surver sitelerini geçme

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
surver sitelerini geçme
öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür. arkadaşlar internetten dosya indirirken surveyler geliyor bunları nasıl geçicez araştırdım ama cvp yok ama yapan yapıyo işte indirmek istedigim dosya http://speedyfiles.net/file/0Qa9e yada şu linkde var http://cleanfiles.net/?Xsskk5t

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
kenarda reklamı geç butonu olur genelde ya da skip this ad yazar ona tıklayarak indirebilirsin :oke:

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hayir arkadas ondan bahsetmiyor, mesela indirmek icin 3 secenek sunuyor. Anket dolduruyorsun veya numarani istiyor ki bunlar hep kandirmaca. Sana bir mesaj geliyor bu mesaja evet diyin diye sende yaziyorsun ve tum parani alip gidiyor

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
tmmda ne yapcam şimdi o dosyayı indirmem lazım indirenler var bazı yollarla

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hayir arkadas ondan bahsetmiyor, mesela indirmek icin 3 secenek sunuyor. Anket dolduruyorsun veya numarani istiyor ki bunlar hep kandirmaca. Sana bir mesaj geliyor bu mesaja evet diyin diye sende yaziyorsun ve tum parani alip gidiyor

haa ben öyle anladım ben genelde öyle olduğu zaman google da ayrıntılı arıyorum dosyayı bulamazsam dosyadan vazgeçiyorum.

Walter_B

Walter_B

Üye
Arkadaşlar Su Surveylerden nasıl kurtuluyoruz bilen biri yardımcı olsa,
2 gündür Shadow Fight Cheat arıyorum, tüm linklerin sonu oraya cıkıyor, oyunu hilelisini bi türlü indiremedim ?

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
En basit yolla, IP değiştirmek. Türkiyeye garezleri var.
Neyse, Tor... Diye bi IP gizleme programı var, onu kullanın :)

naberknk99

Üye
tor u sakın indirme başına bela alırsın!

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
tor u sakın indirme başına bela alırsın!

Tam olarak sebebini sözler misin? Çünkü sebebini söylemediğin için yorumunu otomatik olarak yok sayarlar, yani programı kullanamadın mı? Çünkü program diğerlerinden gayet başarılı ;)

kartal835

kartal835

Üye
Hiç birşey olmuyor rahatlıkla kullanıyorum deeğ webde geziom

kinger1905

kinger1905

Üye
bu tür siteler yanıltma amaçlıdır , onları geçmen mümkün değildir. Bahsedilen adımları uygulayarak geçmelisin ve onlarda büyük ihtimal şöyledir : şuraya üye ol , buradan bişeyler indir falan filan... Ama bana güven o anketleri geçsende indirmek istediğin dosyadan ya virüs çıkar ya da beklediğinle ilgisi olmayan bir dosya... Boşuna uğraşma

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
bu tür siteler yanıltma amaçlıdır , onları geçmen mümkün değildir. Bahsedilen adımları uygulayarak geçmelisin ve onlarda büyük ihtimal şöyledir : şuraya üye ol , buradan bişeyler indir falan filan... Ama bana güven o anketleri geçsende indirmek istediğin dosyadan ya virüs çıkar ya da beklediğinle ilgisi olmayan bir dosya... Boşuna uğraşma
Aynen..
Bir RAR dosyasi cikar..
O dosyada sifrelidir muhtemelen..
Sifreyi bulman icinde seni bir siteye yonlendirir, o sitede survet sitesidir ve indiremezsin.. :)
Milyon kez denedim, ordan biliyorum.. =]