İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

beats

beats

Üye
İlginç ? 8.1 preview mi kullanıyordun ? Eğer ki adamlar explorer ayarlarına sızdı ise işte bu kötü demek, hayret ve merakla durumun sonucunu bekliyorum, bence de işi en sağlama alabilmek için şifrelerinizi değiştirin, @papakudioflu @bulutsuzgece ne diyorsunuz bu duruma ? Sistem de açıklar mı çıkmaya başladı acaba :bilmm
Sistem açığı değil bu Wi-fi ağından bulaşmış, çerezlere yerleşen küçük bir yönlendirme muhtemelen reklam sitesini tıklatmaya çalıştırıyor sürekli.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Sistem açığı değil bu Wi-fi ağından bulaşmış, çerezlere yerleşen küçük bir yönlendirme muhtemelen reklam sitesini tıklatmaya çalıştırıyor sürekli.

Öncelikle tüm arkadaşlara cevaplar için teşekkür ediyorum. Beats arkadaşımızın dediği gibi beni bir uygulama yüklemem için bir siteye yönlendiriyor. Tabi ekrana gelen o uyarıyı kabul edersem. Ancak gariptir ki ie telefonu iphone gibi gösterdiğinden önce bi ios mağazasına oradan otomatik wp mağazasına zıplıyor ve bir uygulama ekrana getiriyor. Yüklemem için. Beats arkadaşımızın önerdiklerini yapıp birazdan tekrar deneyeceğim. Söylediği gibi ağa sızmış bir yönlendirme virüsüne benziyor.

PureFood

PureFood

Üye
Telefonu bilgisayara bağlamıştım, işimi gördüm söktüm koydum cebime. Bi baktım hâlâ şarj oluyor şeklinde bataryada ibare gidip geliyor :D Bir saat falan hep öyle kaldı, dedim telefon kendi kendine şarj oluyor galiba :D Sonra dayanamadım şarja taktım söktüm düzeldi.

• Beğen
Tepkiler: emz ve YkPkY
serinaga

serinaga

Üye
Telefonu bilgisayara bağlamıştım, işimi gördüm söktüm koydum cebime. Bi baktım hâlâ şarj oluyor şeklinde bataryada ibare gidip geliyor :D Bir saat falan hep öyle kaldı, dedim telefon kendi kendine şarj oluyor galiba :D Sonra dayanamadım şarja taktım söktüm düzeldi.

İsmet hiç uyandırmayacaktın telefonu, ne güzel şarj probleminden kurtulmuştun, tel kendi kendine şarj edip duracaktı, bitmeyen şarj :haha:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Aynısı bizim bir arkadaşın Samsung Galaxy Ace ine olmuştu. Amma kendi kendine şarj oluyordu bildiğin 1-2 gün devam etti. Sonra noldu bilmiyorum..

• Beğen
Tepkiler: PureFood
The Pierre

The Pierre

Üye
1320

1320 Şarjı sizde ne kadar gidiyor.
Birde neden ben mesaj attımmı iphone ile gönderildi yazıyor alt tarafta❓

Ie den atıyorsan falan bilmiyorum ama wp bizi Apple cihazı gibi göstermiş. Internette

The Pierre

The Pierre

Üye

Benim eski n97 oyle oluyordu ama şarj olmuyordu

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Facebook sizde de atıyor mu?

The Pierre

The Pierre

Üye
Yoo

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
PureFood

PureFood

Üye
İsmet hiç uyandırmayacaktın telefonu, ne güzel şarj probleminden kurtulmuştun, tel kendi kendine şarj edip duracaktı, bitmeyen şarj :haha:
Ali abi ama şöyle bir şey var, şarj ediyor gösterirken şarjım azalıyor onu napcaz :D
Aynısı bizim bir arkadaşın Samsung Galaxy Ace ine olmuştu. Amma kendi kendine şarj oluyordu bildiğin 1-2 gün devam etti. Sonra noldu bilmiyorum..
Bugda kaldı yav ilginç ama :D
Benim eski n97 oyle oluyordu ama şarj olmuyordu
Şarj olması beklenemezdi ama sonuçta değil mi ? :sopa:
Facebook sizde de atıyor mu?
Bende sıkıntı yok ama uygulamayı hiç beğenmiyorum yav.

