Xperia SP brick mi oldu?

Sponsorlu Bağlantılar

dearlover

dearlover

Üye
    Konu Sahibi
Xperia SP brick mi oldu?
arkadaşlar, dün tele root attım. hiç bir sorun yoktu. ama bir prog yükledim z2 camera efektleri daha sonra silmek istedim gitttik salak gibi format / system seçtik o da tüm yazılımı sildi tel açmaya çalışıyorum ekrana sony yazısı geliyor başka işlem yapmıyor flash atayım diyorum görmüyor SUS ve pc companion da görmüyor ayrıca bu teli nasıl kapatabilirim reset değil tamamen kapatmayı nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim

yakupb03

yakupb03

Üye
Telefonun rom( yazılımı silmişsn) sus telefonu o halde görmez açıkken görür kendi kapatır.telefon brick olmadı. Flashtool ile Android sürümünü bul yükle türkiye sürümü elbet vardır yaz google falan. Telefon yüksek ihtimal kapanmıyor sürekli restart atıyor olmalı. Ses açma ve güç tuşuna ( kapamaya ) uzun baş 3 kere titreşimi hisset kapanır telefon. Açmaya çalışırsan tekrar restart atacaktır..

• Beğen
Tepkiler: Invoke
yakupb03

yakupb03

Üye
@-qarapapaq-

Invoke

Invoke

Üye
Xperia sp stock romu bulacaksın. Ftf uzantılı bir dosya. Sonra flashtool ile flashmodda flashlayacaksın. Anlatımı var imzamdaki konuda.

omer1616

Üye
cihazının yazılımı ve flashtool aşağıdaki linkte nasıl yapacağını bilmiyorsan siteden yardım al yoksa cihazın gerçekten brick olur

Üst Alt