Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146

aliburaks00

Üye
internet durduruldu. müzik çalar durduruldu gibi hatalar alıyorum sizdende bu hataları alan var mı çözüm olarak ne önerirsiniz? ayrıca s finderdan atıyor kendi kendine

Aziz04

Aziz04

Üye
internet durduruldu. müzik çalar durduruldu gibi hatalar alıyorum sizdende bu hataları alan var mı çözüm olarak ne önerirsiniz? ayrıca s finderdan atıyor kendi kendine
Temiz kurulum yapsaydin bu buglarla karşılaşmazdın

• Beğen
Tepkiler: Anroid ve burak1553
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Evet temiz kurulum yapmanız gerek

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
Roma alışan nenesinin cihazını bile getiriyor yaw [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: morki05 ve burak1553

aliburaks00

Üye
Temiz kurulum yapsaydin bu buglarla karşılaşmazdın
temiz kurulum derken? telefonu komple sıfırladım sildim içinde ne varsa recovery menüsündekilerde dahil. ardından phılız recovery ile yükledim ve kernelde boffela beta 4 başka yapmamı önerdiğiniz bişey var mı?

Aziz04

Aziz04

Üye
temiz kurulum derken? telefonu komple sıfırladım sildim içinde ne varsa recovery menüsündekilerde dahil. ardından phılız recovery ile yükledim ve kernelde boffela beta 4 başka yapmamı önerdiğiniz bişey var mı?
'den bahsediyorum temiz kurulum derken böyle sıfırlayabilirsin. Eski rom kalıntılarını bile siler. Ayrıca aromada s5 mini launcher seç.
Ve az sabırlı ol rom bir iki gün kullandıktan sonra tele oturuyor. Arada cihazı yeniden başlatmayıda ihmal etme

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cahilmuallim ve morki05
Aziz04

Aziz04

Üye
Rom yüklemekten para alıyormusunuz ?
Yo nenemin hayrına yapıyorum :ehe
Valla arkadaşlardan almıyorum daha doğrusu vermiyorlar :bottom:
Alıyoruz elbette sonuçta emek harcıyoruz. Dükkanın camına rom görsellerini yapıştırdım gören geliyor
Bir çoğu romun ne olduğunu bilmiyor anlatana kadar verem oluyoruz. Ama kısa ve net bir yazı yazdım
''s3 cihazlarınızı s5 yapıyoruz'' okuyan geliyor

• Beğen
Tepkiler: morki05
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Alıyoruz elbette sonuçta emek harcıyoruz. Dükkanın camına rom görsellerini yapıştırdım gören geliyor
Bir çoğu romun ne olduğunu bilmiyor anlatana kadar verem oluyoruz. Ama kısa ve net bir yazı yazdım

aynen bilmezmiyim
benim telefonu görenlerde soruyo hangi launcher diye anlatamıyorum bende ;)

blackcat67

blackcat67

Üye

Birgün samsung türkiye çalışanı görücek nediyo la bunlar diyip gelcek dükkana :D

• Beğen
Tepkiler: morki05 ve Aziz04
blackcat67

blackcat67

Üye
Çalışanını bilemem ama samsung servisi 500 metre ötemizde :)
Bu işi yapmanı pek tavsiye etmiyorum yarın gelicekler yanına bi hata falan olcak bu niye böyle oldu falan çok uğraşırsın

aliburaks00

Üye
'den bahsediyorum temiz kurulum derken böyle sıfırlayabilirsin. Eski rom kalıntılarını bile siler. Ayrıca aromada s5 mini launcher seç.
Ve az sabırlı ol rom bir iki gün kullandıktan sonra tele oturuyor. Arada cihazı yeniden başlatmayıda ihmal etme
saolasın ustam ben onu gene yapmadım megawipe ama eski romu slmek için konunun başındada bişeyler yazıyordu onları yaptım gene şu anlık sorun yok hadi hayırlısı. ayrıca akıllı bekleme ve akıllı kaydırma gibi özellikler sende çalışıyor mu bu romla beraber?

Aziz04

Aziz04

Üye
Akıllı bekleme çalışıyor
Akıllı kaydırma Gerekli ayarları yaptıktan sonra,
Tarayıcıdan cihazı oynatarak yada başınızı aşağı, yukarı hareket ettirerek yararlanabilirsiniz.
Her ikiside çalışıyor sıkıntı yok!

morki05

morki05

Üye
Oh ticari kafa harika[emoji106] [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
deadhmachine

deadhmachine

Üye
Yav arkadaşlar romu kurmak istiyorum ama IMEI gider diye acayip korkuyorum efs yediğim var ama bi işe yaramıyor diyenlerde var çok kararsizim

Üst Alt