Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

by-hedir

by-hedir

Üye
Arkadaslar bence cok gereksiz geyik yazismalar yapmissiniz. Bence diyorum dikkat cekeyim. Halbuki daha bilgilendirici konular uzerinde yazişmalar olsaydi iyi olurdu gibi geliyor bana.sunucta 4.4.2 yazılımı gereklimidir gereksizmidir. Bunu konussaniz.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Şarj durumunuz nasıl ? 6 ağustos ta Türkiye ye gelecek diyorlar
insallah gelir. artik sabrimiz kalmadi. guncelleme kontrolü yapmaktan usandim :)
Arkadaslar bence cok gereksiz geyik yazismalar yapmissiniz. Bence diyorum dikkat cekeyim. Halbuki daha bilgilendirici konular uzerinde yazişmalar olsaydi iyi olurdu gibi geliyor bana.sunucta 4.4.2 yazılımı gereklimidir gereksizmidir. Bunu konussaniz.
arkadasim gereksiz geyik yazismalar demissin ama yazilimi gormedik kurmadikki milleti bilgilendirelim. millet merak icinde bekliyoo.4.4.2 yazilimi gercekten gerekli tabi. yeni oyun ve programlar bu yazilimla hizlanicak donmiycak. gorsellik olarak ta kullanicisina hitap edicek. hic windows xp yle windows 8 birbirini tutarmi. tabiki windows 8 demi. ozaman 4.4.2 telefon icin candir.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Gereksiz desek yuklemeyecek kimse o yuzden geyik yapıyoruz ki herkes yuklesin :eller:

• Beğen
Tepkiler: by-hedir
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: reflex
cixx_bg

cixx_bg

Üye
samsung 4.4.2 ile Samsung S5 te görselliği değiştirmiş fakat. S4 te veya Not 3'te bakın android 4.4.2 olamsına rağmen görselliğini korumuş. demek istediğim S5 altı cihazlar 4.4.2 alsalarda görselliği aynıdır. adamlar S5 ve üzerinde göselliğinide değiştirmişler. görsellik konusunda fazla umutlanmayın bence, programsal bakımdan iyi yönleri vardır mutlaka

reflex

reflex

Üye
samsung 4.4.2 ile Samsung S5 te görselliği değiştirmiş fakat. S4 te veya Not 3'te bakın android 4.4.2 olamsına rağmen görselliğini korumuş. demek istediğim S5 altı cihazlar 4.4.2 alsalarda görselliği aynıdır. adamlar S5 ve üzerinde göselliğinide değiştirmişler. görsellik konusunda fazla umutlanmayın bence, programsal bakımdan iyi yönleri vardır mutlaka
Neyin kafasındasın :bleh: yani çıkardığı cihazlara variyo touchwizh in yeni sürümünü samsungtan güncelleme ile yeni arayüz vermesini bekliyoruz ama imkansız gibi bişey bu ama yanlış politika benimsiyolar htc yeni arayüzünü htc miniye verdi mesela samsung böyle yaparsa bi daha samsung almam açıkçası yazılımsal olarak iyiler ama politikaları yanlışBide performans olarak tabiki iyi 4.4.2 driverlar güncel son yazılımlar kullanılmış ram kullanımı çok sağlıklı olmuş vs vs arttırıla bilir

by-hedir

by-hedir

Üye
Gereksiz desek yuklemeyecek kimse o yuzden geyik yapıyoruz ki herkes yuklesin :eller:
adaş çok tesekkur ederim.O zaman yükleyen arkadaşlar biraz daha fazla ekran görüntüsü (resim) atsınlar da biraz albenisi olsun bu işin madem ki...
saygılar adaş...

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
adaş çok tesekkur ederim.O zaman yükleyen arkadaşlar biraz daha fazla ekran görüntüsü (resim) atsınlar da biraz albenisi olsun bu işin madem ki...
saygılar adaş...
Arayuz ayni pil beyaz o kadar :)

cixx_bg

cixx_bg

Üye
sen neyin kafasını yaşıyosun hacıııı :D elimde S5 ve S4 Mini var ve çevremde android 4.4.2 olan S4 cihaz var. arayüz, iç tasarım tamamen farklı, cihaza baktığında iconlar da dahi canlılık var ve farklı, paylaştığım video da bak bakalım 2:25dk da farklılığı gör, S4 e 4.4.2 gelse de seni tatmin eden görselliği yok, yazılımsal olarak hızlılık fark edersin, pil ömründe fark görürsün, ram da iyileştirme görürsün fakat görsellik S5 ve sonrası için tamamen farklı artık, bir farklılık var ama atlamışım :D araç pil kısmı S5 ile aynı bak, orasında tatmin ol tmm mı :D

birde HTC arayüzünü HTC Mini ye verdi diyosun. bak dostum Google işletim sistemini ortaya koyuyor ve sony alıp kendine göre tasarlıyor, HTC kendine göre tasarlıyor ve Samsung kendien göre ara yüz tarasarlıyor. hepsinin ara yüzü farklıdır ve ilerleme sistemlerini farklı yürütüyorlar. HTC yeni çıkartan sürümde aynı ara yüzü güncellemeyle eski cihazlarına sunuyor olabilir fakat samsung S5 i diyerlerinden görsellik olarak ayırıyor.

