Yardım 2g / 3g

Sponsorlu Bağlantılar

dogukan-

dogukan-

Üye
Uygulama degilki ayarlardan

bahaddin53

bahaddin53

Üye
emin misin? android'de 2g/3g arası otomatik geçiş var zaten. sistemin kendinde var. root falan istemez.
3g olayını da interneti kullanan herkes bilir. çünkü yukarda h veya e çıkınca "bu nedir" diye sorar. mobil internet kullanmayanın zaten bilmesine gerek yok :)
Nasıl Oluyormuş OTO geçis rootsuz anlatta bilelim.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Nasıl Oluyormuş OTO geçis rootsuz anlatta bilelim.
yukarıdaki arkadaş paylaşmış.
"sadece wcdma" yazan sadece 3g çalışır
"sadece gsm" yazan sadece 2g çalışır
"wcdma/gsm" yazan duruma göre otomatik değişir. zaten çoğu kişi otomatik kullanır. sadece 3g kullanırsan internete hiç girmesen bile şarj aşırı derecede hızlı biter.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
olmaması imkansız. mutlaka vardır. telefonu biraz kurcala.
ayarlar sekmesinde her yere gir.

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yok usta yok heryere baktim 1 yildir kulaniyom olsaydi gorurdum demi programla ancak olur ya bi ara bi tane indirdim oluyodu ama ismini unuttum

bahaddin53

bahaddin53

Üye
yukarıdaki arkadaş paylaşmış.
"sadece wcdma" yazan sadece 3g çalışır
"sadece gsm" yazan sadece 2g çalışır
"wcdma/gsm" yazan duruma göre otomatik değişir. zaten çoğu kişi otomatik kullanır. sadece 3g kullanırsan internete hiç girmesen bile şarj aşırı derecede hızlı biter.
Duruma göre otomatik değismiyor.Ben istemediğim zaman 2g ye geçiyor.Ama otomatik geçiş olmaz.Sinyalin zayıf olduğu yerde 2g ye düşer o ayrı.Ama ben root yetkisi gerektiren " İNTELLİ" adlı program sayesinde hangi programda 2g hangisinde 3g acik olacagini ayarlayabiliyorum.Ekran Kilitliyken 2g ye geçme gibi bir çok özelliği var.Senin dediğine göre Ayarlari acacan modu değiştircen uzun iş ve OTO olmaz.Bi daha düşün.

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta bende otomatik olmasin diyorum iste evin daminda 3g cekiyo ve zar zor cekiyo ucak moduna aliyorum tl kapatip aciyorum anca oyle geliyor ama sadece 3g acik olsa 2g gelmese hemen 3g gelecek insllh anlatabildim

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53
bahaddin53

bahaddin53

Üye
usta bende otomatik olmasin diyorum iste evin daminda 3g cekiyo ve zar zor cekiyo ucak moduna aliyorum tl kapatip aciyorum anca oyle geliyor ama sadece 3g acik olsa 2g gelmese hemen 3g gelecek insllh anlatabildim
Bunun için bizim yapabilecegimiz bişey yok.Sinyal zayıf ondan operatörünle görüş

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
dogukan-

dogukan-

Üye
Duruma göre otomatik değismiyor.Ben istemediğim zaman 2g ye geçiyor.Ama otomatik geçiş olmaz.Sinyalin zayıf olduğu yerde 2g ye düşer o ayrı.Ama ben root yetkisi gerektiren " İNTELLİ" adlı program sayesinde hangi programda 2g hangisinde 3g acik olacagini ayarlayabiliyorum.Ekran Kilitliyken 2g ye geçme gibi bir çok özelliği var.Senin dediğine göre Ayarlari acacan modu değiştircen uzun iş ve OTO olmaz.Bi daha düşün.
Programı paylaşırmısın?

dogukan-

dogukan-

Üye
İndirme linki gerekiyordu da android + kaç istiyor bu uygulama?

dogukan-

dogukan-

Üye
Ozaman kullanamayacağım ne yazikki

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
halya ariyorum beylerrrr

Üst Alt