LGP940 Prada V20D Romu

Sponsorlu Bağlantılar

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
LGP940 Prada V20D Romu
Yoğun istek üzerine işte size Prada V20D romu :oke:

Linkler:

Öncelikle Part1'e sağ tıklayıp klasöre çıkart deyin ve bilgisayarın 3 part'ı da tek bir klasörde birleştirmesini bekleyin..

Smart Flash Tool ile flashlanabilir dosyalardır. Kolayca yapabilirsiniz. Videodaki işlemleri aynen uygulayın, cihaz videoda OptimusBlack fakat yapılan işlemler aynı, korkmayın ,video olduğu için resimli anlatıma gerek duymadım, ..

SmartFlashTool Videosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kolay gelsin. ;)

(Rom alıntıdır.)(Ben sadece kdz dosyasını ayrıştırdım.)
(Oluşabilecek hatalardan ben sorumlu değilim..)

Son düzenleme:

shiliew

Üye
sanırım rom sıkıntılı hata mesajı veriyor sft de

mesut74

Üye
lg prada p940 cihazına Smart Flash Tool aracını kullanarak android 4.0 a güncellemek kolay gibi görülüyor. Ancak ben henüz usb sürücülerini dahi pc ye tanıtamadım. Gerekli aşamaları daha net bir şekilde anlatabilir misiniz?

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
En kısa zamanda müsait bir günümde konuyu tazelerim,

• Beğen
Tepkiler: mesut74

shiliew

Üye
telefon güncelleme yaparken çöküyor telefon magic number diye hata veriyor telefon sim kartı görmüyor :(

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Hatayı bilgisayarda mı alıyorsun? Resmini gönderebilir misin?

shiliew

Üye
evt hatayı pc den alıyorum herşeyi dogru yaptım telefon root luydu

hatanın asıl nedeni

magic number does not coincide böle hata uyarısı veriyor 1 ay bekledim baktım çözüm cıkmayınca telefonu tekrar eskşi haline getirdim :) resim ondan atamıyorum

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Rom bana ait olmadığı için kesin bir çözüm veremiyorum :( genellikle yükleyen oldu hata alan bir kaç kişi onlar da çoğu zaman pc kaynaklı hata :)

shiliew

Üye
peki bunun çözümü varmıdır telefonu nasıl güncelleyebilirim başka bir forumda xdevelop da yani flash var oda karışık :) onu çözemedim

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Bana linki yolla müsait bir zamanda bakarım :)
Değerli arkadaşlar, rom da sıkıntı olabilir. Birkaç arkadaşta aynı sorunları gözlemledim. Dediğim gibi rom benim değil, en iyisi daha stabil bir rom bulmaktır..

Teşekkürler.

Üst Alt