Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

panzerius

Üye
hemen yıpranmasın diye.ayrıca tek kaliteli mouse alayım dedim.40 TL civarıydı.bu seti iyi denk getirdim microsoft un,ondan aldım :) ayrıca laptobu biraz mesafelide kullanabiliyorum böylelikle ;)
Dostum seffaf klavye koruyucusunun boyu uyuyorsa eğer marka ve modelini burdan paylaşır mısın?

emre_doner

emre_doner

Üye
reklam olur mu bilemem ama burada var resimler.arkadaş hepsiburada dan almış ama 17 tl.ben bi bilgisayar malzemecisinden 5 tl ye aldımyarın bende atıcam resimlerini zaten.gayet güzel ürün

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
laptopun fiyatı 1.500 ün üstüne çıktı : /

TeKnoArda

Üye
Aynen iyi denk getirdik 1300 civarına aldım ben.

emre521

Üye
Beyler bisey soracam ben sarjdan hıc cekmeden kullanıyorum bılgısayarı aldıgımdan berı batarya harıc dıger parcalara zarar vermez dımı

TeKnoArda

Üye
Vermez, rahat olun. :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Beyler bisey soracam ben sarjdan hıc cekmeden kullanıyorum bılgısayarı aldıgımdan berı batarya harıc dıger parcalara zarar vermez dımı
@The Nightmare bu mesaja cevap yazmadan duramadım okuldayım şu an okulu sömürüyorum önümüzdeki 4-5 gün giremem gibi kardeşim öyle kullanma gider bataryan oyun oynarken çekme hiçte normal kulnaırken çek fişten bataryadada kullan bataryan aktif olmazsa da ölür. 30 dan düşmesin 80 den çıkmasın mümkünse ;) oyun oynarkende bataryada oynama :ok2:

İndirimli Fiyat1,509.10 TL

olmış fiyat bende 1260 tl idi 250 tl kardayım :disko: @The Nightmare pc depo baktı iyi gidiyo bu pc kökleyelim dediler ikimiz iyi aldık. birde @cgokhans :disko:

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
liamgallagher

liamgallagher

Üye
@ByKatre Laptopu aldım bende. Grundig incelemesi diye konu açabilirim bende :D

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
emre_doner

emre_doner

Üye
@The Nightmare bu mesaja cevap yazmadan duramadım okuldayım şu an okulu sömürüyorum önümüzdeki 4-5 gün giremem gibi kardeşim öyle kullanma gider bataryan oyun oynarken çekme hiçte normal kulnaırken çek fişten bataryadada kullan bataryan aktif olmazsa da ölür. 30 dan düşmesin 80 den çıkmasın mümkünse ;) oyun oynarkende bataryada oynama :ok2:

olmış fiyat bende 1260 tl idi 250 tl kardayım :disko: @The Nightmare pc depo baktı iyi gidiyo bu pc kökleyelim dediler ikimiz iyi aldık. birde @cgokhans :disko:
bende 1.250 ye aldım müdürrr :) ama 9 taksit yaptırdım maximum a, kargo dahil 1.312 ye mal oldu toplam

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye

acayip kardayız :)

• Beğen
emre_doner

emre_doner

Üye
dün aldığım ekipmanların incelemesini paylaşıyorum arkadaşlar.almayı düşünen varsa biraz yardım olur belki

Soğutucu (CBOX NBC101 - 20 TL)

ürün gayet sade,hafif ve soğutması gayet tatminkar.zalman marka falan almayı düşünüyordum.20 tl verip bunu bi denemek istedim.iyikide 100 lira civarı para verip zalman almamışım dedirtti bana.sessiz,açma kapama tuşu var,elinizi üzerine koyduğunuzda verdiği havayı çok rahat anlayabiliyorsunuz.zaten bizim laptopta ısınma sıkıntısı yok (hp ciler düşünsün :p),ben sadece laptobumun uzun ömürlülüğü için aldım.yaşadığım şehirdeki bir bilgisayar malzemecisinden denk geldi,aldım.internette satışı yok sanırım.

Kablosuz Klavye & Mouse Seti (Microsoft Wireless Desktop 800 - En uygun Teknosa'da. 49 TL)

ürün son derece kaliteli.Microsoft kalitesini belli ediyor.hafif,kibar,şık.oyun oynarken tuşlar son derece rahat.tek olumsuzluğu fare tıklaması biraz fazla sesli,onun haricinde kusursuz.yanında duracell pilleriyle geliyor.aylarca pilinin yeteceğini düşünüyorum.belli bir süre kullanmayınca zaten kendini uykuya alıyor mouse. oyun oynarken,nette takılırken laptop ekranı benden biraz uzak olsun,serbestçe klavyeyi istediğim yere koyabileyim,laptobun tuş takımlarınıda yıpratmayayım diyenler için harika.

