Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Herşeyi ile Birlikte Detaylı Anlatım!!

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Aynı olayı ben rüyamda yaptım ya gta gibi kendimi yukardan yönetiyodum rüyaydı ama 2-3 saniye kendimi yönettim bence bu tamamen hayal gücü ruh ile alakasız sakin bir kafa ile otursan evde gezmiş gibi hissedersin ama bilmediğin yerleri gezemessin çünkü bilinç altında olmayan bir yeri rüyanda bile göreyemiyorken normalde olması çok saçma ama abartılacak bir şey yok o kadar sakin kafayla bekleyince zaten insan vücudu sabit kaldığı ve karıncalandığı için vücut çok normal birşey gibi geliyor ve hisler etkin oluyor (bende anlattığımdan birşey anlamadım)

• Beğen
Tepkiler: soldierman ve ___kaptan___

mürteza16

mürteza16

Üye
ölüm olasılığı yok diye biliyorum ben geniş çapta araştırdım ama ölümden söz edilmiyor ama şu var,

Astral seyahat ruhani bir gezintidir ve düşsel yönlendirme vardır sen düşünerek hissederek dünyadan ayrılıp farklı evrelere gidersen yani insanın olmadığı farklı varlıkların görüldüğü bir katmana gidersen orada kalma veya şok etkisiyle kendine gelme çığlık atarak uyanma kötüsü uzun süreli ruhsal bozukluklar meydana gelebilir :) o yüzden uzaklara gitmeden kötü şeylere odaklanmaksızın gezmek en iyisi :)
Yani birnevi paralel evren gibi. :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Yani birnevi paralel evren gibi. :)
doğrusu bu paralel evren olayı nedir şuan araştırıyorum ama paralel evren olayına da pek bağdaşmıyor!

Paralel evren olayı başka bir evrende bir tane daha bizden var ama burada onaylamadığımız olayı o evrende onaylıyoruz olayı gibi bir durum galiba paralel evren olayı ama Astral seyahat sadece ruhani hayali bir şekilde anlık düşlediğimiz yere gidiyoruz bu şekilde yani ilerleyen günler de paralel evren konusuna da el atacağım :sirit:

mürteza16

mürteza16

Üye
doğrusu bu paralel evren olayı nedir şuan araştırıyorum ama paralel evren olayına da pek bağdaşmıyor!

Paralel evren olayı başka bir evrende bir tane daha bizden var ama burada onaylamadığımız olayı o evrende onaylıyoruz olayı gibi bir durum galiba paralel evren olayı ama Astral seyahat sadece ruhani hayali bir şekilde anlık düşlediğimiz yere gidiyoruz bu şekilde yani ilerleyen günler de paralel evren konusuna da el atacağım :sirit:
Yok, hayır. Sen sadece biz varız demiştin ya, paralel evrende de öyle. :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Yok, hayır. Sen sadece biz varız demiştin ya, paralel evrende de öyle. :)
Evet biz varız ama başka varlıkların da olduğuna inanıyorum belirtmek isterim :)

bir de paralel evren konusuna yabancıyım araştırmadan birşey diyemem :)

jetblacklife27

Üye
Misal ben çıkışı başardım ve sokağa çıkmak istiyorum.Kısa yoldan 7.kattan aşağı atlasam nolur :S

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Misal ben çıkışı başardım ve sokağa çıkmak istiyorum.Kısa yoldan 7.kattan aşağı atlasam nolur :S
Birşey olmaz çünkü Astral seyahat'te ayaklarınız yere basmıyor herhangi bir cisme temas etmiyorsunuz uçuyorsunuz bir diğer tabir ile :tebessüm:

DDorlion

DDorlion

Üye
Ciddi Ciddi Çıkılıyomu Çözmüş Değilim Çok Denedim Bütün Vicudum uyuşuyo Çıkış Olmuyo

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Ciddi Ciddi Çıkılıyomu Çözmüş Değilim Çok Denedim Bütün Vicudum uyuşuyo Çıkış Olmuyo
yeni yeni teknikler demiyorum nefes kontrol teknikleri ile çıkışı kolaylaştırmaya çalışıyorum ama çıkışı başaracağınıza inanmanızı tavsiye ederim :tebessüm:

DDorlion

DDorlion

Üye
yeni yeni teknikler demiyorum nefes kontrol teknikleri ile çıkışı kolaylaştırmaya çalışıyorum ama çıkışı başaracağınıza inanmanızı tavsiye ederim :tebessüm:
İnandım Ama Korkuyorum Bir Süre Sonra

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Ilk başlarda korku oluyor ben tam çıkarken korkarak vazgeçtiğim için uzun süredir çıkış noktasına varamıyorum, korkuyu yenmek lazım ve korkmamızı gerektiren bişey olmadığına inandırmamız lazım kendimizi :tebessüm:Korkuya neden olan şeyler ise:

