Htc 500 ekran kilit sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

asi430

asi430

Üye
    Konu Sahibi
Htc 500 ekran kilit sorunu
mrb arkadaşlar Htc 500 le ilgili bir sorunum vardı.ekran kapattıktan uzun bir süre geçince ekran açmak isteyince ekran kasılıyor açılmıyor .güç düğmesine basip kapatıyorum tekrar basinca düz gün çalışıyor bunu yapmaktan usandım artık ne den böyle bi şey oluyor anlamadım ram temizleme programı kullandım yine düzelmedi sorunu bir türlü çözemedim yazılımla ilgili sanirim bu tür sorunları olanlar var mi bu telde yada çözüm bulanlar fikri olanlar yorumlarınızı bekliyorum şimdi den teşekkürler....:-(kimse bi şey bilmiyor anlaşılan

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
fabrika ayarlarına sıfırla sorun düzelecektir

asi430

asi430

Üye
    Konu Sahibi
format. attım yine yapıyor

asilrapci

Üye
Geliştirici seçenekleri kapayıp dene ayarlar kısmında en altta

asi430

asi430

Üye
    Konu Sahibi
onu da denedim arkadaşlar hatta servise verdim yine aynı şeyler oluyor şunu fark ettim tel kapalıyken ekrana biraz baskı Uygulayınca ekran donuyor kasılıyor ilginç birde uzun süre bekleyince yine donuyor hiç bir müdahale yokken nasıl anlamadım yani cebime koymayacak miyim teli nasıl birşey anlamadım tekrar bunu bildirerek servise vermeyi düşünüyorum böyle bir şey yaşayan yoktur sorunu anlayamadım anlayan varsa mutlu olacağım bunu nasıl çözeceğim elimde kalacak :-(:-(Şahsen bir daha HTC almayı düşünmüyorum birde teleservice ne o bir cacık bilmiyorlar

asilrapci

Üye
ram miktarı nasıl peki normal şartlarda

Üst Alt