Laptop tuş takımı için klavye silikonu (5 TL)

bunuda bilgisayar malzemecisinden aldım. aynı ürün hepsiburada da 17 TL + kargo (:sahan:). tuş takımının kullanımını hiç etkilemiyor.sakarsanız,harici klavye kullanmıyorsanız almanızı öneririm.sıvı geçirmiyor.ben laptoba toz,pislik kaçmasın diye kullanıyorum ve gayet memnunum.bu ürünün benzerleride var,boyutları aynı olmuyor,küçük kalabiliyor.klavye silikonu düşünüyorsanız bunun aynısından almalısınız.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre, TeKnoArda, cgokhans ve 1 kişi daha
liamgallagher

liamgallagher

Üye
beyler benim laptop geldi ama tüm yüklediğim oyunlarda 0xc0000... diye başlayan hatalar alıyorum hep.

TeKnoArda

Üye
Hata kodunu googlede araştırarak çözümünü bulabilirsin :) Benim bilgisayarıma da virüs bulaşmış zor temizledim :ehe

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve liamgallagher
liamgallagher

liamgallagher

Üye
Hata kodunu googlede araştırarak çözümünü bulabilirsin :) Benim bilgisayarıma da virüs bulaşmış zor temizledim :ehe

Mafia 2 açıldı mesela ama 2-3 oyun kurdum açılmadı. O hatanın çözümlerini yaptım işe yaramadı. Windows 8 baya zorlayacak anlaşılan. Şimdi 8.1 güncellemesi yapıyorum. 3.5 GB olanından.. bakalım.

• Beğen

TeKnoArda

Üye
İnşallah düzelir sorunun :)

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher
liamgallagher

liamgallagher

Üye
  • Beğen

sinemisis

Üye
Arkadaşlar bende bu modelden alacağım uzun zamandır Pc Depo'da ki ürünün linkini takip ediyordum bir ara nakit 1211 liraydı şuan nakit fiyatı 1460 lira, 6 taksitli fiyatı ise 1510 lira ..

Bende n11'den almayı düşünüyorum fiyat 1329 lira, 9 taksit ve kargo bedava sizce güvenilirmidir buradan alışveriş yapanlar oldumu aşağıda verdiğim linkteki bu notebooku satan satıcıyı ve mağazayı tanıyormusunuz ;

Birde daha hesaplı bu cihazı alabileceğim güvenilir başka bir yer varmı acaba..

Ve notebooku Pc depo'dan alan arkadaşlar oradan aldıkları 5 liralık çantanın fotoğraflarını rica edebilirmiyim merak ediyorum iş görücek gibiyse bende almak istiyorum hem ana sayfaya da eklenmiş olur çanta herkes görür..

Son düzenleme:
  • Beğen
emre_doner

emre_doner

Üye
Arkadaşlar bende bu modelden alacağım uzun zamandır Pc Depo'da ki ürünün linkini takip ediyordum bir ara nakit 1211 liraydı şuan nakit fiyatı 1460 lira, 6 taksitli fiyatı ise 1510 lira ..

Bende n11'den almayı düşünüyorum fiyat 1329 lira, 9 taksit ve kargo bedava sizce güvenilirmidir buradan alışveriş yapanlar oldumu aşağıda verdiğim linkteki bu notebooku satan satıcıyı ve mağazayı tanıyormusunuz ;

Birde daha hesaplı bu cihazı alabileceğim güvenilir başka bir yer varmı acaba..

Ve notebooku Pc depo'dan alan arkadaşlar oradan aldıkları 5 liralık çantanın fotoğraflarını rica edebilirmiyim merak ediyorum iş görücek gibiyse bende almak istiyorum hem ana sayfaya da eklenmiş olur çanta herkes görür..
YeniseY güvenilirdir dostum.baya alan oldu diğer forumlardanda. ki zaten güvenilir mağaza simgesi var.
çantada böyle bişeydir heralde: .ben çanta almayı unutmuşum pcdepo dan alırken

panzerius

Üye
Evet çanta tamamen siyah geleninden. Bence sağlam bi çanta almalisin. Laptop çok ince ve hassas. Bu bez çanta çok yetersiz yanında taşımak için.Dolar aşırı yükseldiği için 1200 1300 seviyesine kolay kolay dusmez. Pcdepodan beklemek mantıksız olur.Bunun yanımda yimesi bilmiyorum ama ebrardan açık barkodlu çok ürün duydum bunu da belirteyim.

emre521

Üye
arkadaşlar bugun pc yi yeniden başlattığımda ek olarak taktıgım klavye ve mouse u görmemeye başladı usb 3.0a takınca görüyor ama usb 2.0 lerde görmüyor flash taktım yine görmedi of neden olabilir lütfen yardım edin çıldıracam durduk yere böyle bişey olması normal mi:off:

edit : sorunu aygıt yöneticisinden hallettim kendi kendine devre dışı bırakmış :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: liamgallagher

Üst Alt