Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Yükleme konusunda sorun yok birkaç kez yükledim tekrar tekrar :) Hatta nasıl yazılım atılacağı hakkında videom bile var konuya yabancı değilim anlayacağın
onu demek istemedim... evolsu sorunsuz kullanabilmeniz icin istediklerim var onlari bakip yaptin mi?

zahod

zahod

Üye
onu demek istemedim... evolsu sorunsuz kullanabilmeniz icin istediklerim var onlari bakip yaptin mi?

Konuda yazan yükleme talimatlarından bahsediyorsanız eğer evet yaptım ama başka bişeyse bilmiyorum 330 sayfa var tek tek bakamam ki hepsine

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Konuda yazan yükleme talimatlarından bahsediyorsanız eğer evet yaptım ama başka bişeyse bilmiyorum 330 sayfa var tek tek bakamam ki hepsine
yukleme talimatlarini yaptiysan ve sorunun hala cozulmediyse orjinal yazilima don ve oyle dene. bakalim o zaman bu hatayi alacak misin. eger alirsan modeminde vardir bisey...

zahod

zahod

Üye
yukleme talimatlarini yaptiysan ve sorunun hala cozulmediyse orjinal yazilima don ve oyle dene. bakalim o zaman bu hatayi alacak misin. eger alirsan modeminde vardir bisey...

Tamam teşekkürler

furkan46461

Üye
nasıl yüklüyoruz ben yapamadım

tranduy

tranduy

Üye
[QUOTE = "haqanguv, bai viet: 7242620 Thành Viên: 264.326"] Lienen are yüklenceg Nhuận Chính Kết Train Them Djem CAC Tiểu Lâm Nao Ban Them its CO Tue Đô [/ QUOTE]

haqanguv bạn có thể cho tôi chế độ bảo vệ màn hình trong hình, xin vui lòng ... tôi thích nó : D
cảm ơn !!doen't it working on 603 FP2?it's working on 603 FP2, isn't it?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE = "haqanguv, bai viet: 7242620 Thành Viên: 264.326"] Lienen are yüklenceg Nhuận Chính Kết Train Them Djem CAC Tiểu Lâm Nao Ban Them its CO Tue Đô [/ QUOTE]

haqanguv bạn có thể cho tôi chế độ bảo vệ màn hình trong hình, xin vui lòng ... tôi thích nó : D
cảm ơn !!doen't it working on 603 FP2?it's working on 603 FP2, isn't it?

• Beğen
Tepkiler: tranduy
tranduy

tranduy

Üye
[QUOTE = "haqanguv, bai viet: 7251754 Thành Viên: 264.326"] [/ QUOTE]
cảm ơn! : D
Bạn có İngilizce tập tin ngôn ngữ? ( mpxscreensaverplugin.r01)
Nhưng khi sử dụng chế độ này, music player don't working :(

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE = "haqanguv, bai viet: 7251754 Thành Viên: 264.326"] [/ QUOTE]
cảm ơn! : D
Bạn có İngilizce tập tin ngôn ngữ? ( mpxscreensaverplugin.r01)
Nhưng khi sử dụng chế độ này, music player don't working :(
r01 ;)

• Beğen

h!do

Üye
Hakan abim 2 3 yıla yakındır romlarını kullanıyorum harikasın da senden 2 3 sey isteyecem.Rehberde aramayı normal klavyeyle yapma, normal mesajlarda beyaz normal beyaz led yanma sönme, telefon ekranını kapatınca otomatik düz ekrana alma yani yan olarak kapanmama birde ekran kapatma sırasında titreşim özellikleri için orjinalden hangi dosyaları cekmemiz lazım.Sana zahmet yardımcı olursan cok memnun olurum :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan abim 2 3 yıla yakındır romlarını kullanıyorum harikasın da senden 2 3 sey isteyecem.Rehberde aramayı normal klavyeyle yapma, normal mesajlarda beyaz normal beyaz led yanma sönme, telefon ekranını kapatınca otomatik düz ekrana alma yani yan olarak kapanmama birde ekran kapatma sırasında titreşim özellikleri için orjinalden hangi dosyaları cekmemiz lazım.Sana zahmet yardımcı olursan cok memnun olurum :)
Rofs2 / Private / 10202be9 / 101f876e.txt REHBER ORJİNAL KLAVYE
Core / Private / 10282bc4 / Rules / autorotateui_activate.rul TUŞ KİLİDİ SENSÖRLE DÖNMESİNİ KAPATMA
Core / Private / 10282bc4 / Rules / dfs7x92_keylock.rul TUŞ KİLİDİ TİTREŞİMİ
Core / Private / 10282bc4 / Rules / dfs7x92_light_notification_control.rul NORMAL LED

BUNLARI ORJİNAL YAZILIM DOSYALARINDAN ÇEK AYNI YERLERE AKTARMAN YETERLİDİR KARDEŞİM

• Beğen
Tepkiler: h!do
alikemal064

alikemal064

Üye
Core / Private / 10282bc4 / Rules / autorotateui_activate.rul TUŞ KİLİDİ SENSÖRLE DÖNMESİNİ KAPATMA
Core / Private / 10282bc4 / Rules / dfs7x92_light_notification_control.rul NORMAL LED

BUNLARI ORJİNAL YAZILIM DOSYALARINDAN ÇEK AYNI YERLERE AKTARMAN YETERLİDİR KARDEŞİM

Hocam Nokia 603 üm var Belle Fp2 Güncellemesi Yapayımmı ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

h!do

Üye

Çok teşekkür ederim abim.Kolay gelsin

tranduy

tranduy

Üye
r01 ;)
[/ QUOTE]

thanks for share :D. But when used this mod, the music player apps don't working :(.
How I need to do?
r01 ;)

Do you have r96? this's Vietnames Language :)
@haqanguven
thanks for share :D. But when used this mod, the music player apps don't working :(.

How I need to do?

Son düzenleme:

enzo_45

Üye
eyvalla on numara olmuş ben 701 için yaptım C hadızası 760mb güzel eskiye oranla %50 artmış. Arama ekranına No yazdığında isim.çıkması için ne eklenir

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
eyvalla on numara olmuş ben 701 için yaptım C hadızası 760mb güzel eskiye oranla %50 artmış. Arama ekranına No yazdığında isim.çıkması için ne eklenir
Seçeneklerden açmalısın o özelliği...
@haqanguven

How I need to do?

Add rofs2
r96

• Beğen
alikemal064

alikemal064

Üye
Seçeneklerden açmalısın o özelliği...
Add rofs2
r96

Peki güç tuşunda ikonlar var genel falan nasıl kaldırıcam onları ve Güncelleme var ovide 3g uyumluluk falan yapayımmı ?

Üst Alt