E72 kamera sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sdsss

sdsss

Üye
    Konu Sahibi
E72 kamera sorunu yardım
Bende sorunlu bir e 72 telefon var sorunu kamera ya basınca menüye atması normal ve hard formatı denedim olmadı 3g arama içinde birini arayınca geri atıyor aramıyor sorun yazılımsal gibi 2 kameranında aynı anda bozulması mantıklı gelmedi ben bu telefon u pc suite ile Flash lamak istiyorum tam formatlayacağı sırada usb doğrudan bilgisayar ınıza bağlı değil gibi bir hata veriyor nasıl çözebilirim 2 usb girişi var Laptop un 2 sindede aynı hatayı alıyor um yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

leonidas42

leonidas42

Üye
Bende sorunlu bir e 72 telefon var sorunu kamera ya basınca menüye atması normal ve hard formatı denedim olmadı 3g arama içinde birini arayınca geri atıyor aramıyor sorun yazılımsal gibi 2 kameranında aynı anda bozulması mantıklı gelmedi ben bu telefon u pc suite ile Flash lamak istiyorum tam formatlayacağı sırada usb doğrudan bilgisayar ınıza bağlı değil gibi bir hata veriyor nasıl çözebilirim 2 usb girişi var Laptop un 2 sindede aynı hatayı alıyor um yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Hocam Cihazın Kamera Hibriti Problemli Yormayın Kendinizi Flashla Felan.

sdsss

sdsss

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Cihazın Kamera Hibriti Problemli Yormayın Kendinizi Flashla Felan.
Parça değiştirmek mantıklı mı sizce birde hibrid usb bağlantısını etkilemez gibi usb den formatlayamamam sinirimi bozduda bilgisayar mı sıkıntılı telefon mu anlamadım

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Sorun Neden Sonra Ortaya Çıktı Detaylı Bilgi Veririseniz

sdsss

sdsss

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Sorun Neden Sonra Ortaya Çıktı Detaylı Bilgi Veririseniz
hocam bir gün dışarı çıktım normal cebimde eve geldiğimde kamera çalışmıyordu herhangi bir darbe falan olayıda yok biraz anlarım bu işten içini açıp baktım kamera ve diğer herşey yerli yerinde oynama çıkma v.s de yok ya parçalarda bir yanma gibi bişey söz konusu yada yazılımsal bişey eğer yazılımsal ise çözmek istiyorum flash atma ile düzelebilir dendi bende taktım pc suite kendi usb siyle pc suit tam flash ı atacakken usb direk bilgisayarınıza bağlı değil gibi bişey diyiyor arada hiç bir hub v.b cihaz yokken

tickycem

tickycem

Üye
Aynı olay bendeki n82de de oluyor. Kamera açıkken devamlı menüye atıp tekrar kamerayı açıyor.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Donanımsal da olabilir

sdsss

sdsss

Üye
    Konu Sahibi
donanımsal olabilir evette format atamamı anlayamıyorum neden olmuyor

Üst Alt