SAÇ

Sponsorlu Bağlantılar

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
SAÇ
S.a arkadaslar. Saçımı yumuşatmak için hangi şampuan, ne tür bakım yapmam gerek ?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Kardeş herkes saçlarım sert olsun şekli bozulmasın diye jölelere bir araba para veriyor bence doğru şekli bulursan sert saç bir avantaj :)

black80

black80

Üye
Sık ve sert sacin varsa elidorun bbakim kopugunu kullan ve tras olurken ara makasi kullan. Eger sadece sertse 5 yikamaya kadar head n shoulders

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bende sert olsun diye herşeyi yapıyorum çok yumuşak oluyor şekil verilmiyor :D clear men baya yumuşatıyor ;)

dinemo

dinemo

Üye
    Konu Sahibi
Clear men a alerjim var clearmen le yıkadıgimda heryerim kabariyor :D

Bu arada saçım ne yumusak nede sert ikisinin ortası :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Traşta ara makas attır :)

black80

black80

Üye
Saçı yumuşaksa vesertleştirmek istiyorsan şu yeşil sabunlar yokmu hani (Bkz. Dalan) (Bkz. Hacışakir) onlardan kullan bi kaç kez taş gbi olur saçların.
Saçı yumuşatmak istiyorsan ve sıksa eğer ara makası ve arkasından arı sütlü loreal in bi şampuanı var onu dene hem nemli hem yumuşak oluyor duş sonrası fön kullanma havluyla kurula.
Saçın kuruysa ve kırılgansa eğer Syoss diye bi şampuan var onun siyah turuncu şampuanı ve önemlisi turuncu beyaz saç kremi var onu kullan
Saçın kendi renginde görünmesini istiyorsan kükürtlü sabun kullan ve bi ay dene düzleştirme ya da fön kullanma duş sonrası..
Saçın boyalı ve kırık doluysa da yine syossun onarıcı kremini öneriyorum vallahi bayağı önerdim benden buraya kadar :D dene pişman olursan buradayım :D

Üst Alt