Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

TeKnoArda

Üye
Oradaki 740m 128 bit ve 840m 1 gb karşılaştırmasıdır büyük ihtimal. Ama oradaki testler güncel driverler ile yapılmıyor, dikkat ettiyseniz son driverde büyük fps artışı var :alkis

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
@Tr_SERGEN
840m daha iyi bir gpu :oke:

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
şu league of legendi kimse yüklemedi mi bu laptobu almamdaki en büyük neden bu ama fps yi görmeden almak istemiyom

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
biriniz yuklesin bari oyunu ben yukleyemem :D

panzerius

Üye
kardeşim bence boşa bir tartışma. Battlefield 4 gibi bir oyunu bile yüksek ayarlarda açan bir bilgisayar için LOLü kaç fpsde oynatır diyosunuz. 2 3 sene öncesinin ekran kartlarında dahi 80 90 fps alınan bir oyun bu. Bu arada belirteyim profesyonel oyuncular bile gereksiz ayarları kısıyor ki ani fps düşüklüğü yaşamasınlar.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

cage5454

Üye
merhabalar arkadaşlar bu pc 1500 lira olmus freedoss almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz

TeKnoArda

Üye
Evet ben memnunum. :thumbup: Oyunları da medium-high rahat oynatıyor. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız asus x550jk-xo012d modeline de bakabilirsiniz, 1800 TL ve GTX850M var :)

cgokhans

cgokhans

Üye
Ekran kartının yeni güncellemesi çıktı arkadaşlar :)

cage5454

Üye
1600 liraya geliyor indirimli bi de freedos diyor arkadaşlar bende cd olması gerekli mi ?

cage5454

Üye
internetten indirip ayarlasam sorun cıkar mı

cage5454

Üye
sağolasın kardeşim inş memnun kalırım pcden

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar arkadaşlar bu pc 1500 lira olmus freedoss almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz
memnunuz ama şu an bile pahalı ben aldığımda 1260 tl idi kardeşim biraz bekleyebilirsin arkadaşın dediği gibi bütçeyi biraz daha arttır x550jk al pişman olmazsın ;)notebook adresi veya ebrar bilgisayara bakabilrsin.

• Beğen
Tepkiler: TeKnoArda

cage5454

Üye
1.500e alıyordum notebook adresinde 1300müş siparişi iptal etmeye çalısıyorum bakalım

cage5454

Üye
aceleye getirdim biraz bakalım pcdepodan alıyorum 2de aradım mesai saatlerimiz 9.00-18.00 arası su anda mesaide değiliz diyorlar tuhaf tuhaf işler

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
aceleye getirdim biraz bakalım pcdepodan alıyorum 2de aradım mesai saatlerimiz 9.00-18.00 arası su anda mesaide değiliz diyorlar tuhaf tuhaf işler
Allahallah bi sıkıntı var siteden iptal edebiliyorsun sanırım

cage5454

Üye
giriş yapıp yapmıstım bir siparişi diğerini giriş yapmadan verdim galiba yanlıslıkla canlı destek filan olsa

Üst Alt