Gelecekten Gelen adam John Titor-2036 yılından.

Sponsorlu Bağlantılar

reflex

reflex

Üye
UYDURMA DEĞİL ORTA DOĞU KARIŞIYOR ŞİMDİ ....TIK
Orta dogunun karisacagi basta peygamber efendimiz (s.a.v) olmak uzre cogu alim tarafindan dile getirilmis ve bunlar yazili olarak ilim kitaplarina yazilmistir bu kargasalar mehdi a.s gelmesi olarak yorumlanmistir

• Beğen
Tepkiler: -Heisenberg-

fuko08

fuko08

Üye
Beyler zaman makinesi birakin pratikte teoride bile olmaz. Olmayacakta. Ama bu gelecegi bilemeyecegimiz anlamina gelmiyor cunku gaybi bilen Allah bize neler olacaginin ipuclarini Kurana saklamistir. Iyi yorumlamak gerekir.. Ayrica Allah'in bir takim olaylari Hz Muhammede gosterdigi rivayet edilir. Yani Hadislerdede ipuclari gizlidir. Teknoloji cok ilerlemis ve belkide daha yolun basinda olabilir Ama gelecek bilim adamlari icin asla tahminden oteye gidemeyecek. Bunun aksine inanmak kufre girer cunku gaybi bitek Allah bilir..

• Beğen
Tepkiler: bozoklu_66 ve reflex
hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
Safsata bence. O zaman bizde ismail yk nın 10 yıl önceki 2123 yılının olası muhtemel giyimini kullanarak bizde geleceğe gittik geldik diyelim :) .yalnız ismailin bi an önce kaybolması şartıyla

NextWorld

NextWorld

Üye
Bende bi akıl kargaşası Başlatam o zman.

Ya zaman makinası gerçekten varsa Denemelerde gönüller yolculuk yaparlarken...
Şimdi gelecekte herkes ölücek ya bu saflar geleceğe gidip öldülerse:kop:
ALIN SİZE MAKİNA:cool

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bende bi akıl kargaşası Başlatam o zman.

Ya zaman makinası gerçekten varsa Denemelerde gönüller yolculuk yaparlarken...
Şimdi gelecekte herkes ölücek ya bu saflar geleceğe gidip öldülerse:kop:
ALIN SİZE MAKİNA:cool
O kadar gitmesinler onlarda :)

Serhan

Serhan

Üye
Ben inanıyorum valla :hmmm

zombaka

zombaka

Üye
ben olsam geleceğe gider süper loto nun sonuçlarına bakar geri gelıp o numaraları oynarım

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Madem öyle ,
Ben geçmişe gidip tüm sınavlarımı düzeltirdim hepsi 100 100 olurdu :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ben buna inanıyorum arkadaşlar , demek ki 2036 yılında zaman makinesi icat edilip zamanda yolculuk yapılabilmiş. Şimdi yakın zamanda zaman makinesi olmadıği için bize saçma geliyor. Bekleyip göreceğiz.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Ben buna inanıyorum arkadaşlar , demek ki 2036 yılında zaman makinesi icat edilip zamanda yolculuk yapılabilmiş. Şimdi yakın zamanda zaman makinesi olmadıği için bize saçma geliyor. Bekleyip göreceğiz.
bu adamın feyk olduğu ortaya çıktı çoktan :)
çünkü 2008 yılında pekin olimpiyatları olmayacak demişti ama 2008'de pekin'de olimpiyat oldu.
hatta daha sonra, bu adam gelecekten geldi ama paralel evrenden geldi o yüzden onun yaşadığı dünya ile bizimki farklı falan dediler ama kimse yemedi :)

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
reel değil

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Reel değil irrasyonal bu.