Unut(-ama)mak...

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Aynı benim arkadaş, diyorum unut diye yoook. Ben olsam 10 sene sevgili olayım, ama büyük bir yalanını yada bi çocuklayken göreyim, hiç tınlamam ayrılıyorum derim uyumadan önce ona harcadığım zamana yanarım, uyuyup uyandığımda bir daha hatırlamam. Onu ne kadar sevsem bile. Siz niye böylesiniz anlamıyorum hatta yok ben niye böyleyim onu anlamıyorum

The Pierre

The Pierre

Üye
    Konu Sahibi
Aynı benim arkadaş, diyorum unut diye yoook. Ben olsam 10 sene sevgili olayım, ama büyük bir yalanını yada bi çocuklayken göreyim, hiç tınlamam ayrılıyorum derim uyumadan önce ona harcadığım zamana yanarım, uyuyup uyandığımda bir daha hatırlamam. Onu ne kadar sevsem bile. Siz niye böylesiniz anlamıyorum hatta yok ben niye böyleyim onu anlamıyorum

Teoman'ın bir şarkısı vardı;
Uykusuz her gece ondan bir söz;
"sabahlarım bazen günlerce rüyalarıma gelme diye"

Bana çok uyuyor ha günlerce değil ama ruyalarımda olmasın diye uyumadığım gınler oluyor çok sık görüyorum ve karşı cinsten birini rüyanda çok sık goruyorsan ona aşık olma ihtimalin yuksekmiş falan filan bilmiyorum ben bu yaşıma kadar (16) bir kere aşık oldum o da zaten buydu. Ben çok değiştiren gibiler değilim

zombaka

zombaka

Üye
siz sevgili olmadan önce daha mutluymuşsunuz sevgili olduktan 3 ay sonra ayrılmışsınız unutursun merak etme

The Pierre

The Pierre

Üye
    Konu Sahibi
zombaka

zombaka

Üye
The Pierre

The Pierre

Üye
    Konu Sahibi
2 yıl kim bekleyecek?