Faturasız turkcelle gecmeli miyim

Sponsorlu Bağlantılar

lock66

Üye
    Konu Sahibi
turkcelle gecmeli miyim
Merhaba. Ben kayseri de oturuyorum ve avea kullaniyorum. Ancak avea cogu yerde az cekiyor ve 3g baglanmiyor. Bende operatprumu degistirmeyi dusunuyorum. Ancak paket yonunden tedirginim. Bana sadece internet lazim. Aveada cok uygun paketler var ancak turkcellde ya ben bulamadim ya da yok. 1 yada 2 gb intrrnet paketleri aveadaki kdar uygun olacak sekilde turkcell e mi yoksa vodafone a mi gecmeliyim

ilo53

ilo53

Üye
25 yaş alti isen 25tk 500dk 1000sms 2gb değilsen 30tl ye 500dk 1gb 1000sms en uygunu bu..500dk 1gb 19tl

lock66

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim :) faturali icin bu demi

ilo53

ilo53

Üye
Faturasiz faturaliya geçme bence.faturalı o kadar avantajlı değil

The Pierre

The Pierre

Üye
Türkcell sadece biraz pahalıydı bu tarife ile bende beklemeden geçtim

The Pierre

The Pierre

Üye
Aslında oncedende turkcell kullanıyordum ama bunları yapmaya kalksam bana 50₺ civarı para tutacaktı bende bir ara avea ya geçtim sonra pek çekmediği ve kalitesizliği nedeniyle kampanyayı görünce turkcelle geçtim

ilo53

ilo53

Üye
Türkcell bu paket avantajlı 25tl 500dk 1000sms 2gb aldıktan sonra ay içince bitse bile 30tl daha verip 500dk 1000sms 2gb alabiliyorsun. Vodafonede falan paket kullanımın bıttıkten sonra paket alırsan pahaliya geliyor.

lock66

Üye
    Konu Sahibi
Anladim abi cok sagol :) aveada daha kotu.paket bitince ayını doldurmadan yapamiyoruz. Son bi sorum olacakti bu pakete nasil gecerim :D

ilo53

ilo53

Üye
yıldız ekgenç paketine geçmek istiyorum dersen türkcell mağzasında yardımcı olurlar.kampanyaya kayıt oldugun iptal etmediğin sürece hattında 25tl gördüğü taktirde paket otomatik olarak tanımlanır.

lock66

Üye
    Konu Sahibi
Tamam tesekkur ederim ilginiz icin :)

Üst Alt