Haber iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 24 saatte 4 milyon satış rakamına ulaştı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 24 saatte 4 milyon satış rakamına ulaştı
Apple tarafından merakla beklenen ve geçtiğimiz hafta duyurulan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonların ilk 24 saat içinde gerçekleşen ön sipariş rakamı açıklandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Apple tarafından gelen bilgiye göre iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 24 saat içerisinde 4 milyon ön sipariş alarak yeni bir rekora imza attı. Ön sipariş üzerinden satın alanlar telefonlarına 19 Eylül tarihinde kavuşacak.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın ülkemizde satışı ise 26 Eylül tarihinde başlayacak. iPhone 6 2.349TL'den, iPhone 6 Plus ise 2.649 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Ekli dosyalar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
güzel tabi fiayatıda :D

0MG90

0MG90

Üye
Tabi orada ucuz. Biz buradaki fiyatla MacBook alırız.

• Beğen
Tepkiler: The Pierre, Serhan ve sLeepLe
Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Türkiye de 24 saatte değil 24 ayda o satış rakamına ulaşırlar anca

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, The Pierre ve Serhan
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Allah akil fikir versin o parayi verip hicbir ozelligi olmayan su cihazlari alanlara. gosteris haricinde 5 para etmez. hafiza kart destegi yok. 3g goruntulu gorusme yok.bluetooth yok veri alisverisi yapamiyosun. internetten muzik video indiremiyosun. zil sesi kendine ozel yapamiyosun. sarj sikinti hic anlatmiyim. surukle birak ozelligi yok illa itunes kurcan pc ye eslestiricen. Görüntüleri haric icerikleri butun cihazlarda ayni.Ben vakti zamaninda 4s almistim ama 10 gün kullanamadim sattim. Gidin kendinize lcd 3d tv alin pasalar gibi haber film izleyin. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, The Pierre ve Sucrofe
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İsmi Çıkmış Başka Bir Özelliği Yok

Fenomenon

Fenomenon

Üye
meizu mx4 8 milyona yakın ön sipariş aldı. hem de sınırlı ülkelerde satılıyor :)

Türe

Türe

Üye
Allah akil fikir versin o parayi verip hicbir ozelligi olmayan su cihazlari alanlara. gosteris haricinde 5 para etmez. hafiza kart destegi yok. 3g goruntulu gorusme yok.bluetooth yok veri alisverisi yapamiyosun. internetten muzik video indiremiyosun. zil sesi kendine ozel yapamiyosun. sarj sikinti hic anlatmiyim. surukle birak ozelligi yok illa itunes kurcan pc ye eslestiricen. Görüntüleri haric icerikleri butun cihazlarda ayni.Ben vakti zamaninda 4s almistim ama 10 gün kullanamadim sattim. Gidin kendinize lcd 3d tv alin pasalar gibi haber film izleyin. :)

Düzeltme yapayım :

-3g görüşme var. (Facetime)
-Bluetooth var yalnızca Apple cihazları arasında veri alışverişi de yapsa. (Airdrop)
-Müzik ve videoları harici programlarla indirebiliyorsun.
-Kendine özel zil sesini de yapıyorsun.
-iTunes'a bağımlılık gibi bir zorundalık yok. Kur iTools'u ya da diğer programları çok daha kullanışlılar hem de.
-Yeni gelecek 6 ve 6+ ' ın batarya sürelerini görmeden batarya süresini eleştirmek absürt olur.

Son olarak kullanmasını bilene her cihaz keyif verir. Bu kadar açıklama yeterli sanırım.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve 0MG90
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Düzeltme yapayım :

-3g görüşme var. (Facetime)
-Bluetooth var yalnızca Apple cihazları arasında veri alışverişi de yapsa. (Airdrop)
-Müzik ve videoları harici programlarla indirebiliyorsun.
-Kendine özel zil sesini de yapıyorsun.
-iTunes'a bağımlılık gibi bir zorundalık yok. Kur iTools'u ya da diğer programları çok daha kullanışlılar hem de.
-Yeni gelecek 6 ve 6+ ' ın batarya sürelerini görmeden batarya süresini eleştirmek absürt olur.

