Öneri Androidden sıkıldım

Sponsorlu Bağlantılar

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Android den sıkıldıysan seni tatmin edebilecek hiçbir şey yok bu dünyada :) En basitinden cihaz değiştirmek en mantıklısı. Bol romlu hybrid romları kullanabileceğin note 2 gibi bir cihaz tatmin edecektir diye düşünüyorum. 1.5 yıl kullandım knox saçmalığı gelmeseydi bir o kadar daha kullanırdım.

2en

2en

Üye
Bana ver telefonu :blush: Hiç Android telefonum olmadı

Conquer360

Üye
Farklı arayüzlü cihaz alabilirsin

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ogrenciyim ogrenci zirt birt cihaz alamiyorum :D

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
tableti vereyim + üstüne para :D

fk555897

fk555897

Üye
Telefonla yapabileceklerin zaten söylediklerin ve oyun oynamak. Telefonun amacı bunlar zaten. Telefona birkaç Launcher yükle ve görünümünü değiştir. Bir zaman sonra yeniden sıkılacaksın ama bir süre idare ederler.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Merhaba 3 yildir falan android kullaniyorum suanda nexus5 kullaniyorum ama artik cok bunaltti hic bi yenilik degisiklik yo ksadece aramak mesajlasmak pc yi acmadan nette gezmek ve fotograf icin kullaniyorum bi oneriniz tavsiyeniz varmi soyle yap diyeceginiz
Custom rom at.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Launcher deniyorumda oyle ahim sahim bisey bulamadim ya herseyi duzgun olan

0MG90

0MG90

Üye
Sana iPhone lazım

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bende oyle dusunuyorum 5 yada lumia 1020 verecek varsa :D temiz olacak benimkinde sifir cizik :D

0MG90

0MG90

Üye
5'i siyah alma ama kenarları soyuluyor

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Nexus5+100 verebilirim maksimum sanirim o fiyatada bu telefonlar yok :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Androidden sıkılan iPhonedan çok daha çabuk sıkılır.

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Yerinde olsam Windows Phone'a geçerim. Abim de android cihazından senin gibi sıkılmıştı wp yede çok laf atıyordu kötü sistem o yok bu yok diye ama sonra wp ye geçti pişman oldu tüm dediklerine :ehe

Otroligt

Otroligt

Üye
Dedikleri gibi arkadaşların 1-2 haftalığına 30-40 liraya bi 3310 al onu kullan :ehe

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Merhaba 3 yildir falan android kullaniyorum suanda nexus5 kullaniyorum ama artik cok bunaltti hic bi yenilik degisiklik yo ksadece aramak mesajlasmak pc yi acmadan nette gezmek ve fotograf icin kullaniyorum bi oneriniz tavsiyeniz varmi soyle yap diyeceginiz
Bir telefonla yapılabilecek herseyi yaptığını söylüyorsun ve hiçbir yenilik yok diyorsun.
Peki beklentin ne?

0MG90

0MG90

Üye
Android'de sıkılan iOS'da sıkılır da Wp de sıkılmaz mı? Çok saçma şeyler söylüyorsunuz, iPhone 5 kullanın gelin

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Androidden sıkılan root atsın ozaman bakalım sıkılıyor mu yoksa o kadar xposed modülünden özelleştirilebirlik vb şeylerden acayip zevk alır ve emin olun şuan en geniş arayüz ve sisteme sahip mobil işletim sistemi androiddir.

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon
0MG90

0MG90

Üye
Adamda her şeyi yapmış zaten yorumları oku bende aynı şeyi dedim