Lise Nakil acil durum!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Lise Nakil acil durum!!!!!!!!!!!!!!!
10.sinifi bitirene kadar anadolu ogretmen lisesinde okudum simdi yani bu yil geçtim 11.sinifa anadolu lisesine nakil yaptim tekrar kendi okuluma gecebikir miyim
lütfen acil
Ben 11. sınfa geçtim bir hafta önce kaydımı anadolu öğretmen lkisesinden aldım
anadolu lisesine gittim simdi tekrar kendi okuluma gidebilir miyim
bide bizim anadolu öğretmen lşşisesi anadoluya dönüştü gidebilir miyim biri açıklasın!
Böyle yazıyor nakil durumumda:
Nakil Başvuru Okulu : SİVEREK MERKEZ ANADOLU LİSESİ
Nakil Durumu : Nakil başvurunuz devam ediyor.
Nakil Açıklama :

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Okulu arasan keske yada gidip bizzat konuşsan daha iyi olur !

kartal835

kartal835

Üye
Okulda gidip başvurunu onaylatıcaksın

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Nasil cuma gunu onaylanir mi tekrar anadolu ogretmen lisesine gecebilir miyim bu olayi aramuzda yasayan yok muYardimmmmm

kartal835

kartal835

Üye
Onaylanır çünkü yazılı olmadın hemen okulda git velin ile

dogukan-

dogukan-

Üye
Cuma veli bilgilendirmeye bakarsın onaylandı yazarsa tamamdır

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Cuma veli bilgilendirmeye bakarsın onaylandı yazarsa tamamdır
acaba yazar mı onaylandı yine eski okuluma geçebşlir miyim 10.sınıfta gördüğüm meslek derslerinin notlarıda duruyor silinmemiş geçebilirim inşallah
bilgisi olan haber versinnnnnnnnnnnnnnnn

dogukan-

dogukan-

Üye
acaba yazar mı onaylandı yine eski okuluma geçebşlir miyim 10.sınıfta gördüğüm meslek derslerinin notlarıda duruyor silinmemiş geçebilirim inşallah
Ben sadece cikarsa onaylandi yazacagini biliyorum [emoji107]

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
bu konu için önemli lütfen cevapsız bırakmayın.

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Geçersin hiçbir sorun olmaz, sadece gitmek istediğin okulun senin sınıfında taban puanı senin sbs puanindan yüksek olursa gidemezsin. Ki o okuldan geldiğine göre rahatça gidersin. Şu andaki okuluna velinin dilekçe ile başvurup naklini eski okula yaptırması gerekiyor. Tabi eski okuluna da yeniden gidip kayıt olmalısın. Bu arada ben de eğitim camiasında çalışıyorum, bu işlere bakıyorum.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
K
Geçersin hiçbir sorun olmaz, sadece gitmek istediğin okulun senin sınıfında taban puanı senin sbs puanindan yüksek olursa gidemezsin. Ki o okuldan geldiğine göre rahatça gidersin. Şu andaki okuluna velinin dilekçe ile başvurup naklini eski okula yaptırması gerekiyor. Tabi eski okuluna da yeniden gidip kayıt olmalısın. Bu arada ben de eğitim camiasında çalışıyorum, bu işlere bakıyorum.
Kardes bazilari dio 11.sinifta daha anadolu ogretmene gecemion ben bu hafta naklimi yaptim cuma belli olacak simdi nakil basvurunuz devam edio dioBen 1 haftaligina anadoluya gectim simdi anadolu ogretmene gecebilircmiim bu hafta

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
K
Kardes bazilari dio 11.sinifta daha anadolu ogretmene gecemion ben bu hafta naklimi yaptim cuma belli olacak simdi nakil basvurunuz devam edio dioBen 1 haftaligina anadoluya gectim simdi anadolu ogretmene gecebilircmiim bu hafta
Zaten önemli olan başvuruyu yapmak, sorun olsaydı başvuru sırasında uyarı olarak çıkardı, bir de nakil yollarken ekranda sadece gidebileceğin okullar çıkıyor.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Zaten önemli olan başvuruyu yapmak, sorun olsaydı başvuru sırasında uyarı olarak çıkardı, bir de nakil yollarken ekranda sadece gidebileceğin okullar çıkıyor.
Simdi anadolu ogretmenclisemiz anadoluya donustu anadolu dlye cikiyor basvurdugum okul

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Tamam işte sorun yok.
Hoca nakil yaptiginda benim mesela fen lisesine puanim yetmio oda gozukur mu nakil sitemdeO okulunda ismi gozukurmu yani gidemeyecegim okullarinYani kontejan acigi varsa gidecem ole degil mi bide anadoli ogretmen lisesi yonetmeliginde 10.sinifin sonuna kadar gecis yapilio dio ama ben 11 e gectim bu yil naklim onaylanir mi bu durumda

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Hoca nakil yaptiginda benim mesela fen lisesine puanim yetmio oda gozukur mu nakil sitemdeO okulunda ismi gozukurmu yani gidemeyecegim okullarinYani kontejan acigi varsa gidecem ole degil mi bide anadoli ogretmen lisesi yonetmeliginde 10.sinifin sonuna kadar gecis yapilio dio ama ben 11 e gectim bu yil naklim onaylanir mi bu durumda
Gözükür ama nakil işlemini kaydet tuşuna basıldığında puanı yetmiyor diye uyarı verir.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Simdi yani benim basvurum anadolu ogretmene cuma gunu nakil olacak miyim yani kesin bilgibiz vsr mi hic bu olay basina gelenleri duydunuzmu ogretmen misiniz mudur mu
Kardes bakar misin konua
Sorun yok dedik ya birader, neden aynı şeyi sorup duruyorsun.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
git okuluna sor bu kadar da üşengeçlik olurmuymuş, sen burda gez okuluna biz gideriz (!)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Üst Alt