Adobe Photoshop Touch v.1.6.1 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. İyi photoshoplar

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Ben çeviriyorum millet çalıyor ne iş

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Ben çeviriyorum millet çalıyor ne iş

Sen çeviriyorsun ben mi çalıyorun? Senin çevirini dahi görmedim, Çevirileri kontrol et bakalım. Benim çevirimle seninki tıpatıp aynımı? Senin paylaşım yaptığın sitene üyeliğim bile yok. Kontrolünü yapmadan gelip ben çeviriyorum millet çalıyor ne iş diye yazman çok ayıp. Asıl senin yaptığın ne iş?Eklediğin resimlere baktım, çevirilerin çoğu farklı. İncelemeden hemen suçlaman çok yanlış. Önce incele, Resimlerin olduğu sol en üst köşeye bak sende Yeni Gönder bende de Yeni Kaynak olarak çevrilmiş. Böyle daha bir çok farklılık var. Bunlar sadece resimlerden görünenler. Dosyanı indirip benim çevirimle senin çevirini karşılaştırsam daha bir çok farklılık çıkar. Türkiye de sadece bu programa çeviriyi sen mi yapıyorsun? Aynı program farklı çevirmenler tarafından bir çok kez çevrilmiş. Onlar da birbirlerinden mi çalmışlar? Hiç yakıştıramadım. Ben o kadar uğraştım, sen gelip beni hırsızlıkla suçluyorsun! Hiç adil değil.

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
Sen çeviriyorsun ben mi çalıyorun? Senin çevirini dahi görmedim, Çevirileri kontrol et bakalım. Benim çevirimle seninki tıpatıp aynımı? Senin paylaşım yaptığın sitene üyeliğim bile yok. Kontrolünü yapmadan gelip ben çeviriyorum millet çalıyor ne iş diye yazman çok ayıp. Asıl senin yaptığın ne iş?
Tamam kusura bakma aynısı değilmiş % 50 türkçe

KingDroid

KingDroid

Üye
Abi niye acilmiyo photoshop touch yazisinda kaldi

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Play storeden telefonunu desteklendiğinden emin ol

KingDroid

KingDroid

Üye
Huawei y320 cihazim

KingDroid

KingDroid

Üye

Ya biseyde uyumlu ciksa nolur sanki :(

KingDroid

KingDroid

Üye
Benim telefonumu cop goruyolar herhalde ama oyle degil

KingDroid

KingDroid

Üye
Adamlar niye benim telefonuma destek vermiyo android 4.2.2 aosp

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
Süper Paylaşım Kardeşim Eline Saglık =)))

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
KingDroid

KingDroid

Üye
bu uygulama tabletler için telefon için olanı aşağıda linkte
Benim cepedit.com'a üyeliğim yok ki!Ben bunun inmesini beklemiştim bayağı (yarım saat) (pttcell ile anca)

Şimdi yine bekleyeceğim :( (telefon sürümü için bu sefer de :()

KingDroid

KingDroid

Üye
İndirdim telefon için olanı (mecburiyetten üye olmak zorunda kaldım) çalışıyor.Linki veren @resitpolat arkadaşıma teşekkür ediyorum.

KingDroid

KingDroid

Üye
Bunlar telefon sürümünün resimleri:

Bu da ilk Photoshop çalışmam:

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
fatih793

fatih793

Üye
:tşk:

jojo_va