Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

santouryuu

santouryuu

Üye
Kamera ters cekme problemi duzeldimi<br/> bende sıkıntı yok

ola sp

Üye
Kendi kamerasinda zaten yok candy camerada ters cekiyomu ve retrica

santouryuu

santouryuu

Üye
Kendi kamerasinda zaten yok candy camerada ters cekiyomu ve retrica<br/> denemedim programlari wifi yok kotada bitti ay devredince bakarim

ks53ks

ks53ks

Üye
Final sürümü ne zaman çıkar acaba

teoz

Üye
Kamera hala ters benim icin kalan tek sorun bu kameranin ters olmasi

ola sp

Üye
Aynen benim icinde tek sorun oarkadaslar v2yi deneyen var mı

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
V3 gelecek

ola sp

Üye
İnsallah sorunsuz olur diger telefoblqrda hic problem cikmazken atrixde niye cikiyo onu da anlamis degilim

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Atrixe resmi güncelleme gelmediği kerneli eski olduğu için böyle adamlar mecburen başka bir telefonun kernelini kullanıyor onu atrixe uydurmaya çalısıyor

ola sp

Üye
O zaman v3 surumunu bekliycez

bicer79

Üye
gapps hangisini kurmamız lazım

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Düzenledim

bicer79

Üye
''Bu romu kurmak için indirdiğiniz dosyadaki recovery yüklü olmalıdır'' bunu tam anlayamadın 2.3.7 kurduğumuz recovery menü ile kurulmuyormu ?
ayrıca yardımıun için teşekkürlerben kuramadım recovery modda kurulum başlarken hata verdi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Dosya daki recoveryi kurdun mu

bicer79

Üye
evet kurdum ama yinede kurulumda hata veriyor peki romu kurarken rashr den mi kurucaz yoksa recovery münüyemi girerek kurucuzbirde bu romdaki sms programı halen toplu sms yapmıyor mu :) googlechrome yüklü olarak geliyormu bildiğim kadarı ile googlechrome ile internetten online film izleniyor arkadaşımdaki öyleydi (z1 compact) inşallah öyledirhalen aynı sorun kuruyor yarıda hata veriyor kernel falan değiştirmeye gerek varmı ben şimdi orjinal rom kullanıyorum bootloder unlock hepsini yaptım daha önce birçok defa cm7 vb romlar kurdum hiç sorun yaşamamıştım :(

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olmaması lazım konudaki anlatımla pekçok kişi kurdu

bicer79

Üye
tamam kurdum şu an bir sorun ile karşılaşmadım kamera falan düzgün çalışıyor bu konuda bağsedilen selinux diye bir şey var o ne işe yarıyor

birde z1 deki gibi chromeden film izleye bilseydim çok iyi olacaktı ama sanırım olmuyor

smhsngn

smhsngn

Üye
arkadaşlar bildiğiniz motorola açılış animasyonu varmı cm11 ile uyumlu??

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
tamam kurdum şu an bir sorun ile karşılaşmadım kamera falan düzgün çalışıyor bu konuda bağsedilen selinux diye bir şey var o ne işe yarıyor

birde z1 deki gibi chromeden film izleye bilseydim çok iyi olacaktı ama sanırım olmuyor
chrome kur flmini izle ben izliyorum moto g ile

bicer79

Üye
chrome kur flmini izle ben izliyorum moto g ile
krom kurdum ama film izlemeye başlayacakken hata verip kapanıyor birde bugün bana bir arama geldi telefon kilitlendi sadece 1 kere yaptı onun dışında sorun yok acaba bu diğer gappsları kursam ( full micro v.s yazan ) daha iyi performans alırmıyım
moto g 1.2 ghz olması lazım belki onunda farkı olabilir moto g içinde aynı rommu kullanıyorsunuz