*kalp çarpıntısı!
*bedenin kasılması
*başka varlıkları görme korkusu

Astral seyahat'in oluşumu Hiçbir şeyi düşünmemektir sadece hissedeceksiniz düşünme yok hissetme var :tebessüm:

Serhan

Serhan

Üye
Süpermiş be baştan sona okudum denemek istiyomda aklıma cin vb geliyor :(Deneyen oldumu @___kaptan___ hocam demedimi sen sonuç ne oldu ? Çok merak ediyorum

kinger1905

kinger1905

Üye
yarı çıplak olayı bende şüphe uyandırdı , ben yokum arkadaş :)

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk ve DDorlion
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Süpermiş be baştan sona okudum denemek istiyomda aklıma cin vb geliyor :(Deneyen oldumu @___kaptan___ hocam demedimi sen sonuç ne oldu ? Çok merak ediyorum
dostum daha önceki sayfalardayazıyor . bir arkadaş yaptım dedi . ilk sayfalara bak göreceksin :) kaptan henüz o mutluluğa erişmemiş (bizim gibi :) )
herkesde gidip gelmeme , cin vb görme korkusu oluşmuş . sende yarı çıplak :) ilginç :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
dostum daha önceki sayfalardayazıyor . bir arkadaş yaptım dedi . ilk sayfalara bak göreceksin :) kaptan henüz o mutluluğa erişmemiş (bizim gibi :) )

herkesde gidip gelmeme , cin vb görme korkusu oluşmuş . sende yarı çıplak :) ilginç :)
Okudum ilk sayfaları ama yazmadım sonradan buraya.. Neyse gece gece fazla korkmayım ürperdim :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
konuda ve yorumlarda da bahsettim kardeş ben ilk Denememde çok kararlıydım inanmıştım herşey çok güzeldi bedenimden ayrılırken kulağımdaki o feci uğultu ve karnımdaki birde alnımdaki gerilme ile korktum ve vazgeçtim bunu yapmam hata oldu çünkü ilk denemelerde sadece alıştırma yapılması gerekiyordu ve ilk Deneme çıkmayı isteyipte başarısız olma durumunda bir daha çıkış noktasına gelmek uzun süre istiyor ve ben o korkunun ardından bir daha çıkış noktasına gelemedim ayda 3-4kez demiyorum dün ki Denememde sadece çıkış noktasına ulaştım yükselirken bıraktım planlı ve istikrarlı çalışıyorum artık :) ve yakında başaracağım :eller:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
konuda ve yorumlarda da bahsettim kardeş ben ilk Denememde çok kararlıydım inanmıştım herşey çok güzeldi bedenimden ayrılırken kulağımdaki o feci uğultu ve karnımdaki birde alnımdaki gerilme ile korktum ve vazgeçtim bunu yapmam hata oldu çünkü ilk denemelerde sadece alıştırma yapılması gerekiyordu ve ilk Deneme çıkmayı isteyipte başarısız olma durumunda bir daha çıkış noktasına gelmek uzun süre istiyor ve ben o korkunun ardından bir daha çıkış noktasına gelemedim ayda 3-4kez demiyorum dün ki Denememde sadece çıkış noktasına ulaştım yükselirken bıraktım planlı ve istikrarlı çalışıyorum artık :) ve yakında başaracağım :eller:
Aklıma cin gelir diye korkuyorum

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
bir arkadaş demiştiki önce internetten meditasyon tekniklerini öğren öyle yap dediydi . bu teknikler sayesinde korkunu yeniyosun ve çok rahat bir şekilde çıkıyosun astral seyahate :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Astral seyahat sizin kontrolünüzde olan Birşey cin vb şeyleri Siz düşünmedikçe göremezsiniz ama filmlerde vs bi çok yaratık vs görüyorsunuz bunları düşünmemeye çalışın inanarak bunu başaracağız emin olun :tebessüm:
Aklıma cin gelir diye korkuyorum
soyut bi evrene Geçmiş gibi olduğun için bu vb varlıkların aklına geliyor veya gelecek olması normal Birşey bunu yenmek sizin elinizde :bilmm
bir arkadaş demiştiki önce internetten meditasyon tekniklerini öğren öyle yap dediydi . bu teknikler sayesinde korkunu yeniyosun ve çok rahat bir şekilde çıkıyosun astral seyahate :)
meditasyon ve nefes kontrol teknikleri Astral seyahat için birebir gelecektir sakinleşmek hafiflemek Birşey düşünmemek için idealdir :oke: :tebessüm:
yarı çıplak yatmaktaki amaç azda olsa üzerinizdeki kıyafetlerin yükünden kurtulmanız ve saf bedeninizle seyahate Hayır olmanızdır :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: beurself
reflex

reflex

Üye
Öncelikle konu için :tşk: kendi fikrimi söylicek olursam eğer mevlananın kitabında geçen şey aynen böle bana bu alemi gezdirdiler yani düşüncem şu ruhani olarak gezdirildi çünkü daha çocuktu o zamanlar yani bu olabilir ben pek ihtimal vermesemde olabilir ama denemicem orası ayrı bi konu