Haber iOS 8 bugün sunulacak (Çıktı!)

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
Rica ederim İşim acil olmasa resimli alıntı verirdim ancak arkadaş acil çıktığı için yanımdan alamadım :)
Sorun değil hocam ya zaten 2 tık sürüyor, çok sağ olun tekrardan :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Her yer 4s için yüklemeyin diyor seninki nasıl hızlı? @teknolojibaronu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
4 gün önce sifirlayip iCloud tan tekrar hesap bilgilerimi aldım sonra ios 8 e geçtim belkide ondandır ama hizlandigi gözle görülür derece fazla. Menü geçişleri kasmaları çözülmüş. Birde alttan gelen panel arada bug a giriyordu oda sorunsuz şuan.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
4 gün önce sifirlayip iCloud tan tekrar hesap bilgilerimi aldım sonra ios 8 e geçtim belkide ondandır ama hizlandigi gözle görülür derece fazla. Menü geçişleri kasmaları çözülmüş. Birde alttan gelen panel arada bug a giriyordu oda sorunsuz şuan.
Çok çelişkide kaldım ya. Yüklersem korkuyorum kasmasından, geri dönüşte yokmuş.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve B.A.R.O.N
Anil-D

Anil-D

Üye
simdi ayfon 5s e kuruyorum 1 dk

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
4s yükleyenler son durum nedir?

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
4s e yükledim kasma falan yapmıyor yavaşlama beklerken daha fazla hızlandı bu hoşuma gitti gördüğüm tek sıkıntı twitter bildirimlerini kapatmış olmama rağmen hala bildirim geliyo bi o sıkıntı başkada sıkıntı yok rahat rahat yükleyebilirsiniz yani

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa ve B.A.R.O.N
Anil-D

Anil-D

Üye
4s de hizlandi 5s de yalniz tarayici yavasladi ve bildirimleri kapadigim halde geliyor mesela eskileri simdi yazilmis gibi gosteriyor

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Dayanamadım iPad 2 ye yükledim yavaşlama yok aynı hızda :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
:kop2:

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe, B.A.R.O.N ve hsynkckygcı@
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Boşuna beklemişim gerçekten, 7 ye göre daha hızlı olmuş, uygulama açılış kapanışlarında bile fark var

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
4s için mi? iPad 2 de yavaşlama oldu benimki.
Hacı 7'ye göre daha hızlı geldi bana veya öyle hissediyorum bilmiyorum :D
Yeni klavyeleri denedim hepsi çok kötü gözüktü bende, klavyeye alıştığım için olabilir belki ama Türkçe dilde yok içinde diğerlerinin. Bildirim ekranına Yahoo Hava Durumu ekledim acaip güzel durdu :D Onun dışında Aile Paylaşımı, sesli mesaj yollama var ama dikte yok ona takıldım, Siri yok diye herhalde ama ben beğendim 7'ye göre.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve B.A.R.O.N
Serhan

Serhan

Üye
Hacı 7'ye göre daha hızlı geldi bana veya öyle hissediyorum bilmiyorum :D
Yeni klavyeleri denedim hepsi çok kötü gözüktü bende, klavyeye alıştığım için olabilir belki ama Türkçe dilde yok içinde diğerlerinin. Bildirim ekranına Yahoo Hava Durumu ekledim acaip güzel durdu :D Onun dışında Aile Paylaşımı, sesli mesaj yollama var ama dikte yok ona takıldım, Siri yok diye herhalde ama ben beğendim 7'ye göre.
Nasıl ipad 2 de siri ve dikte yokmu ? Ben telefon şarjdayken "Hey , Siri !" diyorum Hello Serhan diyor. Hiçbir tuşa basmadan.
Bende yahoo yu bildirim merkeszijne koydum çok güzel oldu :D

foreverthe

foreverthe

Üye
Bende pil kullanımı gözükmüyor ya - böyle bir çizgi var ? :D

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nasıl ipad 2 de siri ve dikte yokmu ? Ben telefon şarjdayken "Hey , Siri !" diyorum Hello Serhan diyor. Hiçbir tuşa basmadan.
iPad 2 de siri yok 4s ten önce çıkan bir cihaz fakat jb ile yapanlar vardı tabi ios 6 dayken :(

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Siri olmadığı için diktede yok. Siri dinleyip yazıyor çünkü.
Her cihaza da aynı özelliği vermiyor, eksik veriyor yani, yavaşlamasın diye.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çoklu pencere özelliği sadece 5s e mi geldi?

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Safari yavaş biraz tek sorun olarak bunu gördüm

Üst Alt