Yardım ipad 1 kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
ipad 1 kasma sorunu
face de gezerken bile uygulamadan atar oldu. teample oynarken bile kasıp atıyor. Acaba sisteme çok mu yenik düştü ? İnternette bile çoğu zaman kasıp uygulamadan atabiliyor ? Normal midir

• Beğen
Tepkiler: FarklıBirDost

0MG90

0MG90

Üye
Artık normal olabilir donanımı eski çünkü
Cihazı sıfırla istersen

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
menüde en ufak kasma yok .Sıfırladım yeni yazılımda attım aynı .Boş boş durursa hiç sorun yok :) Batarya da sağlam ama face de fazla sayfayı aşağıya indirdin mi direk atıyor uygulamadan

abandonware

abandonware

Üye
Facebook uygulaması ve sayfası ipad ilk çıktığı günde nasılsa hala öyle değil.. Facebook gibi platformların hepsi kendini zaman içerisinde güncelledi fakat senin ipadin çıktığı ilk günden beri hala aynı.. cihazını yenilemenin planlarını yapmaya başla derim :)

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
Facebook uygulaması ve sayfası ipad ilk çıktığı günde nasılsa hala öyle değil.. Facebook gibi platformların hepsi kendini zaman içerisinde güncelledi fakat senin ipadin çıktığı ilk günden beri hala aynı.. cihazını yenilemenin planlarını yapmaya başla derim :)
eyvallah hocam emektar olmaya da hiç yakışmıyor ama :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
Serhan

Serhan

Üye
İlk ipad normaldir yani :)

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
Kardeş bende tam yeni konu açacaktım, iyi oldu bunu görmem. Bende ipad 1 wifi buldum 250 liraya, sence alınır mı iş görür mü? Kasmadan kastın ara sıra mı oluyor yoksa sürekli mi? Sana zahmet ipad 1 hakkında beni biraz bilgilendirir misin ?

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bende tam yeni konu açacaktım, iyi oldu bunu görmem. Bende ipad 1 wifi buldum 250 liraya, sence alınır mı iş görür mü? Kasmadan kastın ara sıra mı oluyor yoksa sürekli mi? Sana zahmet ipad 1 hakkında beni biraz bilgilendirir misin ?
hiçgirme o işlere sayfa boyutu büyüdü mü veya fazla sekme actın mı programdan atıyor. yeni oyunları da çoğu zaman açmıyor

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Ipad 1 artık alınmaz. Hem donanım olarak çok düşük hem güncelleme almıyor hem de çerçevesi kalın ve ağır bi cihaz.
Üstüne 150 daha koyup memopad 7 alabilirsin. Hız, atabilirse, pil üst düzey. Hiçbir sorun çıkarmaz. En son çıkan oyunları çok rahat oynarsın.

• Beğen

Üst Alt