Reeder tablet root ?

Sponsorlu Bağlantılar

onuroguz40

Üye
    Konu Sahibi
Reeder tablet root ?
Arkadaslar tableti rootlicam ama ilk defa boyle bisiy yapacagm yardmci olursanz sevinirim tabletim.

4yhan

4yhan

Üye
Merhaba bendede PolyPad i8 Model tablet var. İntel işlemcili bende senin gibi root yapmak için araştırma yaptım. Reeder A8i için bir root yöntemi buldum. Reeder tabletin özellikleri benim PolyPad i8 ile hemen hemen aynı. Olurmu diye denemek istedim riski göze aldım. Benim PolyPad i8 de işe yaradı. Şuan tabletim rootlu vereceğim linkteki yönergeleri izle işe yaradığını göreceksin ☺

onuroguz40

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bendede PolyPad i8 Model tablet var. İntel işlemcili bende senin gibi root yapmak için araştırma yaptım. Reeder A8i için bir root yöntemi buldum. Reeder tabletin özellikleri benim PolyPad i8 ile hemen hemen aynı. Olurmu diye denemek istedim riski göze aldım. Benim PolyPad i8 de işe yaradı. Şuan tabletim rootlu vereceğim linkteki yönergeleri izle işe yaradığını göreceksin ☺ tesekkur ederim fakat bende bilgisayar yok. Bilgisayar olmadan root islemi yaplmıyor sanırım?

4yhan

4yhan

Üye
Evet genelde bigisayar olmadan root yapılmıyor. Ama son zamanlarda 3. Parti yazılımlar çıktı root yapabilen. Çoğu android cihazda işe yarıyor. Ben Polypad de denemiş fakat sonuç alamamıştım. Sende kendi cihazında deneyebilirsin. Yalnız sorumluluk sana ait. Çünkü cihazının çökme riski var.

byAndroid

byAndroid

Üye
La bende reeder A8R var gittim sitesinden root dosyasini istedim adamlardan tum risk bana ait dedim yinede vermediler la :D

Andriod baskan

Üye
Abi link nerde lazim da
Reeder tablete root atmaliyim dedigin gibi andiroide root atma uygulamalri var denedim olmadi pcden programla denedim olmadi okumadi bide bilgisayarim gec okuyo taktiktan sonra tablet sarj oluyo pc okumuyo care pls

Emre

Üye
Abi link nerde lazim da
Reeder tablete root atmaliyim dedigin gibi andiroide root atma uygulamalri var denedim olmadi pcden programla denedim olmadi okumadi bide bilgisayarim gec okuyo taktiktan sonra tablet sarj oluyo pc okumuyo care pls

Andriod baskan

Üye
ben onu denedim abd shell yazınca bir şey olmuyo bi yazı çıkıyo usb abd shell dedim ordaki yazılar çıktı bu seferde orda yazdığı gibi başka komut verdim onu almadı
lütfen yardim

Misafir - 858779

BÜTÜN REEDER VERSİYONLARINDA OLUYOMU? BENİMKİ A10İS

Üst Alt