FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
baska link varmi

malatyalı_44

Üye
Sağol kardeş

emrah166

Üye
Oyunda menajer modu var mi veya kick off ? Bi de bu modlar acik mi?

m.can_10

m.can_10

Üye
oyun 2 mac yapıyorum hata veriyor hatasız oynayan varmı nasıl?

thenfouz

thenfouz

Üye
Fenerbahçeyi nasıl alabilirim burda my team çıkıo hep..

Salih_Z

Üye
Teşekkürler. Electronic Arts büyük bir hata yapmış kick off yok..

eto83

Üye
online mod yapmamışlarmı yine

thenfouz

thenfouz

Üye
Çok saçma istediğim takımı alamıyorum!

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

Anil-D

Anil-D

Üye
artik magaza destekliyor indirebilirsiniz

kaanslmz

kaanslmz

Üye
marketten indirmiştim üstüne bu apk'yı kurdum takımlar aktif olmadı :)

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Arkadaşlar bu FİFA 15:Ultimate Team yani orjinal değil demo gibi bi şey fifa 14 de ultimate team modu vardı onun gibi bir şey asıl fifa 15 in çıkacağını düşünüyorum o zaman tam yorum yapabiliriz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
@ANIL konudaki dosya ile marketteki arasında fark varmı?

Serhan

Serhan

Üye
Arkadaşlar bu FİFA 15:Ultimate Team yani orjinal değil demo gibi bi şey fifa 14 de ultimate team modu vardı onun gibi bir şey asıl fifa 15 in çıkacağını düşünüyorum o zaman tam yorum yapabiliriz
hayır bu orjinal yani tam sürüm ileriki güncellemelerde belki kick--off u eklerler :) Bence bu daha iyi kendi takımını oluşturuyorsun mesela ben forma olsun , logo felan takım adını felan galatasarayın herşeyi yaptım , stadı felan değiştirdim , istediğim takımla oynayabiliyorsun ve istediğin transferleri yapıyorsun , tek eksiği menejer modu olmaması..

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Ya demek istediğim öyle değil fifa 15:ultimate team değilde sadece FIFA 15 adıyla bir oyun çıkarabilirler. Nasıl FIFA 14 ün içinde ultimate team modu varsa bunda da aynı şekil olabilir anlamında dedim

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Ya demek istediğim öyle değil fifa 15:ultimate team değilde sadece FIFA 15 adıyla bir oyun çıkarabilirler. Nasıl FIFA 14 ün içinde ultimate team modu varsa bunda da aynı şekil olabilir anlamında dedim
Anladım senide bu sene böyle bir değişikliğe geçmişler.. Tüm kullanıcılar şikayeti var bence değiştirebilirder güncelleme vb. ile :)

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
İnşallah değişir :) Hiç hoş değil böyle olursa fifa 14 devam

• Beğen
Tepkiler: Serhan