YURTDIŞINDAN İPHONE GETİRME

Sponsorlu Bağlantılar

Hasan Muratoğlu

Üye
    Konu Sahibi
YURTDIŞINDAN İPHONE GETİRME
Arkadaşlar merhaba bu yaz amerikadan iphone getirteceğim bununla ilgili birkaç sorum olcak
1- Bir kontrat olayı varmış bunu kabul edersek ne olur etmezsek ne olur.
2- Unlock, sim kilit gibi bağzı şeylerden bahsediliyor bunlar nedir sim kilidi nasıl kaldırabilirim sim kilit olmadan alınamıyor mu
3- Ve bu şekilde alırsam Türkiyede çalışır mı?
Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum

kfahaa

kfahaa

Üye
pasaportun üzerine kaydettirirsen kilitlenme gibi sorunun olmaz

Hasan Muratoğlu

Üye
    Konu Sahibi
pasaportun üzerine kaydettirirsen kilitlenme gibi sorunun olmaz
getirirken pasaporta zaten kaydettirmek zorundayım ama telefonda sim kilit oluyormuş sanırım ve sim kilit olmayan fazla telefon üretilmiyormuş

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Operator sozlesmeli alirsan turkiyede hattini pasaporta kaydettirsen bile sadece uzin ugraslarla geveyle kullanabilirsin ama kontratsiz alirsan pasaport kaydi turkiyede kullanmana yeterli ;)

0MG90

0MG90

Üye
Operatörlü alma Verizon At&t vb. Sim kilitsiz olandan al her türlü simi açar burda.

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Başıma Cok Gelen Bi Olay Yurt Dısında Akrabam Var Hep Gelirken Getirdiler. İlk Getirdikleri Sim Kilitli Cıkınca Ben Baya Bi Uğraştım Tabi Jbyle Falan Yapamadım İos 5 den sonrası Olmuyo Veya Ben Yapamadım.Sonra Gene Getireceklerdi Bu Sefer Dedim.Gidin Operatörle Konusun Kontratlı Getirmeyin Dedim.Kontratsız Telefon Pasaporta İşlendikten Sonra Her Sim Kartı Takarsan Tak Calısır Yeterki Ordan Kitli Olmasın.İyi Günler

Hasan Muratoğlu

Üye
    Konu Sahibi
Başıma Cok Gelen Bi Olay Yurt Dısında Akrabam Var Hep Gelirken Getirdiler. İlk Getirdikleri Sim Kilitli Cıkınca Ben Baya Bi Uğraştım Tabi Jbyle Falan Yapamadım İos 5 den sonrası Olmuyo Veya Ben Yapamadım.Sonra Gene Getireceklerdi Bu Sefer Dedim.Gidin Operatörle Konusun Kontratlı Getirmeyin Dedim.Kontratsız Telefon Pasaporta İşlendikten Sonra Her Sim Kartı Takarsan Tak Calısır Yeterki Ordan Kitli Olmasın.İyi Günler
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Önemli Değil

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar merhaba bu yaz amerikadan iphone getirteceğim bununla ilgili birkaç sorum olcak
1- Bir kontrat olayı varmış bunu kabul edersek ne olur etmezsek ne olur.
2- Unlock, sim kilit gibi bağzı şeylerden bahsediliyor bunlar nedir sim kilidi nasıl kaldırabilirim sim kilit olmadan alınamıyor mu
3- Ve bu şekilde alırsam Türkiyede çalışır mı?
Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum
Sim kilit olursa sıkıntı yaşarsın pasaport sorunu yoksa sim kilitsiz al. Sim kilit olayı sadece bir operatörle çalışıyor sadece gevey diye bir aparat ile açılıyor ama satarken gene sorun olmaması için. Sim Free al.

Üst Alt