İstek Vodafone reklamı ne zaman kalkacak

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Temada 3 reklam var ve fazla geliyor. Birde tema üzerine ekran kaplayan reklam.
@Ozan bey reklamlara lütfen bir kalıcı çözüm bulun. Yada üye ayarlar sayfasına reklam gösterimi için ilave bir seçenek ekleyin. Sayfada ki reklam sayısını biz karar verelim (2-3-4 gösterim gibi).

Ozan

Ozan

Admin
1 sayfada 3 reklam fazla mı geliyor İsmail tam anlayamadım ? :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Tapatalk kullanın bu sorunlarla uğraşmayın :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
@maximumüye hitabınıza dikkat edin ! ! ! @Ozan gerekli açıklamayı yaptı reklam bir defaya mahsus gözükmekte aksi bir durum söz konusu değil.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1 sayfada 3 reklam fazla mı geliyor İsmail tam anlayamadım ? :)
Ozan bey , herkes yüksek hızlı bağlantıya sahip değil maalesef. En azından reklam sayısını 2 yapınız. Navigasyon barı konu arası 1 reklam kabul edilir. İlk konu reklam içine reklam oda kabul edilebilir. Ama inanın ki 3. görsel reklam gözüme gözüme batıyor. :)
3. Reklamı bari metin bazlı yapsanız. ? :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
maximumüye

maximumüye

Üye
@maximumüye hitabınıza dikkat edin ! ! ! @Ozan gerekli açıklamayı yaptı reklam bir defaya mahsus gözükmekte aksi bir durum söz konusu değil.

Gercekleri soyleyince ne bu tavirlar. Elestiriye acik olacaksin. Uyenize saygi goster. Unlem isareti deil ;)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gercekleri soyleyince ne bu tavirlar. Elestiriye acik olacaksin. Uyenize saygi goster. Unlem isareti deil ;)
Bela okuyan üyeye Ünlem işareti fazla gelmemeli bir Müslüman ne olursa olsun bela okumamalı.Üye durumunu geçtim bile biz elimizden geleni yaparız. Yapıcı eleştiriler karşısında önce hitabınız düzeltin manasında kullanılmıştır belirteyim arkadaşım.Burda üyelere saygısızlık olmaz as üst yok burda abi kardeş durumu vardır. Yaşın kaç olursa olsun bunu bir öneri olarak görmeni tavsiye ederim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi, mürteza16 ve Aybin.Kilic

Üst Alt