Son olarak kullanmasını bilene her cihaz keyif verir. Bu kadar açıklama yeterli sanırım.
1. internet uzerinden 3g gorusucem. bunu viber skype de yapiyo. 1000dk var internetim niye gitsin facetime samsung nokia htc sony lg de yokki.
2. samsungtan bi muzik begendin hadi al bakalim
3. bosunaa ovme arkadasim ios kullananlar azaldi. telefoncular 2. el dolu.
arkadasim bile iphone 5s i satti kendine samsung s5 aldi gozumun onundewalla bende ipod tourch 5. nesil var. ios 8 i alcak. sadece muzik dinliyorum. oda sadece hafta ici ise gidip gelme yolunda32 gb hafizasi var. muzikcalar oldugu icin bide sarji iyi giddigi icin almistim

0MG90

0MG90

Üye
iOS kullanıcısı azaldı mı? :ah

• Beğen
Tepkiler: Türe ve Serhan
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
iOS kullanıcısı azaldı mı? :ah
evetotobuste bi cocuk vardi iphonesiyle hava atiyordu ama gozu hep yanindaki yolcunun samsung telefonundaydi. yandaki yolcuda oyun oynuyoo. bi gun bi baktim iphone si olan cocuk samsung almis nette haber okuyooduu. o an bi kez daha anladim.. cocukla muhattap olsam acaba neler anlatirdi.

Serhan

Serhan

Üye
evetotobuste bi cocuk vardi iphonesiyle hava atiyordu ama gozu hep yanindaki yolcunun samsung telefonundaydi. yandaki yolcuda oyun oynuyoo. bi gun bi baktim iphone si olan cocuk samsung almis nette haber okuyooduu. o an bi kez daha anladim.. cocukla muhattap olsam acaba neler anlatirdi.
Ne var bende otobüste yandakinin teleronuna bakıyorum bide oyun yerine haberleri okusa ne olacak ?

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
neyse yarinki guncelleme bana da gelcek. bi yukliyelim de bakalim apple neler yapmis.o an haber okuyodu. belki oyunda oynar. iphone is adamlarinin telefonu. sadece alo demek ici. asgari ucret calisan iscide taksitle alip hava atiyoo

Türe

Türe

Üye
1. internet uzerinden 3g gorusucem. bunu viber skype de yapiyo. 1000dk var internetim niye gitsin facetime samsung nokia htc sony lg de yokki.
2. samsungtan bi muzik begendin hadi al bakalim
3. bosunaa ovme arkadasim ios kullananlar azaldi. telefoncular 2. el dolu.
arkadasim bile iphone 5s i satti kendine samsung s5 aldi gozumun onundewalla bende ipod tourch 5. nesil var. ios 8 i alcak. sadece muzik dinliyorum. oda sadece hafta ici ise gidip gelme yolunda32 gb hafizasi var. muzikcalar oldugu icin bide sarji iyi giddigi icin almistim
Tamam dostum haklısın. Ihtiyacina göre telefon almıyorsunuz sonra gidip " her " firmaya çamur atıyorsunuz.

Fatic

Fatic

Üye
Apple kullanmayanlar kullananlardan daha fazla eksi veya artılarını biliyor ilginç.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Apple kullanmayanlar kullananlardan daha fazla eksi veya artılarını biliyor ilginç.
ilginc olan nedir dostum. lafi bize atiyosan yaniliyosun. ben iphone 4s ipad mini ve ipod tourch 5 kullanicisiydim. Begenmedim sadece ipod elimde. az cok biseyler biliyoruzcahal degiliz :)eksileri neyse de artilarini bulamadim. pardon ya 1 tane var hava atmak

Fatic

Fatic

Üye
ilginc olan nedir dostum. lafi bize atiyosan yaniliyosun. ben iphone 4s ipad mini ve ipod tourch 5 kullanicisiydim. Begenmedim sadece ipod elimde. az cok biseyler biliyoruzcahal degiliz :)eksileri neyse de artilarini bulamadim. pardon ya 1 tane var hava atmak
Ben genel olani söyledim ipod touch kullaniyorsan niye üstune aliniyorsun dedikleri mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vay konu uçuyor :ehe

Üst Alt