Note 3 whatsapp simgesi.

Sponsorlu Bağlantılar

serif55

serif55

Üye
Gruptaydım, evet o kadar mesaj vardı ve bende bakmadan gruptan çıktım ondan herhalde.
O grubu tekrar oluşturma imkanın varmı kardeşim aynı şekilde, bi ihtimal kaldığı yerden devam eder hiç yoktan iyidir denemiş olursun

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
O grubu tekrar oluşturma imkanın varmı kardeşim aynı şekilde, bi ihtimal kaldığı yerden devam eder hiç yoktan iyidir denemiş olursun
Öyle bir şansım yok ne yazık ki [emoji20]

Sucrofe

Sucrofe

Üye
RAM'i boşalt. Çok saçma gelebilir kulağına ama sen dediğimi dene.

serif55

serif55

Üye
Şöyle bir yöntem daha var kardeşim whatsapp ın kendi kısayolunu kaldır ekrandan

Bu linkteki uygulamayı kurup ana ekrana widget ekle bakalım nasıl sonuç alicaksin

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle bir yöntem daha var kardeşim whatsapp ın kendi kısayolunu kaldır ekrandan

Bu linkteki uygulamayı kurup ana ekrana widget ekle bakalım nasıl sonuç alicaksin

Telefonun şarjı dolunca deneyeceğim acaba bu en son sürümümü ? Apk ile yüklediğimiz için içim pek rahat olmuyor bu konuda -ki uygulama cidden hoşuma giderse satın alma ihtimalim yüksek olur. Böyle bir uygulamayı telefon tanıtımında görmüştüm ama ismini söylememişlerdi denk gelmem iyi oldu. Deneyip tekrardan bu yorumu düzenler haber veririm.

-----------

Notifyer ile eklediğim widgette bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor ama dediğim gibi işte kendi simgesi hala aynı yani :/

Son düzenleme:
serif55

serif55

Üye
Telefonun şarjı dolunca deneyeceğim acaba bu en son sürümümü ? Apk ile yüklediğimiz için içim pek rahat olmuyor bu konuda -ki uygulama cidden hoşuma giderse satın alma ihtimalim yüksek olur. Böyle bir uygulamayı telefon tanıtımında görmüştüm ama ismini söylememişlerdi denk gelmem iyi oldu. Deneyip tekrardan bu yorumu düzenler haber veririm.

-----------

Notifyer ile eklediğim widgette bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor ama dediğim gibi işte kendi simgesi hala aynı yani :/
Sikinti olmaz kardeşim işin birazda olsa görüldüyse ne mutlu olsun orjinali sorunluysa yapıcak bişey yok katlanicaksin mecbur :)

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Sikinti olmaz kardeşim işin birazda olsa görüldüyse ne mutlu olsun orjinali sorunluysa yapıcak bişey yok katlanicaksin mecbur :)
Mecburan katlanıcaz artık ah şu işime yarayan mesajlar olması bi format atardımda işte :)

M.F.E

Üye
Telefon rootluysa titanium backup la yedegidi al kaldirip tekrar yuklemeyi dene

Üst Alt