Ios7.1.1 den ios 7.0.4 donus hata 3194

Sponsorlu Bağlantılar

Mircelalnebux

Üye
    Konu Sahibi
Ios7.1.1 den ios 7.0.4 donus hata 3194
Ios7.1.1 den ios 7.0.4 de itunes uzerinden donus yapmak istedim ama hep hata 3194 veriyor internetden arasdirdim ama hic bir yontem dogru olmadi hep 3194 hata veriyor. Kesin cozumu bilen varmi? Acil yardim etsin

furkan4045

Üye
Apple imzaları kapattı dönüş yapamassın

yufus40

Üye
Arkadasim problemini cozdun mu bilmiyorum... En son ipsw dosyasini indir masa ustune( sanirim 7.1.1 olmasi lazim) itunes uzerinden shift ve restore ile tekrar yukle olmasi lazim.

furkan4045

Üye
Arkadaşın sorunu restorelik bişi değilki downgrade yapmak istiyor apple imzaları kapattığı için hata alıyor.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Donemezsin hocam.
Hicbir yol, yordami yok. :)

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Aynn.Dönemezsin Ama Shs Kaydın Varsa Belki Tam Bilmiyorum Ama Bi Program Vardı Shs Kaydını Firmware'nin İçine Atıyodu.Daha Sonra o ipsw dosyasıyla geri dönüs yapılıyodu. Ahh Adını Unuttum

furkan4045

Üye
Aynn.Dönemezsin Ama Shs Kaydın Varsa Belki Tam Bilmiyorum Ama Bi Program Vardı Shs Kaydını Firmware'nin İçine Atıyodu.Daha Sonra o ipsw dosyasıyla geri dönüs yapılıyodu. Ahh Adını Unuttum
iOS 7 de shsh ile downgrade olmuyor sadece ios 6 ya düşüyor die biliyorum bide konuyu hortlatmaya gerek yok çoktan halletmiştir...

Jsnow492

Jsnow492

Üye
K.b Forumda Daha Yeniyim Dediğim Gibi Tam Bilmiyorum Bir Yerde Okumustum aklımda Kalanları Söyledim

Üst Alt