Pcden Anlamsız Kasma Önerilerinizi Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Pcden Anlamsız Kasma Önerilerinizi Bekliyorum
Arkadaşlar Sistemim Şöyle
Windows 8.1 Pro 64-bit
Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.66GHz
3,00GB DDR2 RAM
Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GCM-S2L (Socket 775)
4 GB NVIDIA GeForce GT 630 DDR3 128 Bit
Seagate 1 TB HDD D Olarak Kullanıyorum
60 GB KINGSTON SSD 450 Okuma\Yazma

Sorunum İse Sisteme Format Atiyorum Belirli Bir Süre Sonra Torrenti Yüklüyorum ve Zamanla Özellikle İndirmeler Bitince vede Göndermeye Başladıkça PC İnternette Gezerken Kasiyor Şöyle Anlatayım Bir Başka Deyişle Nereye Tıklarsam Muzik Açık Her Zaman Ses Kasıyor Pcde Bişey Yok Ama Sayfayı Yüklüyor Bu Sefer Kesiliyor Kasma Tekrar Tıklayınca Yine Kasıyor Ses.
Öncelerde Oc Yaptiğimda Ses Gidiyordu Fakat OC Yap Yap Nereye Kadar Sizce Nedendir Formatsız Halledebilirmiyim Bu İşi?

Siycey

Siycey

Üye
Ses titrer gibi mi oluyor cpu ısısına ve kullanımına bak

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

MaxipmaN

Üye
yanlış ses driveri kurmuş olabilirsin belki

• Beğen
Tepkiler: The Pierre ve DarkredBlue61
Siycey

Siycey

Üye
eğer cpu kullanımı yüksekse işlemcinden dolayıdır yani normalde %50-55 olur en fazla normal kullanımda

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye

Normal Kullanımdada OyunVs Açıkkende Oralarda Kasmaması Lazım Torrentle Alakalı birşey
Win 8.1 İn Driveri Alakası Yoktur Onla
Tamamen cpu ile alakalı benim pc de winrarla işlem yaparken bayılıyor bırak internette gezinmeyi müzik açtıgımda takıla takıla çalıyor e6600 3.07ghz benimkide

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen cpu ile alakalı benim pc de winrarla işlem yaparken bayılıyor bırak internette gezinmeyi müzik açtıgımda takıla takıla çalıyor e6600 3.07ghz benimkide
Winrarda Tamam Bendede Oluyor Ama Sistemi Kastıracak Kadar Değil İşlem Seviyesi Artıyor Haliylede Sıcaklık Ama Ses Kasmasına Kadar Gİtmiyor Üstelik Yükledikden Hemen Sonra Değil Bilirli Bİr Süre SOnra Kasmaya Başliyor

Siycey

Siycey

Üye
İndirme bittikten sonra seedlerken oluyor demi yani göndeririken

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İndirme bittikten sonra seedlerken oluyor demi yani göndeririken
Aynen Öyle Eskiden 10 Tane Filmi Dizerdim Oraya 4 5 Seedden Sonra Başliyordu OC Yapip Saat Frekanslarını Arttırınca Düzeliyordu Ama Arttır Arttır Nereye Kadar.Şu An 22 GB Lik Tek Dosya İndiriyor Seedde Biraz Fazla Durum Ayni OC Yaptim Sorun Yok Şimdi

exp_l0it

exp_l0it

Üye
işletim sistemini 32 bit kur.:oke:

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Format at büyük ihtimalle düzelir. RAM'in 3 GB'a kadarsa 32 bit, 4 GB ve üstü için 64 bit kur.

• Beğen

gurkangumus1980

Üye
pcde virüs var bilgin olsun başka bise yok

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Abi ben nerden buldum boyle pcyi Intel core 2 olan adamda bile GT-630 var bende i5 islemciye GT-420M :zzz: Acer ben senin varya...

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Ayrı Durumla Karşi Karşiyayım Her Sayfa Tıkında İşlemci %99 Oluyor Öneriniz Varmi Kırımmı Pcyi Napim :allalla:

exp_l0it

exp_l0it

Üye
32ye çevir onu kardeşim 64 kurmuşsun işlemci yetişemiyor ona

• Beğen

Üst Alt