Haber WP8.1 GDR1 Preview Güncellemesi Yayınlandı (24/10/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ekstra kolon özelliğini beğendim. En küçük boylar pek kullanışlı değil ama orta boy ve büyük boy kareler gayet şık oldu. Önceden iki tane orta boy kareyi yan yana koyunca ekran bitiyordu. Ama şimdi üç orta boy yada bir orta ve bir büyük boy kareyi yan yana koyabiliyoruz. Daha şık görünüyor ve ölçüler daha orantılı oluyor. Belki de en başta olması gereken buydu. İnsanın gözüne sokar gibi yapılmış koca koca karelerden kurtulmak güzel bişey oldu.
e artık imzanı da güncelleyebilirsin :kıskıs:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Beklemekteyiz gelse de tamamen gdr2 ye konsantre olsak

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Telefonu GDR1 update'den Cyan'a geri indirdim,NSRT ile bastım flaşı ardından birde sıfırladım sonra herşeyi tekrar geri yükledim şükür şarj kendine gelmeye başladı..

csll

csll

Üye

Bu update1 iyice şaşırdı kendini. Telefon berbat bir stabillikte. Az önce ikinci defa ekran karıncalandı birsuru renkli noktacıklar. Karıncalanır ya bozulunca o tarz bir şey ayrıca bide şöyle bir şey oldu.

Bendede aynı problemler mevcut ama bende gdr1 kurulu değil bence problem wp 8.1 de

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Windows Phone heyecandır :D beklemekten yoruldum bea

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
csll

csll

Üye
Hocam daha oncede soylemistim bu sorunlarin hepsi bendede olustu. Hatta benden baskasinda neden olmuyor diye telefonu satma noktasina kadar gelmistim. bundan sonrada telefonda kendi kendine kapanmalar basladi. Ben ne guncelleme gelirse ust uste kurdum hep hic sifirlama yapmadim temiz kurulum olmadi yani. Gecenlerde en basa donup temiz kurulum yaptim simdi canavar gibi. Yani diyecegim temiz kurulum sart her guncelleme oncesi ve sonrasi sifirlama yapmak lazim. Cunku verilem guncellemeler ufak tefek degil her defasinda sisteme birseyler eklenip kaldiriliyor dogal olarakta telefonlar kafayi yiyor

Denemediğim sıfırlama şekli kalmadı telefona temiz kurulum olsun diye 3-4 gün sonra aynı problemler gene başladı.Bence birazda 512 mb ramlilerin miladı dolmaya başladı artık wp de

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Buralar biraz sakinleşti mi ne sanki fırtına öncesi sessizlik falan mı?

• Beğen
Tepkiler: emz ve ogzhnoTr
emz

emz

Üye
E gdr1 bitti çünkü.
Başka konuya :D

Windows Phone 9 ile gönderildi.

Cyan ve pfd gdr1 bitti. Millet nereye bakacağını şaşırtıyor. Az kaldı. Yakında gene çıkar heryer;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

luckysleven

luckysleven

Üye
Denemediğim sıfırlama şekli kalmadı telefona temiz kurulum olsun diye 3-4 gün sonra aynı problemler gene başladı.Bence birazda 512 mb ramlilerin miladı dolmaya başladı artık wp de

Valla bende sorunlar yine baslarsa hic dusunmem satar baska wp alirim . Isin kotusu 925 den sonra ya 1520 yada 930 almak lazim onlarda suanda gereksiz pahali.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Abi preview kullanıyosunuz sorunlar yine başlarsa diyorsunuz. Beta sürüm ya bırakında başlasın.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Rock Ve Roll ve Aybin.Kilic

ArMaGeDdOn_87

Üye
Valla bende sorunlar yine baslarsa hic dusunmem satar baska wp alirim . Isin kotusu 925 den sonra ya 1520 yada 930 almak lazim onlarda suanda gereksiz pahali.
Sorun şu sen ön izleme sürümü kullanıyosun :) bazı sorunların çıkması normal,bende 920 8.1-Cyan yüklü Internet Explorer da sekmeleri kapatırken en son sekmeyi kapatırken o kısım kasıyo,bu da sanırım bir bug,onun dışında cihazda hiçbir sorun yok,930 yada 1520 alarak paranı boşa harcama,eğer yeni bir telefon almak istiyorsan iPhone 6 yı bekle

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33 ve luckysleven
csll

csll

Üye

Satarsam wp almam daha da :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
csll

csll

Üye
Abi preview kullanıyosunuz sorunlar yine başlarsa diyorsunuz. Beta sürüm ya bırakında başlasın.

Preview değil kararlı sürüm kullanıyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar müsait olan birisi Windows Phone 8.1 GDR1 yüklü telefonunu sıfırlayıp yedek yüklemeden başlat ekranını kontrol edebilir mi? Unutmayın yedek yüklemeden kurulum yapıp cihazı açacaksınız.

Muhtemelen "Müzik ve Video" adında bir klasör varsayılan olarak gelmesi lazım ve içinde daha önce de haberini paylaştığımız üzere, video,müzik,Podcast’ler, Fm Radyo uygulamaları olan bir klasör Windows Phone 8.1.1 ile ön yüklü olarak geliyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
emz

emz

Üye
Arkadaşlar müsait olan birisi Windows Phone 8.1 GDR1 yüklü telefonunu sıfırlayıp yedek yüklemeden başlat ekranını kontrol edebilir mi? Unutmayın yedek yüklemeden kurulum yapıp cihazı açacaksınız.

Muhtemelen "Müzik ve Video" adında bir klasör varsayılan olarak gelmesi lazım ve içinde daha önce de haberini paylaştığımız üzere, video,müzik,Podcast’ler, Fm Radyo uygulamaları olan bir klasör Windows Phone 8.1.1 ile ön yüklü olarak geliyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Abi atmıştık geçen hafta ve kurmamıştım ama dikkatimi çekmedi. Deneyen olursa söylesin. ;) Merak ettim şimdi:ehe

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Bence sorun falan yok ne sorunu stabil resim desen aynı performans kutucuk du klasördü geldi daha ne olsun şarj harika bende yani sabah alıyorum öğleden sonra anca % 35 / 40 oranında düşüyor

Üst Alt