Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Nirvana al bi 15 tl runik bi jombraa al keyfine bak ben 2 aydır oynuyorum yakında jombraa alacağım

ben 3-4 gün oldum başlayalı, daha önce mmorpg oynadım hep bu bnm ilk moba oyunum, dediklerinden pek bişi anlamadım.

daha dükkanı çözebilmişde degilim ilk %40hız veren cennetin kanadından alıyorum . sonrada herom fizikselse 80 fs veren demir kılıcı , eger herom magicse 83bs veren yuzugu alıyorum . yanlış mı yapıyorum acaba?

bide ejderi kesince ne veriyo yada daha hızlı altın kasmak için ne yapmalı pvpde hep geriden geliyo bnm heronun lvli.oyunda mobil ödeme var mı yksa kredi kartı mı gerek. baglantıda çok arzalı bigün giriyo, bigün girmiodün 5v5 te herkes 10k altın harcamış bi tane master elf 34k harcamış . bu kadar parayı nası kastı acaba

KutayErim

Üye
ben 3-4 gün oldum başlayalı, daha önce mmorpg oynadım hep bu bnm ilk moba oyunum, dediklerinden pek bişi anlamadım.

daha dükkanı çözebilmişde degilim ilk %40hız veren cennetin kanadından alıyorum . sonrada herom fizikselse 80 fs veren demir kılıcı , eger herom magicse 83bs veren yuzugu alıyorum . yanlış mı yapıyorum acaba?

bide ejderi kesince ne veriyo yada daha hızlı altın kasmak için ne yapmalı pvpde hep geriden geliyo bnm heronun lvli.oyunda mobil ödeme var mı yksa kredi kartı mı gerek. baglantıda çok arzalı bigün giriyo, bigün girmiodün 5v5 te herkes 10k altın harcamış bi tane master elf 34k harcamış . bu kadar parayı nası kastı acaba

Ejder kesmekle başlayalım ejder kesmek fikrimce gereksiz.90 saniye galiba güç veriyor -60 str falan öyle hatırlıyorum.ama diğer bossu kesmek gerçekten çok iyi olur hp str falan acayip veriyor.Ben her warriorda ilk gumuş mızrağı alır sonra onu akhan kılıcına donuştururum sonra zaten gelsin killer gelsin paralar :D amblemini arttırmak için teşilatta olup amblem arttırıcı skilli ile yüzde 10 daha fazla amblem alırsın oyun sonu eğer oyunda para nasıl kazanır diyorsan asker ve kule yıkmaya bak.Diğer sorularını başka arkadaşlar cevaplar.

dangerhakan3407

Üye
bütün herolarım açık yarısının kostümleride açık lw 36 clan adı protective oyunda türk bulmak zor isteyen clana gelebilir :))

barannn79

barannn79

Üye
Teşkilatın içindeki amblem harcanarak alınan şeyler teşkilat maçı dışındaki maçlarda da etkili oluyormu kutayerim?

berkay201

Üye
Düşman a vurdukça can doldurma olayı nasıl oluyor hünerle oluyormuş galiba hangi hüner skili acaba ?

bigboosss

Üye
arkadaşlar ben genelde savaşçı ve sihirbaz ile oynuyorum bu iki klastan en iyileri hangileridir 2-3 tane söyleseniz yeter. level 20 yim. ama oyunda parayla neyi alacağıma tam karar veremedim hala. hangisi iyi olur ilk önce şimşekli silah mı almak mantıklı yoksa sp hasadı veren silahlardan mı ?

can alıcı nokta burası bence başlangıç itemi ne olmalı ? saldırı - savunma- sp hasadı ? hangisi

genelde diğer oyuncular benden önce level atlıyor bu yüzden geride kalıyorum.

erenkarax

Üye
ya arkadaşlar sizce jombraa mı ii nuutt mu evistix mi yoksa kortav mı iyi hangisini alayım bana çok güçlü ve fazla öldürme yapabilecek karakter lazım

Nirvana92

Nirvana92

Üye
beyler hocun minimum gereksinimleri neler nette herhangi bişi yazmamış . android tablet bazında hocu destekleyen tabletin fiyatı hakkında bilgi sahibi olan var mı? yada wp tabletlerin alayı açabiliyor mu bu hocu

barannn79

barannn79

Üye
Gereksinim 512 ram bile destekliyor. Tab3 ün bile desteklemesi lazım. Seçeneklerden kalite düşürülüyor. Wp tablet oynar herhalde denemedim ama deneyen birinin yazması lazım bende merak ediyorum çunku bende wp tablet+pc almayı düşünüyorum.

