Htc One M8 Usb Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Htc One M8 Usb Sorunu
Arkadaşlar Htc One M8 Cihazım Var Dün Fotoğraflarımı Ve Müziklerimi Yanlıslıkla Sildim Şimdi Tekrar Geri Almak İstiyorum Bütün Recovery Programlarını Denedim FakatTelefon Kendini Taşınabilir Aygıt Olarak Göstermiyor Programda Telefonu Görmyor Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler .Arkadaşlar Bir Yardım Lütfen ??

iizzz

iizzz

Üye
wmp11-windowsxp-x86-TR-TR indi tekrar kur görür.aynı poglem bende vardı.11-windows.tekrar kurdum pc gördü

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Dostum cok saol fakat linke tiklanmiyor yaArkadaslar bir yardim edebilirmisiniz ?

hamza271970

hamza271970

Üye
Yukaridaki arkadas bi aydir cevabi almamis,neyse bende iki ay sonar cevabi alirim,one mini one m8 de yigin depolama modunu bulamadim tv usb den aygit falan gormedi neyse endandik tlf lar depolama aygiti oluyorda 1_2 bin tl lik HTC de bu ozelik destekleyemiyor diyor HTC teknik servisi aradim depolama modu yok yanitini aldim HTC one aldim on dert aldim almiyaydim one sisiz olaydim:off::off::megafon:

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Nasıl desteklemiyor ya :S bence android in en önemli özelliği bu.

hamza271970

hamza271970

Üye
Sadece android deyil ki cin haric tum tlf lar da var desire de kulandim rot falan mi icab eder acaba one larda rot tan da anlamam one kulanan arkadaslar bi fikir de bulunursalar sevinirim saygilar
One liler nerdesiniz fikir transferi ne gecsek:):blush:

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Musteri hizmetlerini aramayi akil edemedim . Depolama modu yok demekki he 2 milyarlik makinede depolama modu yok elimde bulunan 300 tl lik Turkcell Maxiplus 5 te Var Ama . Ise bak sen :D

hamza271970

hamza271970

Üye
Burdaki amacim 16 gb uyduya bağlayip youtubeden film yüklemek yada yayindaki filmi kaydetmek