Sivilcelerden kurtul. İlk gecede gözle görülür iyileşme. Bakkaldan 15tlye bunu yapapabilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Sivilcelerden kurtul. İlk gecede gözle görülür iyileşme. Bakkaldan 15tlye bunu yapapabilirsiniz..
Öncelikle bu bölümün bayanlara özel olduğunu biliyorum ve özürdiliyorum.
Gençliğimizin baş belası sivilce siyah nokts ve lekelerden kurtulmayı kim istemez ki?
Kimimizin çok pahalı tedaviler şçin parası yok kendimden biliyorum.
Arkadaşlarımızda hep bu istemeden vucudumuza yapışan içğrençliklerle alay ederler.
İşte size ağrısız sızısız zahmetsiz ve bedava sayılabilecek bir çözüm.
'Sade soda'
Türk kızılayının sodasının kasası 10tlye satılıyor (denizlide öle)
ama depozitolu oldugu için şşe parasıda alırlar.
Depozitosuz sade soda alın.
Her soda şişesiyle akşam yatmadan yüzpnpzp yıkayın.
Her yıkamaya bir şişe.
Yıkadıktan sonra yüzünüz kurumadan bebek pudrası (eczanelerde marketlerde bulabilirsiniz en fazla 4-5tldir)
nı yüzünüze dağıtın. Yüzünüzü temizlemeden uyuyun. Sabah kalktığınızda yüzünüzü soda ile yıkayın.
Bunu 1 ay yapın hepsinden kurtulun.
İlk seferde bile sonuç alacaksınız.
Ben kendimde yaptın 3haftada kurtuldum.
Not: pudrayı fazla abartmayın yüzünüzü kurutuyor.
Not2: yorumlarınızı bekliyorum :)
Not3: yöneticilerimizde bu yazımı uygun gördülerse faydam dokunursa üst yazı yapsınlar herkes faydalansın ( zamanla altlara düşmesin)

enterneoll

enterneoll

Üye
kesinlikle asitli soda yüze sürülmez asidini kaçırın deniyor ama en iyisi bir cildiye doktoruna gidip görünün buralara bakarak çözüm olmaz

sekajmer

sekajmer

Üye
soda :hmmm

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle asitli soda yüze sürülmez asidini kaçırın deniyor ama en iyisi bir cildiye doktoruna gidip görünün buralara bakarak çözüm olmaz

valla ben gitmedim ve 3haftada %95lik bir azalma gördüm. Bişiy diyemem yine bi gidin cildiyeye.

- - - Eklendi - - -

soda ve pudrayı kulaacaksın. Sodayla yatmadan önce yıka yüzünü kurulamadan pudrayı bütün yüzüne gezdir. Sabha kadar yıkama sabah yüzünü tekrar sodayla tıka YUMUŞAK bi bez yada havlıyla kurula.
Tamamen iyileştikten sonra tekrarı olmamsı icin ayda 4 gece olmak üzere haftada 1kere yapabilirsiniz :) inş yardımcı olurum çok çektim bende bu pisliği herkes hep alay etti şimdi hepsi imrenerek bakıyor isteyene facebooktan öncesi sonrasıda atabilirim :)

- - - Eklendi - - -

en iyisi bir cildiye doktoruna gidip görünün buralara bakarak çözüm olmaz

demişssiniz ama doktorum bana acnegen diye bir hap verdi 3yıl kullandım somuc alamadım aksine dahada kötülesti soda ve pudrayla 3haftada hepsi geçti sayılır.
Ben kendim doktor değilim ama kenimde denediğim ve olumlu sonuç aldığım bir yöntemi paylaşıyorum.
Böyle dediğinize göre sizin hiç böyle bi derdiniz olmadı galiba.
Açıkçası tok açın halınden ne anlar...

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Sodanin asidini almak gerekli mi hada asitli soda zararlı mı

Otroligt

Otroligt

Üye
Kusra bakmayın hortlatıyorum da benim de az da olsa problemim var. Bu asid olayına açıklık getirebilir misiniz :hmmmm

rockandroll

rockandroll

Üye
kızlar imex diye bir krem var sadece sivilcenin üzerine sürüyorsunuz ve ertesi gün sivilce yok oluyor:))

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Cildinizdeki minarel eksikliginden kaynakli sivilcelerde yani ergenlik donemi sivilcelerinde cinko hapi kullanabilirsiniz dozaja dikkat ederek tabiki.
Solgar picolinate 22 mg veya Zinco 220 50 mg oneririm gunde 1 kapsulun ustune kesinlikle cikmayin.Tok karnina tercihen yatmadan biraz once.Bagisiklik sistemi icin de iyi bir takviyedir cinko minareli.Vucutta yuzlerce islevde de etkendir.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar soda asidi konusuna açık getiriyorum, sodayı açın parmağınızla ağzını kapatıp 1 dakika çalkalayın yeterli olacaktır.
Not: Bir suredir giremiyordum şimdi yazabildim kusura bakmayın

mürteza16

mürteza16

Üye
Bende az var. İlerde denerim belki. Yorumum dursun.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
limon suyu ve yoğurdu karıştırıp sürün görürsünüz farkı ;)

Üst Alt