Haftalık kahramanları oynayıp size en uygun karekteri bulup onu satın almanız daha mantıklı..sihirbaz olarak anuir bence iyi

Düşmana vurdukça sp yukselten kitabe varmı bende bilmiyorum

Bende bi soru sorayım tekrar: Teşkilat becerileri normal maçlarda yani teşkilat maçları dışındaki maçlarda etki gosteriyormu?

Son düzenleme:

KutayErim

Üye
Teşkilatın içindeki amblem harcanarak alınan şeyler teşkilat maçı dışındaki maçlarda da etkili oluyormu kutayerim?

Kardeş vallaha bilmiyorum ben öyle biliyorum bende okul açışdığından beri oynayamıyorum bir maç atayım duzenlerim mesajı :D

berkay201

Üye
Tablet degıl hüner diyorum bilen yokmu koca forumda

erenkarax

Üye
Bende Bi yazıt var her düşmana hasar verdiğimde +1 sp sömürüyor ama bana iyi bir karakter önerin ona göre nakit çekeceğim

barannn79

barannn79

Üye
Az önce oynadığım bir kişi windows8 bilgisayarından fare ve klavye ile oynadığını söyledi

azliop

Üye

eski hesabın nedir kardesim hangi maptaydin genellikle? eskileri tanırım androiddeysen?[/QUOTE]

ben 3v3 oynuodum xklem adım
o kitabeleri tavsiye etmiyorum.fighter icin en uygun kitabeler zulum-kana susamislik-delici ama illa onlari kullanicam dersen saflık kitabesini cikart
kitabeleri özet geçeyim ;
kana susamislik ile team fight ta %27 artar hasar.inanılmaz hasar bırakırsın rakibe.
zulüm 1vs1 kaldıgında cok etkilidir.orn birbirinize karsılıklı 200 vuruyorsunuz 5-6 vurusta 1 kritik geliyor. canin bi seviyeye inince kritik oranin ve sansin %20 civari artar 3 vurusundan 1 i kritik olur ve kritik hasarin rakibinden fazla olur yani rakip sana 200/200/400(kritik)/200/200/000 vuruyorsa sen ona 200/200/600(kritik)/200/600/600(kritik)/ şeklinde vurabilirsin
delici kitabe tankların sonunu getirir.3 vuruşundan biri veya 5 sn de bir fiziksel hasarın %50 sini yok edersin yay+balta ile birlestigini dusunun %80 fiziksel savunma delme + 30 fiziksel savunma delme.etkileyici?
karakterine güç verecek tabletler kullanılmalı. bana çok adam geliyor doğma tabletini alan.sağolsunlar doğuyorlar doğuyorlar kesiyorum penta atmama ve kasıp oyunu bitirmemi sağlıyorlar ;)
eski hesabın nedir kardesim hangi maptaydin genellikle? eskileri tanırım androiddeysen?

eski hesabım xklem 3v3 oynardım genellikle

erenkarax

Üye
yav evistixi önerirmisiniz?

KutayErim

Üye

KutayErim

Üye
yav evistixi önerirmisiniz?

Evistix onermem assasins alıcaksan savaer al.Ama bence en kral karakterler jombraa-archimatros(yalnış olabilir adı işte at olan sihirbaz.)ve Tabiki nuutt.Ultisi kaçan elemanlara tepki olarak kurgulanmış resmen :D

KutayErim

Üye
arkadaşlar ben genelde savaşçı ve sihirbaz ile oynuyorum bu iki klastan en iyileri hangileridir 2-3 tane söyleseniz yeter. level 20 yim. ama oyunda parayla neyi alacağıma tam karar veremedim hala. hangisi iyi olur ilk önce şimşekli silah mı almak mantıklı yoksa sp hasadı veren silahlardan mı ?

can alıcı nokta burası bence başlangıç itemi ne olmalı ? saldırı - savunma- sp hasadı ? hangisi

genelde diğer oyuncular benden önce level atlıyor bu yüzden geride kalıyorum.

Savaşçı Kagax-Kuirras Sihirbaz Archimatros(adı yalnış olabilir at olan karakter) Ve Migrove tavsiye ederim. Başlangıç olarak her Class için geçerli 500 luk hem hp hemde güç veren itdmleri almanız lazım.warriorsan 2 adet silahtar sabrı mage isen 2 adet silahtar bilgeliği alman lazım hem hp hemde güç verir her Class için ilk bunları alırım.Sonra tavsiyedeki itemleri kasabilirsin.