Öneri bu sistem hakında yorumlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
bu sistem hakında yorumlarınız
Evet arkadaşlar sistem bu :bigstar: iyi kötü öneri tavsiye gibi yorumlarınızı bekliyorum :sos

Yönetici tarafından düzenlendi:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Şuraya koyunda iki saat linke tıklamasınlar :)

Tek eksiği kule tipi bir fan hepsiburadada 50 liraya Akasanın güzel bir fanı var ben aldım tavsiye ederim :)

Yönetici tarafından düzenlendi:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Burada SSD Göremiyorum :dayak:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bilgisayar 15-20 saniye erken açılsın ne bilim dosyalara çok hizli erişeyim diye 300-400 lira vermeyi ben şimdilik gereksiz görüyorun tabiki kişisel tercih meselesi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Alakasi Var Pc 10 Sn den Yukarı Açılmaz Bile 150 TLye Alsin Bi Tane Yada 120 Gbler 220 TL

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
RAMLere Çok Vermiyomusun? Ayrıca İşlemci?

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ram ler normal ayrıca o ekran kartına darboğaz yapmadan besleyen işlemci fx8 8350 ve üstü minimum fx 8350 giddiyor o karta :yuru:yuru:yuru

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ssf ileriki zamanlarda inşallah :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
işlemciyi 8320 yap güç kaynağını kaliteli bir marka al corsair gibi bütçe kalırsa ekran kartını yükselt

EngineeringGirl

EngineeringGirl

Üye
sistemi beğendim keşke bir 128 gb lık ssdi olsaydı daha iyi olurdu
hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hayır darboğaz yapmaz kardeşim 8320 ile r9 280x güzel bir ikili oluyor yani 8350ye gerek yok ordan kalacak parayla güç kaynağını kaliteli marka al sonuçta sistemi ona teslim ediyorsun corsair marka al corsair zalman veyahut thermaltake olabilir 700 watt yeterli olacaktır

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı tavsiyen nedir ayrıca 700 w ın yeteceğinden emin misin
2.5 tl para veriyoz yalan olmasın sonra sistem ?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
eminim için rahat olsun benzer sistemi işin profu 650 watt öneriyor ben tam rahatlık olsun diye 700 watt diyorum sen 750 watt demişsn o psu r9 290x gtx 780 ti gibi kartlara gider ama alacağın ekran kartı bunların bir gömlek altı olacağı için 700 yeter hatta işlemci intel olsaydı(malum amd işlemciler çok elektrik çekiyor) 650 watt önerecektim ekran kartına gelecek olursak kardeşim o bütçeye en iyi kart senin dediğin karttır yapacağın şey belli işlemciyi 8320 yapıp kaliteli 700 watt power hatta corsair vs650 dahi bu sistemi besler

exp_l0it

exp_l0it

Üye
bence bekle ddr4 ramleri :eller:

Üst Alt