Galaxy S3 i9300 S3 I9300 4.3 En iyi stock ROM (NEE Nordic Romu) Şarj - Performans - Stabilite (Şarjda En İyisi)

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
beyler 4.3 son verisiyonu çıkmış sammobile temmuz da çıkan güncelleme

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
evet bugün yükledim ama şarj biraz daha hızlı bitiyor gibi acaba ilk gün olduğu için mi ? bide CB mesajını kapatılmıyor bende mesaj engellemeden engelleyip bir çözüm buldum

ysfakc

ysfakc

Üye
valla kardesim dedigin konuya hic dikkat etmedim. birde hollanda romu var xxugnd5 olan ayni altyapida bide onu dene.
Hocam bu romda stabil norvec romu gibi su an hollanda romunu kullanıyorum fakat sarj biraz hızlı tükeniyor. Brazil rom nasıl acaba deneyen varmıdır varmı bır bılgınız ??

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
ben kurdum ama çok kasma yapıyordu hemen sildim stabil değil

bozoklu01

Üye
Merhaba. Arkadaşlar Norveç romu yükledim,CF rootla rootladım,root checker ile kontrol ettim,philz_touch yükledim, 'ni philz_touch ile önce kernel sonra modem şeklinde yükledim ve hiç birinde hata ile karşılaşmadım.Cihazım klon değil yurt dışından geldi pasaport kayıtlı artık pes etme noktasına geldim şebeke yok. Gerçekten çözüm konusunda Allah rızası için yardımcı olacak birileri varsa dua ederim onlara.

ysfakc

ysfakc

Üye
Merhaba. Arkadaşlar Norveç romu yükledim,CF rootla rootladım,root checker ile kontrol ettim,philz_touch yükledim, 'ni philz_touch ile önce kernel sonra modem şeklinde yükledim ve hiç birinde hata ile karşılaşmadım.Cihazım klon değil yurt dışından geldi pasaport kayıtlı artık pes etme noktasına geldim şebeke yok. Gerçekten çözüm konusunda Allah rızası için yardımcı olacak birileri varsa dua ederim onlara.
Bu olay benımd basıma geldı ben çözümü 4.2.1 ingiliz romunda buldum.. ıngılız romunda sebekem geldı ve daha sonra 4.3 romlarda problem cıkmadı sanırım mg4 modem dolayısı ıle sorun yasamıssın ıngılız romunu dene derım

fey004

Üye
Şarj olarak en uzun süren rom bu mudur acaba

bozoklu01

Üye
Cevap için teşekkür kardeş, 4.2.1 için nereye baksam sızıntı falan diyor birde ingiliz romlarda operatöre özel bir durum var hangisini indirmeliyim yada varsa link falan ikrama geçer valla telefon atari oldu resmen.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş valla şarj için normal romlar gibi değişiklik görmedim pek

Rhino Prime

Üye
kardeş ben indirdim kurdum ancak senin dediğin programların hiç biri kalkmamış yerli yerinde duruyordu aksine yeni bi kaç program daha vardı ne iş :?? gereksiz diye sıraladıkların duruyordu hala :(

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş gereksiz programlari telefona root edip root expoler programi ile kaldiracaksin

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben indirdim kurdum ancak senin dediğin programların hiç biri kalkmamış yerli yerinde duruyordu aksine yeni bi kaç program daha vardı ne iş :?? gereksiz diye sıraladıkların duruyordu hala :(
o gereksizleri kendin kaldiracaksin root edip ben sadece silinebilir programlari belirttim. rom orjonal rom afi üstünde stock rom diye yazdim konuya.

Rhino Prime

Üye
ben orjinal rom u odinle atamıyorum cwm atarmı ?

ysfakc

ysfakc

Üye
Cevap için teşekkür kardeş, 4.2.1 için nereye baksam sızıntı falan diyor birde ingiliz romlarda operatöre özel bir durum var hangisini indirmeliyim yada varsa link falan ikrama geçer valla telefon atari oldu resmen.
sorun devam ediyormu rom bulabıldın mı ?? 4.2.1 değil yanlıs soylemısım KIES_HOME_I9300XXEMG4_I9300OXAEMG4_1314436_REV00_user_low_ship.tar bendekı rom bu ve ımeı sorununu bunla cozmustum aynı sekılde googleden bulabılırsın..
sorun devam ediyormu rom bulabıldın mı ?? 4.2.1 değil yanlıs soylemısım KIES_HOME_I9300XXEMG4_I9300OXAEMG4_1314436_REV00_user_low_ship.tar bendekı rom bu ve ımeı sorununu bunla cozmustum aynı sekılde googleden bulabılırsın..

bunu ındır kur ıkısıde aynı rom ama alternatif link basıt gelenı ındır kolay gelsın

• Beğen
Tepkiler: bozoklu01

bozoklu01

Üye
Teşekkür ederim deneyip sonucu paylaşırım.

TheNegative57

TheNegative57

Üye
Merhaba odin indirdiğim zipi görmüyor yardım edebilirmisiniz ?

ysfakc

ysfakc

Üye
Teşekkür ederim deneyip sonucu paylaşırım.
Sonuc alabildiniz mi ?? Paylasırsanız sevinirim bu sekılde sebeke sorunu yasayanlar en azından bu romları baz alabılır, eger siz basarılı olduysanız..

askımm

Üye
ya hocam tuttrmusuun bi sammobile S: :bangin::bann::bann: alamdk üyelik romu arıoz :S

ysfakc

ysfakc

Üye

Üst Alt