ALS

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
ALS
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fenomenon

Fenomenon

Üye
dünyada 1 milyar insan su bulamıyor,
içmek için su bulamıyor.
Allah kimsenin başına vermesin ancak dünya böyle
herhangi bir hastaneye git, mutlaka kanserden ölen, trafik kazasından ölen vb vb çok kişi görürsün
sadece alsye acımakla veya yardım etmekle bir yere varılmaz
bu videoyu izlediğin süre zarfında dünyada 500 kişi öldü, şimdi sen bunları okurken ölenlerin sayısı 600'ü bulacak
peki hangisine acıyorsun?? kimin canı daha değerli veya değersiz?
bu buz kovası şeysinin iyice suyunu çıkardılar, adıl amaç yeni trendi yakalamak "bakın ben de yaptım" demek. bu kadar basit.

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7
Fatic

Fatic

Üye
dünyada 1 milyar insan su bulamıyor,
içmek için su bulamıyor.
Allah kimsenin başına vermesin ancak dünya böyle
herhangi bir hastaneye git, mutlaka kanserden ölen, trafik kazasından ölen vb vb çok kişi görürsün
sadece alsye acımakla veya yardım etmekle bir yere varılmaz
bu videoyu izlediğin süre zarfında dünyada 500 kişi öldü, şimdi sen bunları okurken ölenlerin sayısı 600'ü bulacak
peki hangisine acıyorsun?? kimin canı daha değerli veya değersiz?
bu buz kovası şeysinin iyice suyunu çıkardılar, adıl amaç yeni trendi yakalamak "bakın ben de yaptım" demek. bu kadar basit.
1 milyar insan su bulamiyorsa bu video cekenlerin sucu degil yillardir bu boyle bunlar bir kova su dokse de o insanlar susuz kalcak dökmese de ancak böyle olaylardan sonra insanlarin aklina gelir zaten afrikadakilerin susuzluğu.

Invoke

Invoke

Üye
Su boşa gidiyormuş. Banyoya girerken, elinizi yıkarken, dişinizi fırçalarken suyun ne kadar aktığına ne kadar dikkat ediyorsunuz? Ya da belki su faturası girmesin diye ediyorsunuz başkasının evinde ne kadar ediyorsunuz? 100 kişiden 10'u dikkat ediyor olsun hadi. Görüyoruz çevremizde. Adamlar seslerini duyurmaya çalışıyorlar, işe yaramazlar da reklam malzemesi olarak kullanıyorsa o onların şerefsizliği ama her türlü seslerini duyuruyorlar. Gerçi duyması gerekenler kulaklarını tıkıyor olabilirler.