Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

beats

beats

Üye

ArMaGeDdOn_87

Üye
İS sürümü:8.10.12393.890-

beats

beats

Üye
Yüklenebilir diye bunu verdi vallahi, bilemedim bakalım bir insin de.
Yanlış yazmış olabilir misin ? Lumia Cyan 3051.50009.1424.0004, senin yazdığın 3051.40000.1424.0004 ufak bir hata sanırım neyse önemli değil indirdiği Lumia Cyan.

enessrsy

enessrsy

Üye
Yanlış yazmış olabilir misin ? Lumia Cyan 3051.50009.1424.0004, senin yazdığın 3051.40000.1424.0004 ufak bir hata sanırım neyse önemli değil indirdiği Lumia Cyan.
Kusura bakmayın yanlış yazmışım baktım tekrardan problem yok şimdilik.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Olur ama Cyan için 2 kere güncelleme inmeli bunu unutmayın.
Tamam teşekkür ederim o zaman internet olan bi yerde kurayım birde bir sorum daha olacak.Geçen ki küçük güncellemeyi yaparken yedeklerin 38 gb olduğunu gördüm.Bizim telefonlar zaten 32 gb bunu yükle dersem telefon nasıl yapacak?Yada o yedekleri benim bilgisayardan yada başka birşeyden ayarlama yapabilmem mümkün mü geri yüklenecek yedeklerde?

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Dun gecede bana geldi Cyan güncellemesi Lumia 920 unlocked (Vodafone hat). Fena değil gibi...

Son düzenleme:

zbahadir

Üye
GDR1 ile gelen hafif yavaşlık son güncelleme ile aynen devam ediyor. GDR1 ile gelen performans kaybı %11 gibi. Batarya durumunu test etmeye zamanım olmadı. Performans analizlerini kendim hazırladığım bir yazılımla yapıyorum. Uygulama geliştirenler Windows Phone SQLite Performace şeklinde Google'da arama yaparak örnek kodlara da ulaşabilirler.

dakamon

dakamon

Üye
Batarya olarak bir şey farketmedim hatta bu gün çabuk bitti diyebilirim. Takılmalarda yine yaşıyorum

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Önizleme sürümü ile ilgili yorumları diğer konudan yaparsak daha faydalı olur.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ArMaGeDdOn_87
Dejavuex

Dejavuex

Üye
Katılıyorum yoksa karışıyor tam sürüm ile deneme sürümü :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation

ArMaGeDdOn_87

Üye
Önizleme sürümü ile ilgili yorumları diğer konudan yaparsak daha faydalı olur.
Bu 2.uyarınız galiba ve konunun ön izleme sürümüyle alakası olmadığı halde halâ ısrarla ön izleme sürümüyle ilgili yorum yapılıyo!!!!!!!

• Beğen
Tepkiler: Sensation
mtoyanik

mtoyanik

Üye
Ben nsu ile yükledim ama yedeklediğim ayarlarım, uygulamalarımı yukleyeceğim yeri bulamadı başlangıç ekranı dizilişi bile yedekleniyordu. nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Ben nsu ile yükledim ama yedeklediğim ayarlarım, uygulamalarımı yukleyeceğim yeri bulamadı başlangıç ekranı dizilişi bile yedekleniyordu. nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı?
Telefonunuzun ilk açılışında hesabınızla giriş yapmalısınız. Diğer türlü çoğu yedek gelmiyor.

kraliletisim

Üye
Seriye göre hangi modele güncelleme gelecek

Üst Alt