Yardım Lumia 920 cyan

Sponsorlu Bağlantılar

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 cyan
Beyler cyan güncellemesi geldi mi benim ekstralar ve bilgilerde Black yazıyor da güncellemeleri kontrol ettiğim zaman güncelleme bulmuyor

bayon

Üye
guncelleme geldi ama on izleme surumu yuklu olanlara daha gelmedi ancak eski surume donerseniz gorecektir

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapabilirim peki

bayon

Üye
Nokia Software Recovery Tool adlı program ile yalnız telefondaki herşey silinir yefekleyin o yuzden

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Hallettim hocam teşekkürler ama bataryada oncekinden daha çabuk gidiyo hücresel veriyi açınca

• Beğen
Tepkiler: can1516
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hallettim hocam teşekkürler ama bataryada oncekinden daha çabuk gidiyo hücresel veriyi açınca
İlk başlarda öyle gözüksede sonradan normale dönüyor,en azından bende öyle oldu:)

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Peki cyanla beraber ne geldi ben klasör oluşturamıyorum bi dosyayı başka Bi dosyanın üstüne koyunca
İlk başlarda öyle gözüksede sonradan normale dönüyor,en azından bende öyle oldu:)
Bende bile değişmedi cyanla ya da ben göremiyorum

bayon

Üye
o gddr1 ile geliyor şuan on izleme surumu var ama tavsiye etmem yuklemenizi bu ay sonuna veya ekimin başlarında gelir şarj konusuna gelince naalesef cyan surumu çok şarj goturuyo bu bi gerçek

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Te
o gddr1 ile geliyor şuan on izleme surumu var ama tavsiye etmem yuklemenizi bu ay sonuna veya ekimin başlarında gelir şarj konusuna gelince naalesef cyan surumu çok şarj goturuyo bu bi gerçek
Teşekkürler hocam bile değişmedi sadece vataryam çok gidiyo -_-Keşke yuklemeseydim ctanı

bayon

Üye
Te
Teşekkürler hocam bile değişmedi sadece vataryam çok gidiyo -_-Keşke yuklemeseydim ctanı
merak etme bi sure sonra oturacaktır şarjın arkada çalışan uygulamalarını kontrol et

SKrby

SKrby

Üye
    Konu Sahibi
Mesela bu gün yatarken müzik dinliyodum müziği durdurduğumda şarj 83 felandı sabah bi kalktım şarj 71 veride kapalıydı wifide durduk yere gidiyor yani

bayon

Üye
Mesela bu gün yatarken müzik dinliyodum müziği durdurduğumda şarj 83 felandı sabah bi kalktım şarj 71 veride kapalıydı wifide durduk yere gidiyor yani
Arkada çalışan uygulamalardan gereksizler kapalı değil mi

bayon

Üye
yani kullanmadığın uygulamalar

Üst Alt