İnternetten satış yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten satış yapmak
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum. Ben telefonumu satmak istiyorum. Telefonculara satmak istemiyorum. Çünkü çok ölü fiyat veriyorlar. Daha önce internetten çok ürün aldım fakat hiç satmadım. Sahibinden.com veya gittidiyor.com bu konuda iyi gibiler fakat satış aşamaları nasıl gerçekleşiyor bilmiyorum. Kargoya verdiğim ürün sahibinden.comun garantisi altına giriyor mu? Daha önce satış yapan arkadaşlardan beni aydınlatmasını rica ediyorum .)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sahibinden en basiti sanırım gittigidiyorda falan mağaza açmak falan gerekiyor

The Pierre

The Pierre

Üye
Sahibinden güzelde ben telefon satmaya çalışmıştım bir keresinde güya resmi sahte koymuşum diye ilanımı kaldırmışlardı bulaşma bence telefoncuya git derdimde cidden olu fiyat.. Naaapsaaaak gitti gidiyor daha iyi sahibindene bulaşma bence

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Gittigidiyor da açmak gerekmiyor, ki mağazanın da aylık yıllık ücreti var :)
bende gittigidiyor diyorum

kartalim91

kartalim91

Üye
sahibinden.com en iyisi ücretsiz üyelik ve ücretsiz ilan verebilirsin ben 30 dan fazla alım satım yaptım elden satış yapmak en mantıklısı ;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sahibinden.com en iyisi ücretsiz üyelik ve ücretsiz ilan verebilirsin ben 30 dan fazla alım satım yaptım elden satış yapmak en mantıklısı ;)
Bende telefonumu satmayı düşünüyorum bakalım:)

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ben sürekli satış yapmıcam ki telefonumu satıp iphone almayı düşünüyorum. Yani sadece bir kereliğine satıcam.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Gittigidiyorla n11 mağaza usulü çalışmıyor mu:)

mağaza var ama isteğe bağlı ve kişi olarak da satış yapılabilir, gittigidiyorda ilanlarda bakarsanız bir kısmında mağaza işareti varken bazılarında yok :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sahibinden.com'da kredi kartı istiyor bu tip ilanlar açmak için. Gittigidiyor.com'da ise satmak istediğin ücretten komisyon alıyor. Bilginize.

eticaretyonetim

Üye
Merhaba,
Gittigidiyor,n11,sanalpazar gibi sitelrrde satış yapmak istiyorsunuz;ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz,eticaret deneyiminiz yok yada buralarda satış yapıyorsunuz ancak yeterli satış hacmine ulaşamıyor,bu dükkanları yönetecek ekibiniz mi yok o zaman size tüm bu sorularına cevap bulabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.

Kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabileğinize eminim.

abandonware

abandonware

Üye
telefon satacaksanız apple satın alın. diğer cihazların ikinci eli yok... sahibinden.comdan başka alternatifin yok zannedersem

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Merhaba,
Gittigidiyor,n11,sanalpazar gibi sitelrrde satış yapmak istiyorsunuz;ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz,eticaret deneyiminiz yok yada buralarda satış yapıyorsunuz ancak yeterli satış hacmine ulaşamıyor,bu dükkanları yönetecek ekibiniz mi yok o zaman size tüm bu sorularına cevap bulabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.

Kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabileğinize eminim.
Bence telefonu satmıştım :? Ama ben sahibindeni öneriyorum :oke: