Haber iOS 8 bugün sunulacak (Çıktı!)

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Başka yerdede dene kardeşim neden geri aldınki :hmmm
ios8 yükleyenler itunes ile yedekleyip yazılımı tekrar yüklesin diye sen yazdın ya abi :D tarayıcı sorunu düzeliyo diye
Cihazınızı mutlaka Güncelleme sonrası yedekleme yaptıktan sonra ITunes üzerinden geri yükleme yaparak sıfırlarsanız Tarayıcı ve şarj sorunu kalmıyor bilginize.

Denenmiştir olumlu sonuçlanmıştır ( ipad mini ve iphone5s)
bu cümleyi yoksa ben yanlış mı anladım :ah

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ios8 yükleyenler itunes ile yedekleyip yazılımı tekrar yüklesin diye sen yazdın ya abi :D tarayıcı sorunu düzeliyo diye
Şarj sorunu için yazdım kardeşim nitekim kendim yaşadım şu an sorun yok sadece dikkatimi çeken garage band nasıl tam sürüm oldu :

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Şarj sorunu için yazdım kardeşim nitekim kendim yaşadım şu an sorun yok sadece dikkatimi çeken garage band nasıl tam sürüm oldu :
keşke atmasaydım ya :D atmadan önce wifide sorun yoktu şimdi wifi açıkken sosyal ağlara whatsapa falan geç bağlanıyo bazen bağlanmıyo bile :ah evde avea çok iyi çekmiyo o yüzden wifi önemliydi benim için :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
keşke atmasaydım ya :D atmadan önce wifide sorun yoktu şimdi wifi açıkken sosyal ağlara whatsapa falan geç bağlanıyo bazen bağlanmıyo bile :ah evde avea çok iyi çekmiyo o yüzden wifi önemliydi benim için :D
Önce sıfırla cihazı tabletten öyle dene kardeşim geri yükleme yapmadan dene sanmıyorum wifi sorunu olacağını ;)

• Beğen
b.k

b.k

Üye
Sarj surem ios 8 ip 5

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe, hsynkckygcı@ ve Serhan
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
b.k

b.k

Üye
Arkadasindan iste [emoji2]

b.k

b.k

Üye
Gayet güzel Kullanım almışsın dostum bende 5s ile böyle kullanım alıyorum :oke:
Gayet güzel Kullanım almışsın dostum bende 5s ile böyle kullanım alıyorum :oke:
5s ile birazdaha fazla gitmesi lazim bence sarj

sLeepLe

sLeepLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@

nuso1903

Üye
wifi sorunu var arkadaşlar watsapp mesajları geç gönderiyor wifi ye çok yakın olduğum halde (süper online internette sorun yok) göndermiyor,birde clash of clans da mesela rakip ararken yine çok geç rakip buluyor..bazen bağlantı yok deyip atıyor.

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
UpOneTR

UpOneTR

Üye
8.0.1 yayınlanmış haberiniz var mı ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam kaynak kontrolu yaptım doğru az bekleyin neler var neler Yok ortaya çıksın :oke:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
foreverthe

foreverthe

Üye
wifi sorunu var arkadaşlar watsapp mesajları geç gönderiyor wifi ye çok yakın olduğum halde (süper online internette sorun yok) göndermiyor,birde clash of clans da mesela rakip ararken yine çok geç rakip buluyor..bazen bağlantı yok deyip atıyor.
Aynı sorun whatsapp'ta bende de var. Bildiğin sağda saat simgesi gözüküyor bekliyorsun atıyor hatta bazen kırmıcı ünlem işareti çıkıyor yeniden yollamak zorunda kalıyorum ama mesajlar gitmiş cevabı gelmiş oluyor yeniden yollamak istediğim zamanda. Büyük ihtimal iOS8 ile uyumlu whatsapp yapılmadı.

• Beğen

Üst Alt