Karşılaştırma galaxy s4 mini mi moto g mi

Sponsorlu Bağlantılar

dayannight

dayannight

Üye
s4 mini artıları kamera ve sd kart bunlar önemli değilse moto g al uygun fiyata alınabiliyor. s4 mini batarya performansını bilmiyorum ama moto g kullandım bataryası iyiydi.Moto g nin ses kalitesini de beğenmiştim.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

lazye

lazye

Üye
Ben olsam moto g alirdim ama s4 mini gereksiz pahalı yani

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve UpOneTR

yusuf1998x

Üye
s4mini kullanıyorum. hiçbir oyunda kasma görmedim. kamerası zaten 8mpnin hakkını veriyor 1 2 haftaya 4.4 güncellemesi gelicek. fiyat farkına değermi bilmiyorumda s4 mini daha iyi bir cihaz.

fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam S4 mini alırdım ama Moto G daha uzun ömürlü olur. Sonuçta güncellemeyi Google'dan alıyor.

• Beğen
Tepkiler: lazye ve Mustafa-26
caps6

caps6

Üye
ikisi arasından moto g ayrıca zenfone 5 de bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: lazye
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşşlar 1 2 güne alıyorum bi cihaz internetten üzerinden değiğlğ bimeks ten falan 750lira olcak ozman galiba 750 civari daha iyi bi seçenek varmı pişman olmayım sonra moto g den tek endişem kalın gelmez inşallah gerçi bakarım ordada telefonada ?

lazye

lazye

Üye
Zenfone da bak bence

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
asus zenfone 6 da güzele benziyor kullanan varmı moto g ile zenfone 6 arasındayım ama nasıl bi telefon blimiyom zenfone sorun çıkartırmı

lazye

lazye

Üye
Intel işlemci var bazı oyunlarda sıkıntı olabilir ama ekran sıkıntı değilse zenfone değilse moto g ben şuan moto g sen yazıyorum :)

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Intel işlemci var bazı oyunlarda sıkıntı olabilir ama ekran sıkıntı değilse zenfone değilse moto g ben şuan moto g sen yazıyorum :)
işey soracm moto g zevk veriyormu şöyle kullanırken hiç bırakmasam falan dedeğin oluyormu multitasking nasıl 4 ,5 uygulama açtımı geçişler? ben moto g almaya karar verdim gidip alıcaz da en ucuz bimekstemi 749 diyor
@Mr. Turk @The Shadow @Nextman @Metalci Melek @teknolojibaronu

lazye

lazye

Üye
Media market 499 TL bugün ümraniye media markette ama nerde oturduğunuzu bilmiyorum ayrıca multitask çok iyi :) çok memnunum ben bu fiyata daha iyisi yok

UpOneTR

UpOneTR

Üye
işey soracm moto g zevk veriyormu şöyle kullanırken hiç bırakmasam falan dedeğin oluyormu multitasking nasıl 4 ,5 uygulama açtımı geçişler? ben moto g almaya karar verdim gidip alıcaz da en ucuz bimekstemi 749 diyor
@Mr. Turk @The Shadow @Nextman @Metalci Melek @teknolojibaronu
En ucuz hepsiburadada 629 tl olmasi lazim

Yeni moto X i gördükten sonra moto g den biraz soğudum türkiyeye gelirse moto X alacam insallah

Ama telefondan sıkılmazsınız
Sıkıldıkca rom değistirirsiniz fazlaca rom mevcut :) yine en son stoka dönersiniz felan 1 yıl çok rahat gidersiniz :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S4 mini.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
En ucuz hepsiburadada 629 tl olmasi lazim

Yeni moto X i gördükten sonra moto g den biraz soğudum türkiyeye gelirse moto X alacam insallah

Ama telefondan sıkılmazsınız
Sıkıldıkca rom değistirirsiniz fazlaca rom mevcut :) yine en son stoka dönersiniz felan 1 yıl çok rahat gidersiniz :)
garanti dışı kalmıyormu stock roma dönsem bile garanti geçersiz biliyom yok ondan sormuyom cihazı alınca rom atmıcaktımda sayaç sıfırlanmıyor diye biliyodum hepsi buradadan alınca taksit oluyormu taksitle alcam banka ile falan halletcezde ?

Üst Alt