Tavsiye pc mi? xbox mu?

Sponsorlu Bağlantılar

law18

Üye
    Konu Sahibi
pc mi? xbox mu?
Arkadaslar sizce xbox mu yoksa pc mi aliyim kararsiz kaldim artilari ve eksileri ne

Yönetici tarafından düzenlendi:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
oyuna verecek paran varsa xbox yoksa pc

The Pierre

The Pierre

Üye
Arkadaşlar size (yani bize) dediğine göre benim için xbox ideal

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Her türlü pc bence. Sağlam bir pc olduğu sürece tadından yenmez. PC kontrolleri sayesinde her oyunu rahatça oynarsın. Oyun dışı şeylerde yaparsın. Hepsi bir arada..

• Beğen
Tepkiler: law18 ve The Pierre
ahmt3057

ahmt3057

Üye
bence xbox al hem oyunlar pcden once xbox a gelir genelde. Ayrıyetten yok donuyor kasıyor şöyle oluyor böyle oluyor tarzı sorunlar yaşamassın xboxta :)

Archonn

Archonn

Üye
Neden xone düşünüyorsun ki? Alacaksan ps4 al. Xone alırsan oyunları online oynamak için senelik 55 lira ücret vermen gerekecek. Ayrıca ps deki gibi kardeşlik sistemi de yok. Ps e çıkan exclusive oyunlar da daha başarılı. İki platforma da çıkan oyunlar genel olarak ps4 de daha iyi görüntü kalitesine sahip.
Fiyat olarak da 1100-1200 liraya bulunabiliyor piyasada ps4. Hal böyle olunca xone seçmek için hiçbir sebep yok bence.
Seçimini pc ile ps4 arasında yapmalısın.

law18

Üye
    Konu Sahibi
Xboxun bir oyunu ne kadar peki

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
oyununa göre değişir.. gta 150 lira iken halo 50 lira

law18

Üye
    Konu Sahibi
Fifa pes filan

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
70-100 lira falan

law18

Üye
    Konu Sahibi
Sagolunn

NEXUS

NEXUS

Üye
xbox alma bence , ps4 al neden diye sorarsan ps4'ün türkçe güzel oyunları var örneğin god of war türkçe dublaj başka oyunlarda vardı ve god of war pc ve xbox ta yok ve en sağlam oyundur. bence ps4 al :)ve çoğu oyun ps4 e özel çıkıyor :)

• Beğen
Tepkiler: law18

law18

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Pc topla steam deki handle bandle ları takip et

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sağlam pc al xboxla uğraşılmaz. 3-4 oyun parası zaten sağlam bir ekran kartına bedel bence pc al ben öyle yaptım oyun hevesimi aldım daha oynamıyorum bile

@bluesky@

@bluesky@

Üye
pc al bencede xbox pcnin yerini tutmaz :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
pc gibisi yok :D

0MG90

0MG90

Üye
Bence Xbox

Üst Alt