Haber WP8.1 GDR1 Güncellemesi ile Bildirim Işığı Özelliği Mi Geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

csll

csll

Üye

papakudioflu

papakudioflu

Admin
iphone daki gibi kamera flash ı yanıp sönse daha güzel olur
Bu özellik İphone'ların 3.rd parti uygulamalarla kullanılıyor. Haberde de belirtildiği üzere bu dökümanlar Windows Phone 8.1.1 Dokümanlarında olduğuna göre Windows Phone 8.1.1 güncellemesinden sonra bahsettiğiniz tarzda uygulamalar Windows Phone platformu için de geliştirilebilir.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Şu an gayet yeterli o cihazın özellikleri

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Oyun performansı konusunda sıkıntı çıkarıyor. Oyunlara grafik ayarlaması konulmuyor ve ortalama grafiklerde oynuyoruz. Asphalt 8 maximum grafik ayarında değil mesela ve sonradan eklenen çin mapleri akıcı değil arada takılmalar oluyor.
Gta san andreas' ı (grafik ayarları vardı ilk defa) orta ayarlarda bile zor oynadım sinirlerim bozuldu oyunu sildim.
Tabi ki kullanıma göre değişir ama benim gibi kullanan çok sayıda kullanıcı var

...decode...

...decode...

Üye
    Konu Sahibi
Bu özellik İphone'ların 3.rd parti uygulamalarla kullanılıyor. Haberde de belirtildiği üzere bu dökümanlar Windows Phone 8.1.1 Dokümanlarında olduğuna göre Windows Phone 8.1.1 güncellemesinden sonra bahsettiğiniz tarzda uygulamalar Windows Phone platformu için de geliştirilebilir.
abi Nokia, LED ışıklı telefonlarında bildirim ışığını yanıp söndürebilmek için sadece Windows logosunu aktif edebilir mi yoksa direk üç butonun ışığını da mı kullanır? Demek istediğim bunlar birbirinden bağımsızlar mı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
abi Nokia, LED ışıklı telefonlarında bildirim ışığını yanıp söndürebilmek için sadece Windows logosunu aktif edebilir mi yoksa direk üç butonun ışığını da mı kullanır? Demek istediğim bunlar birbirinden bağımsızlar mı?
Bir birinden bağımsız üç farklı led ışık. Yani hepsini ayrı ayrı yönetebilir ve görev atayabilir.

• Beğen
Tepkiler: skynet
csll

csll

Üye
Oyun performansı konusunda sıkıntı çıkarıyor. Oyunlara grafik ayarlaması konulmuyor ve ortalama grafiklerde oynuyoruz. Asphalt 8 maximum grafik ayarında değil mesela ve sonradan eklenen çin mapleri akıcı değil arada takılmalar oluyor.
Gta san andreas' ı (grafik ayarları vardı ilk defa) orta ayarlarda bile zor oynadım sinirlerim bozuldu oyunu sildim.
Tabi ki kullanıma göre değişir ama benim gibi kullanan çok sayıda kullanıcı var

O tür oyunları oynamak için de yeni çıkan amiral gemilerini tercih etmelisiniz lumia 925 amiral gemisi olarak çıkmış olabilir ama şuan orta segment seviyesinde bir cihaz , şuan ki fiyatıda bunu destekler nitelikte

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla Windows tuşu acayip şık duruyor. Eğer 920'nin tuşlarının altındaki ledler bağımsızsa sadece ortadaki Windows simgesinin yanıp sönmesi çok seksi olurdu :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, luckysleven ve kozmortr
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sadece ortadaki Windows tuşu ayarlanabilse süper olurdu. Ama galiba altta tek LED var. Yanınca hepsi birden yanar. (L920).

Software Kit'te geri ve arama tuşu ile başlatu tuşunun ışıklandırması ayrı ayrı ayarlanabiliyor ;)

Kontroller bağımsız

• Beğen
Tepkiler: Sensation, skynet ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Software Kit'te geri ve arama tuşu ile başlatu tuşunun ışıklandırması ayrı ayrı ayarlanabiliyor ;)

Kontroller bağımsız
Bu bence çok harika bir haber :) Teşekkürler. (Tabi kullanma fırsatımız olursa).

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu bence çok harika bir haber :) Teşekkürler. (Tabi kullanma fırsatımız olursa).

Hatta ben o testi 1 Ekim 2013'te yapmıştım @papakudioflu abi ile paylaşmıştım fotoğrafını ancak upload sitesi fotoğrafı kaldırmış :(

luckysleven

luckysleven

Üye
Tema rengine gore led isiklarininda rengi degisse huaweideki gibi iyi olurdu. Sadece mavi bile olsa yeterli : )

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Tema rengine gore led isiklarininda rengi degisse huaweideki gibi iyi olurdu. Sadece mavi bile olsa yeterli : )
O olay için donanım gerekir ki bizim cihazlarda böyle bir şey olduğunu sanmıyorum sadece yeni cihazlarda kullanılabilir olur ama güzel yani

Üst Alt