cixx_bg

cixx_bg

Üye
boşa konuşmuyoruz kullanıcı olarak. telefon hakkında'ya girdiğinde 4.4.2 görüyorsun, onun dışında tatmin olacağın bir farklılık yok

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Build prop :D

• Beğen
Tepkiler: reflex

by-pegasus

Üye
Baska görsel birsey yok dostum o kadar heyecan yapmaya gerek yok :)

aga bu gm discovry var arkadasta hani buna kitkat geldiydi iste ama telefon hem iyi olmadi hemde bi kac sorun var dedi ama sorunlari soylemedi
su bize gelecek guncellemede kotu bisi olmasin hani kasma filan yada bazi ozelliklerin gitmesi gibi. :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
aga bu gm discovry var arkadasta hani buna kitkat geldiydi iste ama telefon hem iyi olmadi hemde bi kac sorun var dedi ama sorunlari soylemedi
su bize gelecek guncellemede kotu bisi olmasin hani kasma filan yada bazi ozelliklerin gitmesi gibi. :)
Ram yeterli kasma olmaz ;)
Eksilen bir özellikte yok

cixx_bg

cixx_bg

Üye
sistem olarak iyileştirme olur fakat görsellik beklemeyin. discovery de son 4.2.2 iyileştirme güncellemesi geldi. sistemsel bazı hatalar giderildi, bazı açıkları vardı, çin malının en orijinal cihazıda olsa en sorunlu android cihazdır. basit olamsının nedenlerindne biride tema olması.

İphone, Samsung, Sony, HTC bu modeller görselliğini korumaktadır. GooglePlay'de sonradan yüklenen Launcherler olsada. Discovery'nin içinde java sistemli cihazlar gibi temaları olmaktadır. diyer cihazlar orijinal görselliğini korumaktadır. bu da firmanın kurumsallığını korur ve samsung her yerde aynı samsung'dur. iPhone her yerde aynı iPhondur benim deyimimce.

GM Discovery ve Huawei emitasyon değilde, biz burda nasıl orijinal, garantili cihaz kullanıyorsak bu cihazlarda çin'in orijinal telefonlarıdır. Discovery'i kimin getirdiği konusunda şu an bilgiye sahip değilim fakat Nokia shoplarda Huawei'nin faturalı telefonun bulabilirsiniz. ama ne kadarda orijinal cihazı olsa sorunlu oluyorlar. bu bilgiyide paylaşmak istedim

varsa sorularınız teknolojiyle iç içe olan biri olarak fikir ve görüşlerimi paylaşabilirim

Son düzenleme:
reflex

reflex

Üye
sen neyin kafasını yaşıyosun hacıııı :D elimde S5 ve S4 Mini var ve çevremde android 4.4.2 olan S4 cihaz var. arayüz, iç tasarım tamamen farklı, cihaza baktığında iconlar da dahi canlılık var ve farklı, paylaştığım video da bak bakalım 2:25dk da farklılığı gör, S4 e 4.4.2 gelse de seni tatmin eden görselliği yok, yazılımsal olarak hızlılık fark edersin, pil ömründe fark görürsün, ram da iyileştirme görürsün fakat görsellik S5 ve sonrası için tamamen farklı artık, bir farklılık var ama atlamışım :D araç pil kısmı S5 ile aynı bak, orasında tatmin ol tmm mı :D

birde HTC arayüzünü HTC Mini ye verdi diyosun. bak dostum Google işletim sistemini ortaya koyuyor ve sony alıp kendine göre tasarlıyor, HTC kendine göre tasarlıyor ve Samsung kendien göre ara yüz tarasarlıyor. hepsinin ara yüzü farklıdır ve ilerleme sistemlerini farklı yürütüyorlar. HTC yeni çıkartan sürümde aynı ara yüzü güncellemeyle eski cihazlarına sunuyor olabilir fakat samsung S5 i diyerlerinden görsellik olarak ayırıyor.
Tamam işte bende görsellik farkını biliyom uzun uzun yazmışsın parmaklarına yazık yeni arayüzü kastetmişsin evet haklısın S5 i teknosada inceleme fırsatım oldu benim dediğim aynı arayüzü diğer yani eski telefonlara vermemesi kötü yoksa samsunga laf yok

Üst Alt