General Mobile E tab 4 acill yardım

Sponsorlu Bağlantılar

apo-4849

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile E tab 4 acill yardım
Arkadaşlar ben oklun dağıttığı general mobile e tab 4 ü kullanıyorum ve tablete root atmak istedim framaroot indirdim root attım ama kapatıp açtığımda kernel bütünlüğü bozuldu tableti servise gönderin dio yardım edin lütfen....... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NextWorld

NextWorld

Üye
Lütfen konuyu açarmısınıztablet açılmıyormu

apo-4849

Üye
    Konu Sahibi
bakın simdi tablete factory reset attım kullanıcı adı sifreyi girdim tam aktive olcak mdm sihirbazına hosgeldin diyo altta cihazınızın kernel büünlüğü bozuldu diyo yanda ok isareti war basıom oraya cihazınızın kernel bütünlüğü bozulduğu için aktivitasyon yapmazsınız diyo

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
stok rom atacan odin ile oluyorsa :D

• Beğen
Tepkiler: apo-4849 ve B.A.R.O.N

apo-4849

Üye
    Konu Sahibi
stok rom ne anlatırmısın pc denmi atcam :(

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
orijinal rom yani bilmen lazımdı insan briaz araştırmacı olur googldan bak

NextWorld

NextWorld

Üye
Stock roma gerek yok orjianal kernelide yükleseniz olur. En azından daha az mb:DYada yok stock atın Root dosyalarıda kalkmalı

apo-4849

Üye
    Konu Sahibi
tesekkürler denicemben bulamadım lütfen bana sitenin linkini atarmısınız lütfennn

NextWorld

NextWorld

Üye

eğer tabletinde busybox varsa dne

999muhammed

Üye
Göndermene gerek yok aynısı bende de oldu kendim yaptım.Şimdi iyi dinle:
1-Tableti kapatıp yeniden aç
2-Açarken sağ üstten sürekli aşağı çek
3-Bu adımları hızlı yapman lazım çünkü mdm ekranı gelmeden sağdan çektiğin menüden ayarlara basman lazım
4-Ayarlara bastıktan sonra aşağıda yedekle ve sıfırlaya basıp fabrika verilerini sıfırlaya basıp format at çözülüyor
hadi kolay gelsin

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Her marka nin rom atma sekli farklı.
Odin samsunglar icin. tam emin olmadan. yazilm atma ya hemen. karat verme brick olma ihtimali de var. [emoji6][emoji16][emoji115]

Üst Alt