emz

emz

Üye

Aynısı geçen hafta bana 520'de oldu. Hatta 5-6 kez yeniden başlattım ve soft reset attım ama düzelmedi. Hatta tüm gece şarjdaydı ve sabah şarjı %34'dü. Sonra şarj oluyor gösterdi ve buna rağmen indi şarj :ehe
E öyle olunca son çare şarja taktım düzeldi :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Öncelikle tüm arkadaşlara cevaplar için teşekkür ediyorum. Beats arkadaşımızın dediği gibi beni bir uygulama yüklemem için bir siteye yönlendiriyor. Tabi ekrana gelen o uyarıyı kabul edersem. Ancak gariptir ki ie telefonu iphone gibi gösterdiğinden önce bi ios mağazasına oradan otomatik wp mağazasına zıplıyor ve bir uygulama ekrana getiriyor. Yüklemem için. Beats arkadaşımızın önerdiklerini yapıp birazdan tekrar deneyeceğim. Söylediği gibi ağa sızmış bir yönlendirme virüsüne benziyor.

Bulunduğum ortamın netinde problem varmış. Sebebini bulamadık. Modemi resetleyecek zaman bulamadım. Ama dışarı çıktım başka bir yerde aynı sorun görünmüyor, şimdi de kendi evimdeyim ve yine sorun yok. Bir şekilde ağa bulaşan bir virüs telefonun internetini bile işlevsiz hale getirdi. :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve emz
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Daha önce de sordum kimse bişey yazmadı. Kapasitif tuşların ışığı söndü. Şarja takınca ilk başta yanıyor ama sonra yanmıyor. Çozum illa nsu ya mı bağlamak?

beats

beats

Üye
Daha önce de sordum kimse bişey yazmadı. Kapasitif tuşların ışığı söndü. Şarja takınca ilk başta yanıyor ama sonra yanmıyor. Çozum illa nsu ya mı bağlamak?
Resetleme ve sıfırlama olmadıysa deneme sırası onda.

YkPkY

YkPkY

Üye
Bulunduğum ortamın netinde problem varmış. Sebebini bulamadık. Modemi resetleyecek zaman bulamadım. Ama dışarı çıktım başka bir yerde aynı sorun görünmüyor, şimdi de kendi evimdeyim ve yine sorun yok. Bir şekilde ağa bulaşan bir virüs telefonun internetini bile işlevsiz hale getirdi. :)

Ee dostum.
Hepimiz acilen modemi sıfırla dedik sana.sakat iş fazla gitmesin bence modem sahibi,sıkıntılı işler çünkü

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

skynet

Üye
Whatsapp ve skypda klavyedeki "b" harfi basmıyor ama diğer tarayıcı mağaza hatta mytube gibi uygulamalarda sorun yok :allalla:
Bu sorunu daha önce yaşayan var mı ?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Whatsapp ve skypda klavyedeki "b" harfi basmıyor ama diğer tarayıcı mağaza hatta mytube gibi uygulamalarda sorun yok :allalla:
Bu sorunu daha önce yaşayan var mı ?
Nasıl yani "b" yazılmıyor mu ?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Evet b harfine basıyorum ama yazmıyor
İlginç, şimdi Whatsapp ve skype da denedim (sorun olmadığını biliyorum ama ne olu ne olmaz ) bende çalışıyor. Muhtemelen yazılım hatasıdır. Dokunduğunuzda renkleniyor ve yazmıyorsa. Ama dokunduğunuzda renk olmuyorsa ekranla ilgili bir sorun da olabilir

skynet

Üye
İlginç, şimdi Whatsapp ve skype da denedim (sorun olmadığını biliyorum ama ne olu ne olmaz ) bende çalışıyor. Muhtemelen yazılım hatasıdır. Dokunduğunuzda renkleniyor ve yazmıyorsa. Ama dokunduğunuzda renk olmuyorsa ekranla ilgili bir sorun da olabilir
Evet b harfine dokunduğumda renklenmiyor ama dediğim gibi mesela tarayıcı veya mağazada b harfinde bir sorun yok ama bu 2 uygulamada işlemiyor nedense :) Neyse bir uygulamaları kaldırıp tekrar deneyeyim belki düzelir :s

Üst Alt