İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

007wolverine

007wolverine

Üye
kaptan Amerika: kış askeri beğendim sıkılmadım tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG

ANIL

ANIL

Admin
Brick Mansions (Yasak Bölge)

Paul Walker'ın son filmi. Aksiyon seven izleyebilir.

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Harry Potter Ölüm Yadigarları 1–2
Anlatma gereği duymuyorum en iyi serilerden biri.(10/10)

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı
Film orta derecede izlenebilir.Çok güldüğüm yerler oldu fakat sıkıldığım yerlerde oldu.(7/10)

Rush(Zafere Hücum)
Filmi sıkılmadan izleyebilirsiniz oldukça etkileyici bir biyografi filmi şu ana kadar 3 defa izledim ve hiç sıkılmadım.Özellikle oyuncular rolün gerçek sahiplerine oldukça benziyorlar.(9/10)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
cehennem melekleri 3 gerçektende çok güzel bir filmdi

ismail

ismail

Üye
Resident Evil 1(2002) Bazı grafik isteyen kısımlar kötüydü onu da yapıldığı yıla verdim. Öteki türlü film gayet hoştu. Başroldeki hanımefendi kimse çok cool bi yapısı var ve filme cuk oturmuş :)Resident Evil 2(2004) Sanırım ilk filmde iyi kâr yapmışlar ki ikinci filmde gerçekten para harcancak çok sahne vardı. film buna binayen uzatılma çabası içende gibi bi izlenim verdi ama bu sıkmadı beni. son sahnesi saçma geldi ama her filmde olur böyle şeyler. izlenebilir bi film serisi bence ilk 2 filmine bakarak.

0MG90

0MG90

Üye
Resident Evil 1(2002) Bazı grafik isteyen kısımlar kötüydü onu da yapıldığı yıla verdim. Öteki türlü film gayet hoştu. Başroldeki hanımefendi kimse çok cool bi yapısı var ve filme cuk oturmuş :)Resident Evil 2(2004) Sanırım ilk filmde iyi kâr yapmışlar ki ikinci filmde gerçekten para harcancak çok sahne vardı. film buna binayen uzatılma çabası içende gibi bi izlenim verdi ama bu sıkmadı beni. son sahnesi saçma geldi ama her filmde olur böyle şeyler. izlenebilir bi film serisi bence ilk 2 filmine bakarak.
seriyi yeni izliyorsan devam et 5. film muhteşem bitti :D
6. filmi son filmi olacak seneye geliyor :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
seriyi yeni izliyorsan devam et 5. film muhteşem bitti :D
6. filmi son filmi olacak seneye geliyor :)
İlk kez izliyorum. 3. filmi izlicem gece. hanımefendi çok sempatik hem esmer olan hemde ana karakterimiz :) animasyonu izleyim mi 2008de çıkan.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
İlk kez izliyorum. 3. filmi izlicem gece. hanımefendi çok sempatik hem esmer olan hemde ana karakterimiz :) animasyonu izleyim mi 2008de çıkan.
Bildiğim kadarıyla Alice animasyonda yok, filmde yarattılar onu

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
2 guns
fazla beğenmedim.

007wolverine

007wolverine

Üye
oblivion biraz sıkıldım izlerken ama... fena değildi. 7/10

Fenomenon

Fenomenon

Üye
burn after reading (aramızda casus var)
aslında birbiriyle tamamen alakasız olan bazı olayların birbirini içine geçmesiyle oluşan olayları anlatıyor
film dram, komedi, suç türünde ancak ne doğru düzgün dram var ne de aksiyon var. filmin bazı yerlerinde güldüm ama genel itibariyle saçma.
filmin sonu zaten "hadi çok yoruldum, sonunu da çekelim eve gidelim" modunda çekilmiş.
brad pitt - çok itici ergen gibi konuşan bir karakteri canlandırıyor. beğendim, gerçekten çok itici olmayı başarmış :)
george clooney - paranoyak birini canlandırıyor. bence başarılıydı.
film fazla beklenti olmadan zaman geçirmek için izlenebilir (ki ben öyle yaptım)
ancak kesinlikle başarılı bir film değil. imdb puanı 7.0 bence çok çok yüksek.

ismail

ismail

Üye
Resident Evil serisini bitirdim. Film grafik olarak geliştikçe senaryo kalite olarak düştü bene. İnşAllah 6. filme kalitede garfikte tavan yapar

ANIL

ANIL

Admin
Godzilla

Ben pek beğenmedim.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Malefiz
Fragmanı izleyince çocuk filmi diye küçümsedim ama izleyince baya bi sevdim :D Angelina Jolie rolünü iyi oynamış ve hikayesi iyi sayılır, izlemenizi tavsiye ederim

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Malefiz
Fragmanı izleyince çocuk filmi diye küçümsedim ama izleyince baya bi sevdim :D Angelina Jolie rolünü iyi oynamış ve hikayesi iyi sayılır, izlemenizi tavsiye ederim
çıkmadı ki bluray :(

• Beğen
vivianas

vivianas

Üye
Malefiz

Muthis bir film. Film arayanlar kesinlikle izlesin.

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
Dvd çıkmış sadece görüntü kalitesi iyi sayılır ama 1080p olarak televizyonda izlemek daha iyi olur görsellik olarak çok iyi çünkü film :)
Dvdrip izleyip telef edemem o filmi :)

• Beğen
Tepkiler: Praetor ve 0MG90
__Mithrandir_

__Mithrandir_

Üye
Aksiyon dalında Cehennem Melekleri serisi ve özellikle Hızlı ve Öfkeli 5-6 filmleri izlenmeli

• Beğen

adler03

Üye
Kaptan Filips: Gerçekçi olarak yapılmış bir film.Filmi uzatmışlar.Sonlara doğru heyecanı artıyor.

Üst Alt