
Tepkiler: emz

speedrecep

Üye
6. Sıradayım super :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation

Üst Alt