sizce ipod touch 4.nesil hala alınr mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Forumda paylaşılan fotoların çoğu böyle arka bahçelerin filan yağmur sonrası çekilmiş fotoğrafları :) İstanbul gibi bir yerde ben fotoğraf çekmeye gidiyorum diye de bir yere gidilmez :artist: Adamı pişman eder
yok yha istanbul su ara yagmura hasret barjlarda su.kalmadi valla :(

Serhan

Serhan

Üye
Ipod "şafıl" kesinlikle önermem bende 1.nesil külüstür antika var hala çalışıyo ve işimi görüyor ama önermem :D

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
0MG90

0MG90

Üye
Shuffle ve Nano önermem bende Shuffle var müzik kalitesi iyi ama keşke Touch alaydım diyorum kendime:D

Touch4 iOS6'da kaldı diyen var onlara cevabım aslında iOS6'da kalması daha iyi, 6 görsellik olarak daha iyiydi zaten Touch alan kişinin uygulama, oyunla pek ilgisi olmaması lazım müzik için yapılmış cihazlar bunlar. Touch4 neredeyse her oyunu oynatır ama bataryanın pek dayanacağını sanmam o da müziğe göre seçilmiş ve 4'ün arkası ayna gibi bir şey ve çok kolay çiziliyor yani alacaksan 5 al dicem ama onunda çipseti A5 oyunlarda grafik bakımından pek sonuç alamazsın.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Shuffle ve Nano önermem bende Shuffle var müzik kalitesi iyi ama keşke Touch alaydım diyorum kendime:D

Touch4 iOS6'da kaldı diyen var onlara cevabım aslında iOS6'da kalması daha iyi, 6 görsellik olarak daha iyiydi zaten Touch alan kişinin uygulama, oyunla pek ilgisi olmaması lazım müzik için yapılmış cihazlar bunlar. Touch4 neredeyse her oyunu oynatır ama bataryanın pek dayanacağını sanmam o da müziğe göre seçilmiş ve 4'ün arkası ayna gibi bir şey ve çok kolay çiziliyor yani alacaksan 5 al dicem ama onunda çipseti A5 oyunlarda grafik bakımından pek sonuç alamazsın.
ipod touch 5 alcam tabi para birikince konu kapanabilir :)

0MG90

0MG90

Üye
Ben Touch6'yı bekliyorum :D Telefon parası birikmezse o zamana kadar onu alıcam

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
o gelirse 5 te ucuzlar :)

0MG90

0MG90

Üye
2 yıl oldu gelmesi lazım :)

0MG90

0MG90

Üye
Yok 2 yılda bir çıkıyor Touch çıkması lazım bu yıl artık:)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
eylülde iphone 6 yla cıkar

brkvegrk

brkvegrk

Üye
bende var çoğu oyun kasıyor + ios 7 yükselmiyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hazır konu hortlamışken ben de bir şeyler yazayım. Müzik içinse Touch 5 alma. Ona vereceğin parayla iPod Classic al. Hatta ses çipi olarak en iyisi olarak iPod Video 5.5g al. İkinci eli gayet ucuza satılıyor şu zamanda. Bende Touch 4 var. İnternet mesajlaşma için kullanıyorum. Eskiden müzik de dinlerdim. Ama iPod Video 5.5g alınca dedim ki benim dinlediğim müzik değilmiş. :D Eğer çok yoğun bir şekilde internet gireceksen ve oyun oynayacaksan Touch 5 al. Çoğunlukla müzik dinleyeceksen ortalama kalitede bir müzik zevki yaşatan bir Touch 5 alacağını bil. ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bir tanıdığımda var fazla fotoğraf yükleyince kasıyor. Tarayıcı ve müzik içinse alınabilir hem hafif hemde çok şık bir tasarımı var. Almanızı öneririm fakat imkanın varsa iPod 5 al farklı renkleriyle çok hoş duruyor.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Hazır konu hortlamışken ben de bir şeyler yazayım. Müzik içinse Touch 5 alma. Ona vereceğin parayla iPod Classic al. Hatta ses çipi olarak en iyisi olarak iPod Video 5.5g al. İkinci eli gayet ucuza satılıyor şu zamanda. Bende Touch 4 var. İnternet mesajlaşma için kullanıyorum. Eskiden müzik de dinlerdim. Ama iPod Video 5.5g alınca dedim ki benim dinlediğim müzik değilmiş. :D Eğer çok yoğun bir şekilde internet gireceksen ve oyun oynayacaksan Touch 5 al. Çoğunlukla müzik dinleyeceksen ortalama kalitede bir müzik zevki yaşatan bir Touch 5 alacağını bil. ;)
tavsiye dikate alcam kardesim tabiki muzigi hisetmek lazim

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Bir tanıdığımda var fazla fotoğraf yükleyince kasıyor. Tarayıcı ve müzik içinse alınabilir hem hafif hemde çok şık bir tasarımı var. Almanızı öneririm fakat imkanın varsa iPod 5 al farklı renkleriyle çok hoş duruyor.
valla su ara kararszim kime ne desem baska bise dio.kardesim zateb knu hort olmus :) beklemedeyim zaten